![]() |
Re: Intalnirea renault 5
bravo bre, ai terminat masina... si acuma cu gura mare pe forum :P
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
si aici la fel...
|
Re: Intalnirea renault 5
si aici la fel ce?
|
Re: Intalnirea renault 5
pe cand o intalnire ?...!
|
Re: Intalnirea renault 5
Chiar asa, pe cand o intalnire ????
|
Re: Intalnirea renault 5
liniste....am uitat sa scriu, intilnire cand doriti...
|
Re: Intalnirea renault 5
ieri? e bine?
|
Re: Intalnirea renault 5
week endul urmator e bine???sau unde va mai intilniti voi de obicei,inainte va mai gaseam pe la Carol,kiselef, acum liber peste tot ,bine e si vremea dar stabilim toti ceva si poate se intimpla.
|
Re: Intalnirea renault 5
simbata asta ora 13,00 la polivalata e ok.cine vine cu cotetele?
|
Re: Intalnirea renault 5
e ok, eu vin.
|
Re: Intalnirea renault 5
Sper sa ajung si eu, in functie de cum porneste cotetul :)
|
Re: Intalnirea renault 5
Sunt prezent la ora stabilita.
|
Re: Intalnirea renault 5
Prezent.
|
Re: Intalnirea renault 5
Azi a pornit :D. Ajung si eu sambata :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:19. |
- Copyright 2026 4Tuning