Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

shadowro 23-06-08 07:27

Re: Masini vazute in Tulcea
 
o sa aiba o surpriza cand o sa difuzeze aia de la protv materialul
unu pe fundal zicea maus sucks :)

daniwmk 23-06-08 11:15

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1607234)
o sa aiba o surpriza cand o sa difuzeze aia de la protv materialul
unu pe fundal zicea maus sucks :)

si altu de langa ala zicea dute draq :D

MauS 23-06-08 11:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Si mos craciun era pe acolo:-)



P.S. A mai vazut cineva evo negru din Tulcea? Eu l-am vazut fugitiv de 2 ori..... blocat in trafic, nu ma puteam duce dupa el. E clar ca are evacuare...

mikafly 23-06-08 17:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1607557)
Si mos craciun era pe acolo:-)



P.S. A mai vazut cineva evo negru din Tulcea? Eu l-am vazut fugitiv de 2 ori..... blocat in trafic, nu ma puteam duce dupa el. E clar ca are evacuare...

Ma...tu chiar o cauti?.....stai in banca ta....daca e intr-adevar ceva de el te va cauta el.....

B 10 TNG 02-07-08 10:28

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1580290)
R8-ul acum este net superior.... da' ma fac eu mare..... si cu numere:-):-):-)


Am auzit de la sebastian ca a ajuns suparata masinutza ta...felicitari..in scurt timp obs performanta...bv.......baga mare ca ai destule evo de dat la gard sa ajungi in frunte :)

SEJ 02-07-08 10:40

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Intr-adevar chiar a devenit rau Evo-ul ... a batut M3 343cp ,seat cupra 305 cp, Z4 M 343cp... faza e ca i-a batut urat de tot... si din mers si de pe loc, din orice pozitie... am ramas masca... bravo lui ...felicitari Maus!

B 10 TNG 02-07-08 10:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by valy87 (Post 1624785)
Intr-adevar chiar a devenit rau Evo-ul ... a batut M3 343cp ,seat cupra 305 cp, Z4 M 343cp... faza e ca i-a batut urat de tot... si din mers si de pe loc, din orice pozitie... am ramas masca... bravo lui ...felicitari Maus!

Pai nu ma mai dau cu el atunci :)) candva am fost cu putin in fata acum am ramas in urma :)

SEJ 02-07-08 11:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by B 10 TNG (Post 1624786)
Pai nu ma mai dau cu el atunci :)) candva am fost cu putin in fata acum am ramas in urma :)

Stiu ca ati fost echilibrati atunci,din cate am inteles... merita sa te dai, sa vezi diferenta... :)

xpert_customs 03-07-08 00:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Maus.....pune stickeru!!!

vlad_Mafiotu 16-07-08 15:03

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut un nissan 350z tunat zic eu adik cel putin evacuarea nu era stock :)

Eugen_TL 16-07-08 18:25

Re: Masini vazute in Tulcea
 
a fost si anul trecut :) si o sa mai apara daca nu va schimba masina; intradevar o frumusete,si da nu e stock

vlad_Mafiotu 17-07-08 02:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
maus d c nu te bagi sa dai o tura cu 350z`u ala ? :>

MauS 17-07-08 08:18

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 1649622)
maus d c nu te bagi sa dai o tura cu 350z`u ala ? :>

Gaseste-l pe baiat si ma bag.... oricum nu prea are rost. :-)Un 350Z este slabut daca nu are conversie turbo..... Este un evo negru cu jante de MR si numere de bucuresti...... nici ala nu e stok. Aia ar fi o cursa interesanta;)

mikafly 17-07-08 14:52

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1649704)
Gaseste-l pe baiat si ma bag.... oricum nu prea are rost. :-)Un 350Z este slabut daca nu are conversie turbo..... Este un evo negru cu jante de MR si numere de bucuresti...... nici ala nu e stok. Aia ar fi o cursa interesanta;)

Pacat ca nu erai cand a fost corvette turbo.....era o cursa interesanta.......si distractiva....dar asta e

Bogyciu 17-07-08 15:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1649704)
Gaseste-l pe baiat si ma bag.... oricum nu prea are rost. :-)Un 350Z este slabut daca nu are conversie turbo..... Este un evo negru cu jante de MR si numere de bucuresti...... nici ala nu e stok. Aia ar fi o cursa interesanta;)

Azi am vazut un Evo negru parcat pe Podgoriilor, exact inainte de intersectia unde se termina sensul unic... Are jante BBS si finala e mai mare decat a ta... Nr. de bucuresti de leasing...


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning