![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
o sa aiba o surpriza cand o sa difuzeze aia de la protv materialul
unu pe fundal zicea maus sucks :) |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Si mos craciun era pe acolo:-)
P.S. A mai vazut cineva evo negru din Tulcea? Eu l-am vazut fugitiv de 2 ori..... blocat in trafic, nu ma puteam duce dupa el. E clar ca are evacuare... |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Am auzit de la sebastian ca a ajuns suparata masinutza ta...felicitari..in scurt timp obs performanta...bv.......baga mare ca ai destule evo de dat la gard sa ajungi in frunte :) |
Re: Masini vazute in Tulcea
Intr-adevar chiar a devenit rau Evo-ul ... a batut M3 343cp ,seat cupra 305 cp, Z4 M 343cp... faza e ca i-a batut urat de tot... si din mers si de pe loc, din orice pozitie... am ramas masca... bravo lui ...felicitari Maus!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Maus.....pune stickeru!!!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
am vazut un nissan 350z tunat zic eu adik cel putin evacuarea nu era stock :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
a fost si anul trecut :) si o sa mai apara daca nu va schimba masina; intradevar o frumusete,si da nu e stock
|
Re: Masini vazute in Tulcea
maus d c nu te bagi sa dai o tura cu 350z`u ala ? :>
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning