Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Dracushor 13-06-08 18:23

Re: intalnirea de week end !
 
Eu daca ajung acasa pana la 9. 100% o sa ma duk.

13tsp 13-06-08 18:49

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 1589084)
hai Romania!!!!

Hai Romania:twisted:Sa ne ajute Cel de sus!:???:

Dracushor 13-06-08 21:00

Re: intalnirea de week end !
 
ITALIA-ROMANIA 1-1
Daca romanii nu se bucurau asa de tare castigam :(((
Dar si asa e bine!

Dracushor 13-06-08 22:18

Re: intalnirea de week end !
 
Da am trecut pe acolo dar nimeni nu a fost doar un microbus.... se poate ca din cauza meciului, asa ca mam dus si eu in oras si am claxonat alaturi de ceilalti suporteri :))))

spark88 13-06-08 22:19

Re: intalnirea de week end !
 
Am fost si eu pe acolo la ora 21.20 da numai o masina era ......:sad:
Se cam destrama trupa sau meciul e de vina????

13tsp 13-06-08 22:40

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by spark88 (Post 1589868)
Am fost si eu pe acolo la ora 21.20 da numai o masina era ......:sad:
Se cam destrama trupa sau meciul e de vina????

Cu siguranta meciual a fost de vina:-P.Au reusit baietii nostri un rezultat echitabil,nu ne ramane decat sa speram si in meciul cu Olanda.Hai Romania:twisted:

Spark 13-06-08 22:54

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1589863)
Da am trecut pe acolo dar nimeni nu a fost doar un microbus.... se poate ca din cauza meciului, asa ca mam dus si eu in oras si am claxonat alaturi de ceilalti suporteri :))))

daca u esti cu tigra galbena cu siguranta te-am vazut ;)

Dracushor 14-06-08 00:32

Re: intalnirea de week end !
 
Da eu am fost cu el :))) Claxonu sa cam ragusit, nu e asa? :))

raul_rebelul2005 14-06-08 11:35

Re: intalnirea de week end !
 
Atunci cand crezi ca ti-ai revenit si ca lucrurile incep iarasi sa se aseze,trecutul vine si te agata din spate....Lacrimile tale de tristete adanca vor fi de fericire fiindca TU esti Adi Mutu,fenomenul briliantul......Hai Romania....

Dracushor 14-06-08 11:59

Re: intalnirea de week end !
 
Acuma is foarte curios ce vor face cu olanda.
Deci pana la urma sa fiu la subiectul thread-ului, Sper ca saptamana viitoare sa se stranga ceva lume la intalnire :P

Dracushor 20-06-08 19:57

Re: intalnirea de week end !
 
Astazi este intalnire??? vin ceva baieti?

Spark 20-06-08 20:06

Re: intalnirea de week end !
 
eu o sa trec pe acolo.
restu vedem ...

13tsp 21-06-08 00:43

Re: intalnirea de week end !
 
S-a intamplat ceva azi?Dracushor tu ai Tigra galbena?Te-am vazut la Crinu veneai de pe pod,era vro 9.40:D

Dracushor 21-06-08 12:41

Re: intalnirea de week end !
 
Da eu am tigra galbena... si cred ca pe mine mai vazut ca de la intalnire mam dus in 16

13tsp 21-06-08 16:10

Re: intalnirea de week end !
 
Da,exact,spre 16 mergeai,inseamna ca suntem vecini de cartier.Unde stai?
Apropo frumos suna toba;)


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning