Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

mihay 05-07-07 10:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
k pai asta ar insemana ca azi joi ne vedem dar nush ora exacta si ca sa nu te las sa astepti vb la un tel cred ca e cel mai bine asa oricum eu scap de la serv abia la 8 apoi am oleca de treaba si in jur de ora 10 ar trebui sa fiu liber daca poti ne vedem cam asa dar cel maibine cum am mai spus ne auzi la un tel .Pacat ca Razvan ajunge mane seara in Iasi dar ramane sa vb eu cu el ce si cum sa mai intamplat in ret numa bene :peace:

Low_Ridah 05-07-07 10:39

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Oki ....ne auzim la un tel :) .....pe la 10 cred k sunt disponibil :)....pe fundatzie cred k am sa fiu ..oricum ...imi pare rau k nu ma pot intalni si cu Razvan maine ...dar poate sambata seara ne vedem cu totii ...sper sa ajung pana in ora 11 :)

Alex23GAM 05-07-07 19:27

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
salutare va dau cateva numere de contact:
Fixer 0745003613
Iuiu 0740137867
dr Cazimir 0745658989
corando 0745124156 mai revin cu numere contact

cand ajungeti in cta ma sunati si pe mine.

Low_Ridah 05-07-07 20:03

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
DANKE!!! Alex ...o sa ii contactam :)

CRyS` 15-08-07 12:03

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
HaaaaaaaaaaaLLoooo Iasule mandra cetate! Ai adormit? cand facem o intalnire mica intre noi la un suc si-o bere N.A.! ?

mihay 15-08-07 12:07

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
poi abia o venit o parte din lume din concedii o parte au placat sau sunt plecati dar sa vedem sa ne concentram si noi oleaca si ne intalnim acum sa vedem unde cum si cand ca na ami are omu treaba una alta dar intradevar trebe.

low tata ce mai faci ca nu am mai vb cu tine de o caruta de timp ce se mai aude de legale acuma ceva in august la sfarsit ceva?sau..........

Low_Ridah 16-08-07 11:30

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Nush ce se mai aude ...imi cer scuze si eu pt absentza mea nemotivata care cred k va continua ceva timp ..dar am sa mai revin pe forum din cand in cand ..cand am sa mai pot ...de cursa nush ce se mai aude ...tre sa mai vb si cu sefii de trib de pe aici ...dar si ei si eu sunt cam ocupatzi....

Cat despre intalnirea de la IS ..nush ce sa va zic ..eu mai incer sa ajung in IS ..dar ...nush exact cand ....spoer k pe undeva pe sapt viitoare :)..

PoToS 07-09-07 00:57

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
din toamna fac transfer la cd iasi;;) ma primiti?:D
sper sa ne vedem la old school sambata pe 15

Low_Ridah 07-09-07 16:14

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Cum sa te tranferi in IS ..da ce crezi ..k e dupa capu tau ..:))...tre sa treci testu cu ..jtii u ....cu ..???;)) ...discutam pe moment :P...

PoToS 02-10-07 09:07

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 1087223)
Cum sa te tranferi in IS ..da ce crezi ..k e dupa capu tau ..:))...tre sa treci testu cu ..jtii u ....cu ..???;)) ...discutam pe moment :P...


taci acolo k deja sunt in iasi...haha:p asa k..am trecut toate testele..m-am autoevaluat si am iesit f bine asa ca sa nu mai comnetezi k de nu ai pb cu mine:)) uratule:)) ne vedem poate diseara la o faleza ceva pe copopu sau undeva la un suc ..poate chiar si o ciocolata calda..ce zici? :)) faci tu cinste de data asta:)) k eu nu mai fac:D sau mai bine treci pe la mine sa vedem ce facem

Low_Ridah 05-10-07 22:35

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Sunt in Suceava din nou ...deci .....ai grija ce faci prin IS ...jk am auzit k ejti cam ...cam ...obraznicutz....deci ...mai intra si u pe forumu asta ..k ai net ..;))

mihay 23-12-07 18:11

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
salutare lume dupa o lunga pauza :rolleyes2 se pare ca nu a mai postat nimeni pe aici ori ati avut treaba ori nu ati avut net unu din motive tre sa fie ar cam fi cazul sa reinviem locusorul asta a nostru sa vedem si noi ce mai facem etc oricum ce vroiam sa spun e......


CRACIUN FERICIT LA TOATA LUMEA TOTI MEMBRI CD SI NU NUMAI LOR TOTI CEI CARE NE CUNOASTEM SI NU NE CUNOASTEM PERSONAL CI DOAR PRIN INTERMEDIUL STICLEI SAU LCDULUI :lol: SI SARBATORI FERICITE UN AN NOU PLIN DE MULTE REALIZARI PE CARE VI LE-ATI PROPUS SI SA NE VEDEM SAU AUZIM CU BINE LA MULTI ANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mantus_a 09-01-08 15:53

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
vad ca si pe la iasi e liniste si pace... credeam ca numai in suceava

mihay 09-01-08 17:10

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Pai Cam Da E Destul De Liniste Pe Forum Dar Pe Strada E Destul De Agitat :) Nuprea Mai Are Lumea Timp De Net Sau Nu Au Acces La Net Asa Usor :???:

mihay 21-01-08 18:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
BA OAMENI BUNI!!!! vad eu sau mi se pare ca a ruginit sectiunea asta nu mia intra nimeni nu mai vb nimeni nik v-am luat eu apararea si am gasit o scuza dar a trecut ceva timp si voi nu ati mai aparut hai ce facem inviem sectiunea asta sau ce.....:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning