Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

Miez 08-07-09 07:54

Re: Intalnirea renault 5
 
bravo bre, ai terminat masina... si acuma cu gura mare pe forum :P

florin_bilutza 28-08-09 02:13

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by Miez (Post 2469929)
bravo bre, ai terminat masina... si acuma cu gura mare pe forum :P

mah io vin la intalnire da renou meu acuma e demontat....miez dami si mie un pm te rog ca sa imi aduc aminte sa te intreb ceva:)))))

Ferny 02-01-10 11:39

Re: Intalnirea renault 5
 
si aici la fel...

miliady 03-01-10 01:11

Re: Intalnirea renault 5
 
si aici la fel ce?

B-81-TAF 03-01-10 11:28

Re: Intalnirea renault 5
 
pe cand o intalnire ?...!

bodel 03-01-10 13:39

Re: Intalnirea renault 5
 
Chiar asa, pe cand o intalnire ????

Ferny 03-01-10 14:52

Re: Intalnirea renault 5
 
liniste....am uitat sa scriu, intilnire cand doriti...

miliady 03-01-10 18:16

Re: Intalnirea renault 5
 
ieri? e bine?

Ferny 03-01-10 18:34

Re: Intalnirea renault 5
 
week endul urmator e bine???sau unde va mai intilniti voi de obicei,inainte va mai gaseam pe la Carol,kiselef, acum liber peste tot ,bine e si vremea dar stabilim toti ceva si poate se intimpla.

bogdan_kwx 06-01-10 12:01

Re: Intalnirea renault 5
 
simbata asta ora 13,00 la polivalata e ok.cine vine cu cotetele?

B-81-TAF 06-01-10 13:00

Re: Intalnirea renault 5
 
e ok, eu vin.

villytzah 06-01-10 18:15

Re: Intalnirea renault 5
 
Sper sa ajung si eu, in functie de cum porneste cotetul :)

Ferny 06-01-10 21:40

Re: Intalnirea renault 5
 
Sunt prezent la ora stabilita.

bodel 06-01-10 22:08

Re: Intalnirea renault 5
 
Prezent.

villytzah 06-01-10 23:44

Re: Intalnirea renault 5
 
Azi a pornit :D. Ajung si eu sambata :)


All times are GMT +2. The time now is 13:19.

- Copyright 2026 4Tuning