![]() |
Re: Masini tari in IASI
radule, cred ca e doar stage 1 de la roush, adica are numai exterior..performanta vine de la stage 2
|
Re: Masini tari in IASI
4 Attachment(s)
Mustangul sta zi de zi alaturi de un dodge in Tatarasi!Acum un M3 frumusel care ma chinui sal prind de ceva zile :D:D:D
|
Re: Masini tari in IASI
limuzina m-ai dezamagit :-P Masina sta zilnic in statia Padurii. O vad de fiecare data cand trec spre facultate. Speram sa o prinzi tu pe lumina si sa faci niste poze clare (mie mi-ar fi iesit dezastru cu telefonul). Poate cand ai timp reusesti sa treci si pe lumina sa se vada clar bijuteria.
PS: stiu si Dodge-ul ala imens. Proprietarul a trecut pe langa mine cu Dodge-ul cand eu faceam poze mustangului :lol: |
Re: Masini tari in IASI
Da si eu cand merg spre scoala o vad zilnic din tramvai!Dar nu pot sa ma duc la scoala cu camera dupa mien!Plus ca am 14 ani si nu pot sa ma duc singur pana acolo sa o pozez ...din tatarasi pana acolo e un pic de mers..!M-am dus cand au avut parintii timp..
|
Re: Masini tari in IASI
Mustangul e sigur un Stage1 de la Roush adik e doar bodykit-ul, si e adus direct din state, era de vanzare acu vreo 5 luni, nu mai tin minte cat cerea :P.
A si M3-ul ala e al unei tipe,din cate stiu, s-a mai vb aici de el, am vazut-o prin oras, ii place sa-l tureze :D Dodge-ul e a lu aia de la agentia imobiliara Terra, e in fiecare duminik dim la Terra in fata. |
Re: Masini tari in IASI
mustang: 30.000e, pret fara vama si taxa de inmatriculare
m3. asa proprietara, asa masina viper: patronu` terra imobiliare |
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
Luati revista autosupermarket cu masini de vanzare penultima editie si gasiti acolo si mustangul si dodgeul!Pe mustang cere 25.000 iar pe dodge 36.000 ;););) cine nu crede sa cumpere revista...daca se mai gaseste
|
Re: Masini tari in IASI
daca acum cere 25.000 inseamna ca l`o mai ieftinit:lol:
stiu ca era la vanzare cu 29.999 |
Re: Masini tari in IASI
Asa cum este ea, cu un amarat de V6....e frumoasa!
|
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Unde a vazut ala SL 300 in Iasi!Daca tu ai vazut SL 300 in Iasi eu am vazut veyron ;););)!Chiar sunt curios pe unde este ,,,,!Daca eu vad un SL 300 in Iasi nu mai postez niciodata aici
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina in cazul asta ne va fi dor de tine. Este unul cu numere de Iasi in fata la Maternitate cam tot timpul. Zici ca treci pe acolo cu tramvaiul, ma mir ca nu l-ai vazut. Uite cam asa arata: http://www.find14u.co.uk/SLprestige/...s/DSC01643.JPG
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Cumva ala alb? ca e mult prea frumoasa si "lungaaaa" masina aia ;)
salut limuzina... ne mai vedem pe alte forumuri :D p.s. o sa ne fie dor de tine.. :roll: NOT ! :D |
| All times are GMT +2. The time now is 22:41. |
- Copyright 2026 4Tuning