Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Buzau (https://forum.4tuning.ro/192-buzau.html)
-   -   Marele Premiu al Buzaului editia a V-a (https://forum.4tuning.ro/192-buzau/85971-marele-premiu-buzaului-editia.html)

U_TUNING 15-09-08 08:12

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
laser frate!!!!

andreiwtw 15-09-08 13:12

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Quote:

Originally Posted by DragosT (Post 1753648)

O sa mai pui si alte filme ?
Ma interesa BOH cu NSL !!!

narko_rules 15-09-08 13:19

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Quote:

Originally Posted by 76BPR (Post 1753604)
belea pozele....profesionist omu

ms mult!

DragosT 15-09-08 17:01

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Quote:

Originally Posted by andreiwtw (Post 1754523)
O sa mai pui si alte filme ?
Ma interesa BOH cu NSL !!!

E tot ce am reusit sa strang de pe aici, de pe la alti oameni, apropiati.

Seal 15-09-08 19:18

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Salut baieti scz daca va deranjez..de la expo cumva ati facut poze si cu masina mea--Land rover Jeep portocaliu..multumesc anticipat si astept poze

narko_rules 15-09-08 21:09

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Seal (Post 1755424)
Salut baieti scz daca va deranjez..de la expo cumva ati facut poze si cu masina mea--Land rover Jeep portocaliu..multumesc anticipat si astept poze

doar una:( atat am facut!

DragosT 15-09-08 21:24

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Quote:

Originally Posted by Seal (Post 1755424)
Salut baieti scz daca va deranjez..de la expo cumva ati facut poze si cu masina mea--Land rover Jeep portocaliu..multumesc anticipat si astept poze

Mai e una daca nu ma insel, in galerie. Ceva mai ampla. E posibil sa fie luata de pe forumul de aici...

powerbmw2001 16-09-08 14:10

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
filmulet cu bmw ul rosu de galati?are cineva?merci

pwr_bz 16-09-08 18:54

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Seal (Post 1755424)
Salut baieti scz daca va deranjez..de la expo cumva ati facut poze si cu masina mea--Land rover Jeep portocaliu..multumesc anticipat si astept poze


una si de la mn cu masina ta.f. frumoasa:X.bafta in continuare

DragosT 16-09-08 21:03

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Quote:

Originally Posted by powerbmw2001 (Post 1756988)
filmulet cu bmw ul rosu de galati?are cineva?merci

Filmele si pozele postate pe diverse sectiuni de aici + o serie de poze si filme de la amici au fost afisate pe site-ul evenimentului, respectiv cel din semnatura mea (click).

Seal 17-09-08 11:18

Re: Marele Premiu al Buzaului editia a V-a
 
Multam..speram sa gasesc si una din fata..


All times are GMT +2. The time now is 16:20.

- Copyright 2026 4Tuning