![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Exprimare plastica!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Sebastiane eu iti tin pumnii de acuma,si am incredere in masina ta pentru ca stiu ce poate...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Tot aud vorbe pe la colturi, dar nimic concret si in clar.
O fi nu o fi real, am primit mesaje de la intermediari, le-am verificat si cum de obicei posta manaca cacat nici de data asta nu s-au dezmintit... Sper sa nu fie o gluma sa fie real sa ma dumiresc cu asta si poate in una doua saptamani o cursa frumoasa. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
data viitoare sa nu mai zici ca posta mananca cacat ... ;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Ok dar nu va amestecati ca se genereaza aiurea conflicte. Ba mai mult uni vor sa scoata castanele din foc cu mana altora.
Lui Virgil ii multumesc ca a onorat jocul, iar daca cineva crede ca-i de gluma cu masina lui e infantil. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
mi se pare fair play...
inca o data spun si aici: Felicitari lui Andrei, Virgil si lui Sebastian pt noaptea de ieri si evident pt masinile lor ;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
virgil vs andrei = virgil ( am inteles ca a fdost o distanta maricica..asa mi-a zis cineva)
virgil vs sebi = sebi :) (virgil a ramas fara ambreiaj) ... se mai intampla :D ... se pare ca viitorul ne rezerva curse frumoasa :) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Eu special am insitat ca Supra sa se dea cu o masina f rapida cum e STI albastru pentru a confirma ca nu are probleme si e in forma maxima. Rezultatul a fost cel care s-a vazut restul sunt simple speculatii. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
adevarul este ca nu mai conteaza, rezultatul final e cel care conteaza.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
da' imi place ca atunci cand Supra a castigat cursa cu Andrei Tentean (eu am auzit ca la o distanta de bun simt, dupa ce Andrei avea 2/3 masini in fata la 400 de m) nimeni nu a zis nimic de ambreiajul Suprei, de abia dupa cursa cu Sebastian... eu eram la 400 de m si am vazut un avans mare... foarte mare al Subaru'ului, iar dupa asta, in schimbarea treptelor 4-5 Suprei i-a cedat ambreiajul... imi pare rau pt acest deznodamant, dar din cate am inteles si Virgil a spus ca "motocicleta" fuge tare si pana la urma... nu cred ca doar ambreiajul a facut diferenta.... de ce sa nu fim si noi o data fair play... lasandu-i la o parte pe cei din spatele volanului, adica pe Sebastian si Virgil si "disputele" fiecaruia sau "simpatiile" personale, si sa vedem doua masini tari, o Supra si un Impreza STi... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
...a fost ca in zilele bune..ca acu 3-4 ani...
Am incercat-o si eu cu Supra ...si asa cum zicea si Sebi ..NU E DE JOACA...asa ca fapt divers...a incercat...acum ceva timp cu ...M6....si...a fost binisor.. |
| All times are GMT +2. The time now is 18:44. |
- Copyright 2026 4Tuning