Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

3B_S2 12-05-08 12:39

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
ce sa zic,organizarea a fost buna,se vede experientza MR in domeniu.felicitari.au fost si unele neajunsuri,dar acuma nu mai conteaza.

brummy 12-05-08 12:41

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Felicitari Ionut si pt membrii MRC. A iesit splendid. Bravo pt organizarea de la curse. Un punct minus pt evenimentele "best looking car" si "db drag" care aproape ca nu s-au tzinut :(

GODLESS 12-05-08 13:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
A fost super ok organizat , Felicitari !
Ionut cand ai timp sa pui lista cu timpii ...

MephistoBM 12-05-08 13:35

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1528944)
poi aseara am stat cu baiatul cu EVO, si el a spus clar ca la finish, a fost cu o lungime de capota in fata WPP_ului. si sincer nu avea nici un interessa minteasca.

da, dar timpii vorbesc... oricum, e belea evo-ul respectiv :twisted: 380 de calutzi mi-a zis proprietarul park... daca bine imi amintesc :-? :twisted:

MIVEC, de ce nu ti-ai pus si tu calutzii la galopat? :evil:

BmwRacer_ 12-05-08 13:48

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 1529094)
Felicitari Ionut si pt membrii MRC. A iesit splendid. Bravo pt organizarea de la curse. Un punct minus pt evenimentele "best looking car" si "db drag" care aproape ca nu s-au tzinut :(

nu aproape nu s-a tinut, defapt nu s-a tinut de loc, nu au fost categorii, juriu.....etc...
nu intaleg de ce s-a perceput taxa aia de inscriere atunci......

spark88 12-05-08 13:56

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Nici eu , am platit degeaba :(:(:(

BmwRacer_ 12-05-08 13:56

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
in rest, bravo pt organizarea la liniute

zed13 12-05-08 14:17

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
2 Attachment(s)
A fost reusit show-ul, si vremea a tinut cat de cat cu noi, felictari organizatorilor;) Cat despre masini, la exterior m-a impresionat cel mai mult celica alba, la 400m m-a cam dezamagit dar asta e:D

andreizr1 12-05-08 14:19

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
vrem lista cu timpii !!!!!

criss 12-05-08 15:02

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Felicitari pt show !!! :D

Puteti afisa locurile 1,2,3 la toate grupele de acceleratie?

Multumesc :-)

MarcCorneliu 12-05-08 15:24

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by T@m@ngo (Post 1528952)
De castigat a castigat evo-ul. felicitari pt show a fost Beton, o sa postez si eu niste poza mandre
P.S Niste cosuri de gunoi ar fi fost bune.

Da tu de unde Doamne stii? cei de la calculator ziceau ca au avut acelasi timp. apoi poate tu cronometrezi mintal, sau ai privire de soim si ai observat

CuzKo 12-05-08 15:45

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
sa nu incepeti ca de obocei... chill...

foarte tare o fo' :p

TEKIN 12-05-08 15:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
nu puneti si filme ???

MarcCorneliu 12-05-08 16:29

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
4 Attachment(s)
Vreo 2 3 filmulete si o poza f tare :P

M I V E C 12-05-08 16:33

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1529379)
Da tu de unde Doamne stii? cei de la calculator ziceau ca au avut acelasi timp. apoi poate tu cronometrezi mintal, sau ai privire de soim si ai observat

mai, dar tu ai vazut timpii ? sau de unde stii ? si te mai intreb ceva, care este probabilitatea sa iasa 2 masini cu acelasi timp, la aceeiasi cursa, avand in vedere ca cei 2 au optat la inceputul cursei sa nu se dea pe timp ci sa vada care trece primul linia de sosire.. mi tot una la urma urmei, ar te bagi ca si chilotii in c*r.


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning