Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

bakal 08-03-08 13:14

Re: Masini tari in IASI
 
radule, cred ca e doar stage 1 de la roush, adica are numai exterior..performanta vine de la stage 2

limuzina 08-03-08 13:41

Re: Masini tari in IASI
 
4 Attachment(s)
Mustangul sta zi de zi alaturi de un dodge in Tatarasi!Acum un M3 frumusel care ma chinui sal prind de ceva zile :D:D:D

bmwh548 08-03-08 13:54

Re: Masini tari in IASI
 
limuzina m-ai dezamagit :-P Masina sta zilnic in statia Padurii. O vad de fiecare data cand trec spre facultate. Speram sa o prinzi tu pe lumina si sa faci niste poze clare (mie mi-ar fi iesit dezastru cu telefonul). Poate cand ai timp reusesti sa treci si pe lumina sa se vada clar bijuteria.
PS: stiu si Dodge-ul ala imens. Proprietarul a trecut pe langa mine cu Dodge-ul cand eu faceam poze mustangului :lol:

limuzina 08-03-08 16:13

Re: Masini tari in IASI
 
Da si eu cand merg spre scoala o vad zilnic din tramvai!Dar nu pot sa ma duc la scoala cu camera dupa mien!Plus ca am 14 ani si nu pot sa ma duc singur pana acolo sa o pozez ...din tatarasi pana acolo e un pic de mers..!M-am dus cand au avut parintii timp..

Sleepy_85 09-03-08 00:14

Re: Masini tari in IASI
 
Mustangul e sigur un Stage1 de la Roush adik e doar bodykit-ul, si e adus direct din state, era de vanzare acu vreo 5 luni, nu mai tin minte cat cerea :P.
A si M3-ul ala e al unei tipe,din cate stiu, s-a mai vb aici de el, am vazut-o prin oras, ii place sa-l tureze :D
Dodge-ul e a lu aia de la agentia imobiliara Terra, e in fiecare duminik dim la Terra in fata.

vladutzz 09-03-08 03:27

Re: Masini tari in IASI
 
mustang: 30.000e, pret fara vama si taxa de inmatriculare
m3. asa proprietara, asa masina
viper: patronu` terra imobiliare

bakal 09-03-08 09:56

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by vladutzz (Post 1410887)
mustang: 30.000e, pret fara vama si taxa de inmatriculare
m3. asa proprietara, asa masina
viper: patronu` terra imobiliare

vlad, nu cred ca cere atat pe mustang, ca la banii astia iti aduci un GT, cu motor de 4,8 V8....iar asta e un ''amarat'' de v6

limuzina 09-03-08 11:40

Re: Masini tari in IASI
 
Luati revista autosupermarket cu masini de vanzare penultima editie si gasiti acolo si mustangul si dodgeul!Pe mustang cere 25.000 iar pe dodge 36.000 ;););) cine nu crede sa cumpere revista...daca se mai gaseste

vladutzz 09-03-08 15:24

Re: Masini tari in IASI
 
daca acum cere 25.000 inseamna ca l`o mai ieftinit:lol:
stiu ca era la vanzare cu 29.999

CRyS` 09-03-08 17:59

Re: Masini tari in IASI
 
Asa cum este ea, cu un amarat de V6....e frumoasa!

TuningBoy 13-03-08 19:45

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by Xtremer (Post 1366767)
Pana acu am vazut in Iasi:
-Lambo Gallardo portocaliu (AZ-AA-75) de germania
-Aston Martin DB9 park (in fata la Traian)
-Audi TT 2007
-Ferrari F430
-Honda Prelude (una negru sau gri mat super tare)
-Toyota Celica
-Toyota Supra
-Maserati Gransport
-Maserati Granturismo
-Mercedes cl65 AMG
-Mercedes SL 300
-M3-uri multe
-Audi A8 W12 (B-XX-WDP)
-Hummer H2
-Audi A5,S5
-Audi A4 B8
-Porsche Boxter
si multe altele

Vorbesti de TED cand zici de prelude negru?...si nu cred ca ai pus sio RangeRover-ul negru facut de HAMMAN ;)

limuzina 14-03-08 15:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Unde a vazut ala SL 300 in Iasi!Daca tu ai vazut SL 300 in Iasi eu am vazut veyron ;););)!Chiar sunt curios pe unde este ,,,,!Daca eu vad un SL 300 in Iasi nu mai postez niciodata aici

bmwh548 14-03-08 16:04

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina in cazul asta ne va fi dor de tine. Este unul cu numere de Iasi in fata la Maternitate cam tot timpul. Zici ca treci pe acolo cu tramvaiul, ma mir ca nu l-ai vazut. Uite cam asa arata: http://www.find14u.co.uk/SLprestige/...s/DSC01643.JPG

ESPinoza 14-03-08 17:47

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 1424316)
limuzina in cazul asta ne va fi dor de tine. Este unul cu numere de Iasi in fata la Maternitate cam tot timpul. Zici ca treci pe acolo cu tramvaiul, ma mir ca nu l-ai vazut. Uite cam asa arata: http://www.find14u.co.uk/SLprestige/...s/DSC01643.JPG

sta parcat des pe george cosbuc, e un exemplar frumos si ingrijit

slip 14-03-08 19:08

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Cumva ala alb? ca e mult prea frumoasa si "lungaaaa" masina aia ;)
salut limuzina... ne mai vedem pe alte forumuri :D

p.s. o sa ne fie dor de tine.. :roll: NOT ! :D


All times are GMT +2. The time now is 22:41.

- Copyright 2026 4Tuning