Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

SEBASTIAN 06-08-06 17:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Exprimare plastica!

attila 08-08-06 02:58

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Sebastiane eu iti tin pumnii de acuma,si am incredere in masina ta pentru ca stiu ce poate...

SEBASTIAN 14-08-06 15:31

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Tot aud vorbe pe la colturi, dar nimic concret si in clar.
O fi nu o fi real, am primit mesaje de la intermediari, le-am verificat si cum de obicei posta manaca cacat nici de data asta nu s-au dezmintit...
Sper sa nu fie o gluma sa fie real sa ma dumiresc cu asta si poate in una doua saptamani o cursa frumoasa.

blowwind 16-08-06 10:46

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
data viitoare sa nu mai zici ca posta mananca cacat ... ;)

SEBASTIAN 16-08-06 14:42

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Ok dar nu va amestecati ca se genereaza aiurea conflicte. Ba mai mult uni vor sa scoata castanele din foc cu mana altora.


Lui Virgil ii multumesc ca a onorat jocul, iar daca cineva crede ca-i de gluma cu masina lui e infantil.

Achim 16-08-06 16:15

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
mi se pare fair play...

inca o data spun si aici: Felicitari lui Andrei, Virgil si lui Sebastian pt noaptea de ieri si evident pt masinile lor ;)

ESPinoza 16-08-06 21:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Achim
mi se pare fair play...

inca o data spun si aici: Felicitari lui Andrei, Virgil si lui Sebastian pt noaptea de ieri si evident pt masinile lor ;)

de ne spunetzi si noua ce a fost ieri? :(

blowwind 16-08-06 21:15

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
virgil vs andrei = virgil ( am inteles ca a fdost o distanta maricica..asa mi-a zis cineva)
virgil vs sebi = sebi :) (virgil a ramas fara ambreiaj) ...
se mai intampla :D ... se pare ca viitorul ne rezerva curse frumoasa :)

ESPinoza 16-08-06 21:20

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by blowwind
virgil vs andrei = virgil ( am inteles ca a fdost o distanta maricica..asa mi-a zis cineva)
virgil vs sebi = sebi :) (virgil a ramas fara ambreiaj) ...
se mai intampla :D ... se pare ca viitorul ne rezerva curse frumoasa :)

nici un film nimic? :(

SEBASTIAN 16-08-06 22:12

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by blowwind
virgil vs andrei = virgil ( am inteles ca a fdost o distanta maricica..asa mi-a zis cineva)
virgil vs sebi = sebi :) (virgil a ramas fara ambreiaj) ...
se mai intampla :D ... se pare ca viitorul ne rezerva curse frumoasa :)

Astea sunt informati care nu au deaface cu sursa, doar rezultatul fara distante e corect.
Eu special am insitat ca Supra sa se dea cu o masina f rapida cum e STI albastru pentru a confirma ca nu are probleme si e in forma maxima.
Rezultatul a fost cel care s-a vazut restul sunt simple speculatii.

Michael 17-08-06 01:42

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN
Rezultatul a fost cel care s-a vazut restul sunt simple speculatii.

adica nu i-a picat ambreiajul ?

HondaCBR 17-08-06 02:27

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
adevarul este ca nu mai conteaza, rezultatul final e cel care conteaza.

Achim 17-08-06 03:13

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Michael
adica nu i-a picat ambreiajul ?

ba i-a picat... in cursa cu Sebastian...

da' imi place ca atunci cand Supra a castigat cursa cu Andrei Tentean (eu am auzit ca la o distanta de bun simt, dupa ce Andrei avea 2/3 masini in fata la 400 de m) nimeni nu a zis nimic de ambreiajul Suprei, de abia dupa cursa cu Sebastian...

eu eram la 400 de m si am vazut un avans mare... foarte mare al Subaru'ului, iar dupa asta, in schimbarea treptelor 4-5 Suprei i-a cedat ambreiajul...

imi pare rau pt acest deznodamant, dar din cate am inteles si Virgil a spus ca "motocicleta" fuge tare si pana la urma... nu cred ca doar ambreiajul a facut diferenta....

de ce sa nu fim si noi o data fair play... lasandu-i la o parte pe cei din spatele volanului, adica pe Sebastian si Virgil si "disputele" fiecaruia sau "simpatiile" personale, si sa vedem doua masini tari, o Supra si un Impreza STi...

Achim 17-08-06 03:13

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by HondaCBR
adevarul este ca nu mai conteaza, rezultatul final e cel care conteaza.

ia uite cine e aici :p

UGA 17-08-06 06:57

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
...a fost ca in zilele bune..ca acu 3-4 ani...
Am incercat-o si eu cu Supra ...si asa cum zicea si Sebi ..NU E DE JOACA...asa ca fapt divers...a incercat...acum ceva timp cu ...M6....si...a fost binisor..


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2026 4Tuning