Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

pimp_lex 17-02-04 19:55

Quote:

Originally Posted by \"drifter x\"
Pentru pimp_lex ..... nu am cu ce masina sa ma laud frate am doar un 325i E30 coupe din '91 :cry: am avut un M3 E36 COUPE '97 pentru vreo 6 luni bine inteles varianta americana care e mai slaba ca cea europeana cu vreo 80 cp si are numai 5 viteze. Am aproape 21 de ani alt ceva ce vreti sa mai stiti de mine?De masini am condus o gramada de masini tari FERRARI,SL55 AMG S4, COBRA MUSTANG,VIPER,GT2 si multe multe altele care nu imi vin in minte acum aaaaaaa stai si un 911turbo 993 din 96 modificat cu vreo 600cp aia a fost cea mai tare masina pe care am condus-o pana la ora actuala. 8). Daca vreti intrebati-ma de ce masina vreti voi si va spun daca am condus sau nu ca sunt prea multe sa le postez.

Dar aici nu a venit nimeni sa se laude......doar uitete si tu ce masini are lumea........inafara de DZ1, CataRS4 si Espinoza, toti restul (the regulars) avem ori vechituri straine ori romanesti si nu e nici o rusine, fiecare are ce-si permite, ce poate........de ce ti-ar fii rusine cu un 325 din 91 :?: cat despre restul presesentarii.....cum vrei tu dar noi ne-am facut asa o ca o comunitate, mai mult decat \"unii care scriu pe un forum de net\"

Ce s-a intamplat de de la un m3 din 97 ai venit la un 325 din 91 ca e cam mare diferenta ! :shock:

Despre valet, nu prea inteleg in ce fel de loc lucrezi....e un dealer de masini, o companie de car rental........amicul meu lucreaza valet la o parcare si de aia cand vine vreun porsche ceva , propietarul nu vrea sa lase cheile :lol: :lol: , dar a mai avut pe mana, S600(asta nou de 500 hp), xjr, LS430, E55AMG modelul vechi,M3 si alte masini de genu asta....

drifter x 17-02-04 20:24

Nu vreau sa ma intelegi gresit dar nu ma simt pea bine cand zic ca am un 325i masina e ok dar nu exact ce-mi doresc,poate e si vina mea ca nu ma multumesc asa cum ar trebuii.M3 ul l-am vandut pentru ca plateam $400 pe luna rata si $100asigurarea bine inteles pe numele lui tata ca pa numele meu daca era plateam poate vreo $350-400 si nu prea puteam sa strang $ aici te omoara asigurarea daca esti tanar.Deci lucrez la dealer la porsche care la randul lui apartine de UNITED AUTO care detine multe dealer-uri.

catalin rs4 17-02-04 20:51

:lol: :lol: :lol: lol rs4 :) eu tot 21 de ani am merg pe 22 acuma pe 6 martie.. :) eu ma ocup cu asigurari agent :? 8)

Turbo110 17-02-04 21:04

:D
 
Eu fac 20 pe 7 mertie :))

pimp_lex 17-02-04 21:12

Quote:

Originally Posted by \"drifter x\"
Nu vreau sa ma intelegi gresit dar nu ma simt pea bine cand zic ca am un 325i masina e ok dar nu exact ce-mi doresc,poate e si vina mea ca nu ma multumesc asa cum ar trebuii.M3 ul l-am vandut pentru ca plateam $400 pe luna rata si $100asigurarea bine inteles pe numele lui tata ca pa numele meu daca era plateam poate vreo $350-400 si nu prea puteam sa strang $ aici te omoara asigurarea daca esti tanar.Deci lucrez la dealer la porsche care la randul lui apartine de UNITED AUTO care detine multe dealer-uri.

nu uita ca si eu tot i america stau si stiu cum e cu asigurarea.......te omoara la tinerete, de aia toti tinerii cu masini scumpe sunt ori pe Firma parintilor ori pe numele parintilor.......normal ca sa platesti 800$ pe masina +benzina + intretinere pe luna e aberant, daca n-ai gen 4-5mii de $ pe luna......
Cat despre masina ta.......te inteleg ca nu esti fericit cu ea.......la toti deaci ne-ar place alta mai buna dar daca stau pana cand imi iau eu GS430-ul care mi-l doresc cu adevarat.......mai astept vreo 6 ani......asa ca asta e, ma mutumesc cu ce am......ma rog....poate nu reusesc eu felul tau de a gandi.....e alegerea ta pana la urma.....

viviesp 17-02-04 21:14

:twisted: drifter x >>> te bagi in VISELE noastre. :twisted:

drifter x 17-02-04 21:17

Eu in aprilie pe 29 fac 21.Ce an este masina?Probabil ca eu m-am uitat la alta era un rs2 albastru scuza-ma.ok acum m-a uit la masina ta la rs4 l-am gasit e marfa de marfa,am un american de la munca langa mine si ii place si lui masina.

Turbo110 17-02-04 21:19

:D
 
misto

drifter x 17-02-04 21:21

viviesp cu ce ti-am gresit tata?ce vise ai?

catalin rs4 17-02-04 21:28

:lol: :lol: :lol: 2001 ii masina..pacat ca nu este si in america rs4 probabil prea putine au fost doar 6030 de bucati fabricate :lol: .. dar s4 am vazut multe adica am multe video..cu s4 din america.... :P

viviesp 17-02-04 21:30

:twisted: ma refeream la tema si tu esti un \"dracusor\" pentru ca ne terorizezi >>> esti un fericit!!! :twisted:
:twisted: prietenii stiu de ce! :twisted:

drifter x 17-02-04 21:44

Pentru catalin rs4 da sunt s4 pe aici dar nu foarte multe.
Pentru viviesp scuze :cry: :cry: :cry: n-am vrut :lol: :lol: :lol: :lol:

catalin rs4 17-02-04 21:52

supre sunt multe nu??si skyline.. :twisted: poate iti fac o vizita la anul in vin sami iau un skyline.. :lol: la ce pret se invarte un skyline la minim 500cp :P

FSF 17-02-04 21:52

3 Attachment(s)
Frumos de tine mai drifter x,daca ai ceva S-uri tari (facute) punele, si mai uitativa la ce mai visez eu........

catalin rs4 17-02-04 21:59

:lol: :lol: :lol: FSF esti bolnav cu s-urile..dar vad ca in general cu masinile mari... :lol: frumos a8 asta adica gentile is mortale.. :P


All times are GMT +2. The time now is 12:02.

- Copyright 2026 4Tuning