![]() |
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
|
Re: Ce zodie sunteti?
Berbec... Ma enerveaza incapatanarea mea :lol:
|
Re: Ce zodie sunteti?
sunt LEU:-P si-mi place zodia mea:D
|
Re: Ce zodie sunteti?
gemeni sunt la elgalitate cu scorpionii :twisted:
|
Re: Ce zodie sunteti?
gata,nu mai sunt la egalitate.
si eu sunt tot geaman. pana acum sunt mandru de mine...am cateva defecte (imi place sa ma contrazic,nu accept niciodata ca as putea sa gresesc,fara argumente puternice) <- asta e unu din ele :D |
Re: Ce zodie sunteti?
capricorn...
din cati capricorni majoritatea se enerveaza foarte repede...ca mine :D |
Re: Ce zodie sunteti?
gemeni, cei mai prosti soferi:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:55. |
- Copyright 2026 4Tuning