Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

EaGle 20-09-08 00:06

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 1764859)
capricorn :)....

Ca mine..suntem 2 capre :lol:

stefan_88 20-09-08 01:08

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1764871)
Ca mine..suntem 2 capre :lol:

lasa ca e bine :)....:lol:

Sonny 20-09-08 13:17

Re: Ce zodie sunteti?
 
Berbec... Ma enerveaza incapatanarea mea :lol:

Danutz Bratosin 20-09-08 13:20

Re: Ce zodie sunteti?
 
sunt LEU:-P si-mi place zodia mea:D

cryssl 24-09-08 11:01

Re: Ce zodie sunteti?
 
gemeni sunt la elgalitate cu scorpionii :twisted:

eMH 15-11-08 11:21

Re: Ce zodie sunteti?
 
gata,nu mai sunt la egalitate.
si eu sunt tot geaman. pana acum sunt mandru de mine...am cateva defecte (imi place sa ma contrazic,nu accept niciodata ca as putea sa gresesc,fara argumente puternice) <- asta e unu din ele :D

NONE 23-11-08 04:14

Re: Ce zodie sunteti?
 
capricorn...
din cati capricorni majoritatea se enerveaza foarte repede...ca mine :D

Sindrom 24-11-08 13:19

Re: Ce zodie sunteti?
 
gemeni, cei mai prosti soferi:))


All times are GMT +2. The time now is 09:55.

- Copyright 2026 4Tuning