Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

cristea_rotitza 04-11-07 16:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1182872)
:yikes: omg... nu stiu masina... e de mult pe oras????:-?

sasha audi asta e al celu kr a avut passatul 66six dak nu ma insel,kos-le corecteaza-ma dak gresesc

GJ 33 KOS 04-11-07 17:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1183138)
sasha audi asta e al celu kr a avut passatul 66six dak nu ma insel,kos-le corecteaza-ma dak gresesc

RS 4, V8, 4.2 FSI,......... e al unui tip din CT (prieten cu SIXU') :lol:

florin_cars 05-11-07 10:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
n-a k s-a imbarligat toata ierarhia SIXU'lui :lol:

Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1182872)
:yikes: omg... nu stiu masina... e de mult pe oras????:-?

vaiiiiiiiiiiiii :shock: :?: :!: N-o stii u? :lol: :lol:
dezamagire... :rolleyes2

Sasha_z 05-11-07 19:02

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 33 KOS (Post 1183175)
RS 4, V8, 4.2 FSI,......... e al unui tip din CT (prieten cu SIXU') :lol:

pff da./.. e a unui baiat din Navadari... care are si un Subaru... inainte de acest RS4 a avut A4 ... dap e 4.2 si 460 cp:rolleyes:.... :-? Onis parca il cheama nu`mi aduc aminte exact...:|

Sasha_z 05-11-07 19:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si pozele sunt facute cumva la Danut la service???:rolleyes2: ??

GJ 33 KOS 05-11-07 22:15

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1185262)
si pozele sunt facute cumva la Danut la service???:rolleyes2: ??

pozele le-am facut io.... :lol: pe tip il cheama Otis ;)

Sasha_z 07-11-07 21:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 33 KOS (Post 1185767)
pozele le-am facut io.... :lol: pe tip il cheama Otis ;)

asa Otis :oops:....pai n`am zic ca le`a facut altcineva....dar locatia??? unde sunt facute???asta am intrebat;)

cristea_rotitza 08-11-07 00:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cred k la moi dincolo de rovinari unde sta SIX

GJ 33 KOS 08-11-07 22:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:peace: exact la SIXU' :peace:

florin_cars 17-11-07 23:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
5 Attachment(s)
masina asta e in lucru de 2 ani...ce ziceti..aveti idee careva unde anume exista un asemenea spatiu? e bestiala..abia astept finalitatea..sper k are si un motor pe masura exteriorului, si sper sa apuc s-o vad la anu...salivezzz :dribble: :dribble: :dribble: :dribble:

:arrow:

NightClubRacer 17-11-07 23:25

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:dribble: belea, creca va iesi super

xxdadixx 18-11-07 19:58

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1204083)
aveti idee careva unde anume exista un asemenea spatiu?
:arrow:

Dupa volan cred ca e prin UK :lol: :-P

cristea_rotitza 19-11-07 08:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
d la cine ai pozele?mai multe info k sa putem afla.

florin_cars 19-11-07 17:02

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e din TG-JIU masina. pai il putem intreba pe owner..da' ma gandeam k avem si ceva shpioni printre noi care mai recunosc service-uri shmechere k cel de sus :-P

florin_cars 19-11-07 17:10

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
proprietarul este mishawrc, proaspat venit pe forum iar motorul este adus din Anglia dar e varianta americana, a participat la ceva curse intr-o Sierra, fiind un minunat 2.8 V6 injectie electronik ..cu bunatati in el..deci anul viitor mai dau o fuga la Tg-Jiu..sa-l miros, sa-l aud..sa am orgasme :twisted: :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 01:12.

- Copyright 2026 4Tuning