Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

nadir 04-04-07 03:18

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by euforia (Post 827223)
Evennimentul a fost superb! MEGA SMECHER!!!!
Picanteriile au fost si ele la locul lor - HAI-ul o sa ramana cu siburanta in amintirea tuturor iar RIP-ul - a facut un show aparte - BRAVO!!! Iar noi cei din primul rand am reusit sa strangem mult praf de cauciuc pe fete dar a meritat, baietii au facut spectacol la SUPERLATIV!
FLORICA SI NADIR au fost ingerii pazitori ai evenimentului, reusind sa arate inca odata ca NSL si ANONYMOUS sunt cei mai tari!!!!
Pentru ambele echipe JOS PALARIA

multumim pentru aprecieri multumim pentru sustinere si promit(in numele Clubului din care fac parte, sper sa nu fie cu suparare!) ca nu ne vom opri aici!

tin la randul meu sa multumesc celor 2 cluburi care au dat nastare acestui Show
si anume a.c.s. Anonymous Motorsport si a.c.s. No Speed Limit si nu in ultimul Rand lui Sandu Sebastian care a fost mereu aproape!
Tot la capitolul multumiri tin sa multumesc Participantilor si celor care au demonstrat ca stiu sa faca un show! + Celor care au stiut sa sara in ajutor!

Tin sa multumesc publicului care a inteles ca fara bunavointa si disciplina nu se poate face nimic! si sper ca de acum inainte sa avem parte de public care sa stie sa se bucure si sa stie sa sustina un eveniment si sa ajute la buna lui desfasurare!

Nu in ultimul rand tine sa mai multumesc Sponsorilor Nostrii si anume:
Auto-Soft
MBM Tuning
Racing Nick
Bucur Tuning
Hipocrat 2000! (salvarea), chiar daca, din cauza traficului, a ajuns mai tarziu.

Sper ca nu am omis pe nimeni, iar in cazul in care am facuto imi cer scuze!

Naitzu 04-04-07 10:10

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Maroo (Post 832500)
:)) frumos desen dar vezi ca e chior pe stanga ;)

multumesc..o sa mai fac desene..sa se termine sc...:rolleyes2

B_84_RIP 04-04-07 15:09

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
cred ca se stie ce echipa a facut filmul care urmeaza sa apara!!!!!!!!!!

B_84_RIP 04-04-07 15:56

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
si mult asteptatul film .......multumiri lui santos ,skillzu si nu in ultimul rand lui walderama

Ernest 04-04-07 17:15

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
f f f tare.... bv skillzule santos si walderama !!! :D :D

giubau_v8 04-04-07 17:25

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
e de colectie filmuletzu ala ;)

200SX 04-04-07 18:17

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Foarte frumos montajul

George_P. 04-04-07 18:27

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Prea smecher filmul...:shock:

B_84_RIP 04-04-07 18:46

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by vio[s] (Post 832008)
:peace: Era un baiat dupa primul rand de carucioare care atunci cand a intrat aox u' a 2 a oara a stigat sa ii dea pe loc ...... niste baieti din fata ii zic ca e 4x4 .... la care el si ce daca :lol: :lol: :lol: ...ce am mai ras :lol: :lol: :lol:

Tin sa multumesc baietilor de la NSL ca m au lasat sa stau laga tractorasu ala sau ce era :peace: ;)

cred ca se referea la cercuri.........si avea dreptate ............

sKyNeT 04-04-07 19:02

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
ma voi cu ce program luati filmele ca mie mi se tot intrerupe si tre sa o ia de la capat :(

B_84_RIP 04-04-07 19:08

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by sKyNeT (Post 833639)
ma voi cu ce program luati filmele ca mie mi se tot intrerupe si tre sa o ia de la capat :(

cu nici un program.......la mine merg direct

TOBA^ 04-04-07 19:13

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
foarte tare santos

NOS`u 04-04-07 19:26

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
nice movie...super cars...imi pare rau ca nu am fost acolo...acolo in mijloc...la cercuri...drifturi...nu mi-au permis reglajele masinii....priveam cu nostalgie acel fum de "gume"...simteam pana in talpi mirosul de ambreaj incins...aplauzele...fluieraturile publicului...
bravo baieti...bravo bmw...

la mai mare...de 1 Mai...:D!

liwiu_evo 04-04-07 19:28

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
shi mie mi se intrarupe:( o fi de vina conexiunea???

sil4tuning 04-04-07 19:31

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
2 Attachment(s)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning