![]() |
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Salut!pot intra ?
https://forum.4tuning.ro/505-machetel...le-cata50.html |
Re: Aderare Usergroup
Mai asteptam putin, urmarim activitatea pe sectiune si vedem :-)
|
Re: Aderare Usergroup
Salut,
As vrea sa ader si la acest grup. Poze cu colectia nu am (sunt plecat in afara) inca, la vara. Dar sa dovedesc ca totusi colectionez machete am pe facebook cateva poze cu carutele mele: https://www.facebook.com/media/set/?...0223331&type=3 Pe forum am ceva activitate in limita timpului. |
Re: Aderare Usergroup
Pot intra in Usergroup?:D
|
Re: Aderare Usergroup
lusian: dupa ce apar si niste prezentari mai discutam.
DanyFCS: continua asa si in curand vei intra in usergroup. |
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
Deocamdata nu. Mai asteptam.
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
indeplinesc una din cerinte: 34 machete 1/43
4 machete 1/24 (una e pe drum) 1 macheta 1/18 https://forum.4tuning.ro/505-machetel...e-skype09.html |
Re: Aderare Usergroup
As dori sa intru si eu in user group ,am peste 10 1:18.
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Salut!
Vreau si eu :) Multumesc. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:45. |
- Copyright 2026 4Tuning