![]() |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
nope..
mai inspre sud asa :-) (ca sa nu ne lungim prea mult..si asa nu prea e activitate pe aici) |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
o masnia nu ghicesc:))de unde le recunoasteti domne...
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Pune alta, nu cred ca o s-o ghiceasca nimeni :|
Spune-ne si ce marca e :| |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
abarth 1300 scorpione
neeeeext..... |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
corect
sa puna cineva poza... |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
salut am eu cv
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Alfa Romeo sau Saab zic eu :-??
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Lancia e :) Delta cred
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Am zis bine sus?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
lancia delta 2
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
evo 6?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
porche zic si eu
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:57. |
- Copyright 2026 4Tuning