![]() |
Re: intalnirea de week end !
Eu daca ajung acasa pana la 9. 100% o sa ma duk.
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
ITALIA-ROMANIA 1-1
Daca romanii nu se bucurau asa de tare castigam :((( Dar si asa e bine! |
Re: intalnirea de week end !
Da am trecut pe acolo dar nimeni nu a fost doar un microbus.... se poate ca din cauza meciului, asa ca mam dus si eu in oras si am claxonat alaturi de ceilalti suporteri :))))
|
Re: intalnirea de week end !
Am fost si eu pe acolo la ora 21.20 da numai o masina era ......:sad:
Se cam destrama trupa sau meciul e de vina???? |
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Da eu am fost cu el :))) Claxonu sa cam ragusit, nu e asa? :))
|
Re: intalnirea de week end !
Atunci cand crezi ca ti-ai revenit si ca lucrurile incep iarasi sa se aseze,trecutul vine si te agata din spate....Lacrimile tale de tristete adanca vor fi de fericire fiindca TU esti Adi Mutu,fenomenul briliantul......Hai Romania....
|
Re: intalnirea de week end !
Acuma is foarte curios ce vor face cu olanda.
Deci pana la urma sa fiu la subiectul thread-ului, Sper ca saptamana viitoare sa se stranga ceva lume la intalnire :P |
Re: intalnirea de week end !
Astazi este intalnire??? vin ceva baieti?
|
Re: intalnirea de week end !
eu o sa trec pe acolo.
restu vedem ... |
Re: intalnirea de week end !
S-a intamplat ceva azi?Dracushor tu ai Tigra galbena?Te-am vazut la Crinu veneai de pe pod,era vro 9.40:D
|
Re: intalnirea de week end !
Da eu am tigra galbena... si cred ca pe mine mai vazut ca de la intalnire mam dus in 16
|
Re: intalnirea de week end !
Da,exact,spre 16 mergeai,inseamna ca suntem vecini de cartier.Unde stai?
Apropo frumos suna toba;) |
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning