Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

alexa-mrc 18-02-07 13:04

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
lasa mei kraven ca o s vina momentul sa te vad si pe tine pe sub masa; )))oricum...zuper seara

kraven_4_all 18-02-07 16:53

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
hm..sa ma vezi pe sub masa........poate DA...poate NU...ma bukur k te-ai simtit bine!!:D

T@zMania 18-02-07 19:07

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
imi miroase a hormoni incinsi pe topicul asta.....hmmmm...asa o fi?
tre tu care esti cuplat cu mine de ce mai intrrebi de miruna,a?sa vezi ce mananci tu mancare rece toata saptamana si dormi pe canapea;)

Miruna 18-02-07 20:33

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu fi mey asa violent ca nu a facut saracutzu nimic :)))

DONU' 19-02-07 08:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 756795)
hm..sa ma vezi pe sub masa........poate DA...poate NU...ma bukur k te-ai simtit bine!!:D

Iar te bagi ma, precum chilotii in asa...
Tropaie hormonii in tine..., vorba lui T@z. :lol:

bogdan_wrc 19-02-07 08:29

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 756795)
hm..sa ma vezi pe sub masa........poate DA...poate NU...ma bukur k te-ai simtit bine!!:D

Quote:

Originally Posted by alexa-mrc (Post 756410)
lasa mei kraven ca o s vina momentul sa te vad si pe tine pe sub masa; )))oricum...zuper seara

va deranjam? :))) din simtit bine? :P

kraven_4_all 19-02-07 09:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ma abtin de la comentarii...nu mai are voie omu` sa se simta bine,sa mai zik ceva la o kterink k sariti pe el...

bogdan_wrc 19-02-07 09:41

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
stii ca glumi si va iubim...pe amandoi...

shantzu 19-02-07 13:56

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 757971)
stii ca glumi si va iubim...pe amandoi...

asta e de fatada bogdane, sa ne scoatem :mrhappy:
pana la urma o sa trebuiasca sa recunosatem ca nu ii suportam :twisted:

kraven_4_all 19-02-07 16:42

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
si ce te impiedik totushi` sa recunoshti akuma shantzule??...

shantzu 19-02-07 17:28

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
glumeam kravene sau......poate :rolleyes2
gata cu off-topicul

kraven_4_all 19-02-07 17:37

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
deci..in acest week`end??...deplasare??..iar o bila??...dar poate in alta parte....yo 1 m`am incalzit sambata la un club...vreau party:)...nu`i nimeni solo p`aksa...vreo zi de nashtere ceva....

shantzu 19-02-07 17:38

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
armin la bucuresti :mrhappy:

MasterK 19-02-07 17:48

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 758741)
armin la bucuresti :mrhappy:

cam veche stirea :-"

kraven_4_all 19-02-07 17:51

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
shantzule...u te duci la armin in week`endu` asta??...cu cine ??


All times are GMT +2. The time now is 02:39.

- Copyright 2026 4Tuning