![]() |
Re: Roman
Asta e ...mai asteptam...poate poate
|
Re: Roman
pai ...va asteptam in piatra neamt :)
|
Re: Roman
salut ! ma bag si eu in seama pe aici , dupa cum vedeti sunt din Sabaoani ...vecin de-al vostru...pasionat de tuning si masini...si viitor posesor de permis de conducere (sper :D) , ca mai am o luna pana la examen
|
Re: Roman
Ma bucur ca ai venit "printre noi" :) Din pacate comunitatea Roman...cum cred ca ai vazut si tu este cam varza...oameni pasionati sunt, masini sunt...comunitate nu este, din pacate!!! Nu are importanta de unde esti, important este cine esti si ce ai de gand sa faci ;) First sa iti iei permisul!!! MULT SUCCES din partea mea!!! Numai bine
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Sunt si eu nou , e pt prima data cand am intrat, si mi se pare destul de interesant , poate voi fi si eu de folos
|
Re: Roman
bine ai venit pe forum :)
|
Re: Roman
din cate am vazut , in paginile anterioare, lumea nu prea se "inghesuie" la "iesit". Voi cei de pe forum unde va intalniti?
|
Re: Roman
Quote:
@morpheusmaster, bogdane luna asta pe 25 intalnire mare la piatra , poti veni?? |
Re: Roman
cum pot sa fac rost de emblema 4tunning, pentru a o lipi pe luneta?
|
Re: Roman
Quote:
erau pe forum niste baietii care vindeau https://forum.4tuning.ro/showthread.p...10#post1489510 sau sa ti'o faci tu in roman la o agentie publicitara (era unu in groapa) da'mi add pe messenger la idu' totolino90 |
Re: Roman
ce se mai aude la Roman ???....incepe sa se formeze si aici o comunitate mare ?:)
|
Re: Roman
Vineri 16.05.2008 ora 20:00 mare intalnire mare la Piatra Neamtin parcarea |Stadionului municipal...invitati din |Roman , Tg Neamt, Suceava si bineinteles Bacau.
|
Re: Roman
Quote:
daca da cine? |
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning