Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

Ali_ump 26-03-08 16:49

Re: Roman
 
Asta e ...mai asteptam...poate poate

stefan_88 28-03-08 09:59

Re: Roman
 
pai ...va asteptam in piatra neamt :)

andrei_400 03-04-08 21:35

Re: Roman
 
salut ! ma bag si eu in seama pe aici , dupa cum vedeti sunt din Sabaoani ...vecin de-al vostru...pasionat de tuning si masini...si viitor posesor de permis de conducere (sper :D) , ca mai am o luna pana la examen

morpheusmaster 03-04-08 22:48

Re: Roman
 
Ma bucur ca ai venit "printre noi" :) Din pacate comunitatea Roman...cum cred ca ai vazut si tu este cam varza...oameni pasionati sunt, masini sunt...comunitate nu este, din pacate!!! Nu are importanta de unde esti, important este cine esti si ce ai de gand sa faci ;) First sa iti iei permisul!!! MULT SUCCES din partea mea!!! Numai bine

buddy_lexx 03-04-08 23:32

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by andrei_400 (Post 1464154)
salut ! ma bag si eu in seama pe aici , dupa cum vedeti sunt din Sabaoani ...vecin de-al vostru...pasionat de tuning si masini...si viitor posesor de permis de conducere (sper :D) , ca mai am o luna pana la examen

bine ai venit printre forumisti!:D bafta la permis..sa ne tii la curent..k sa ne preg de sarbatorire...:D:D

andrei_400 04-04-08 17:14

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1464334)
Ma bucur ca ai venit "printre noi" :) Din pacate comunitatea Roman...cum cred ca ai vazut si tu este cam varza...oameni pasionati sunt, masini sunt...comunitate nu este, din pacate!!! Nu are importanta de unde esti, important este cine esti si ce ai de gand sa faci ;) First sa iti iei permisul!!! MULT SUCCES din partea mea!!! Numai bine

Multumesc pentru primire! da , am observat ca masini si oameni pasionati sunt , chiar am vazut si Sciento-ul tau odata...asa din viteza.. si citind threadu de la inceput am inteles si eu problemele cu care se confrunta "Comunitatea Roman" Cine stie , poate ne intalnim vreodata la o bere , un suc...ceva..mai ales daca iau carnetu (fac cinste :peace::-)

alyn_yonutzz 10-04-08 22:42

Re: Roman
 
Sunt si eu nou , e pt prima data cand am intrat, si mi se pare destul de interesant , poate voi fi si eu de folos

stefan_88 10-04-08 22:59

Re: Roman
 
bine ai venit pe forum :)

alyn_yonutzz 10-04-08 23:18

Re: Roman
 
din cate am vazut , in paginile anterioare, lumea nu prea se "inghesuie" la "iesit". Voi cei de pe forum unde va intalniti?

26WRC 11-04-08 14:19

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by alyn_yonutzz (Post 1478329)
din cate am vazut , in paginile anterioare, lumea nu prea se "inghesuie" la "iesit". Voi cei de pe forum unde va intalniti?

noi cei de pe forum...nu ne intalnim... daca vom fi mai multi poate organizam si ceva intalniri.....

@morpheusmaster, bogdane luna asta pe 25 intalnire mare la piatra , poti veni??

alyn_yonutzz 01-05-08 10:46

Re: Roman
 
cum pot sa fac rost de emblema 4tunning, pentru a o lipi pe luneta?

26WRC 01-05-08 11:58

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by alyn_yonutzz (Post 1509095)
cum pot sa fac rost de emblema 4tunning, pentru a o lipi pe luneta?

chiar nu stiu ce sa zic... eu mi'am luat'o de la tuning days..
erau pe forum niste baietii care vindeau https://forum.4tuning.ro/showthread.p...10#post1489510
sau sa ti'o faci tu in roman la o agentie publicitara (era unu in groapa)


da'mi add pe messenger la idu' totolino90

stefan_88 05-05-08 12:01

Re: Roman
 
ce se mai aude la Roman ???....incepe sa se formeze si aici o comunitate mare ?:)

Ali_ump 14-05-08 08:52

Re: Roman
 
Vineri 16.05.2008 ora 20:00 mare intalnire mare la Piatra Neamtin parcarea |Stadionului municipal...invitati din |Roman , Tg Neamt, Suceava si bineinteles Bacau.

26WRC 15-05-08 15:50

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1533025)
Vineri 16.05.2008 ora 20:00 mare intalnire mare la Piatra Neamtin parcarea |Stadionului municipal...invitati din |Roman , Tg Neamt, Suceava si bineinteles Bacau.

invitati din roman.. adica... si altii inafara de cei de pe forum?
daca da cine?


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning