![]() |
Re: Un Matiz Oradean
Sa-ti traiask;) Sa nu ai parte de evenimente neplacute:-) Dragutze jantele :peace:
|
Re: Un Matiz Oradean
Bravo, arata f bine... sa o stapanesti sanatos si fara incidente.
bafta la "tunareala", ca banuiesc ca nici pe asta nu o s-o ierti. |
Re: Un Matiz Oradean
Sa il stapanesti sanatos si da-ne si noua niste informatzii despre el, eventual primele modificari pe care le ai in cap :D
p.s. i-ar sade bine cu niste slick`uri 8) |
Re: Un Matiz Oradean
ce faci tavisor?mai si eu tot un leon mi-am luat exact aceasi culoare:lol: :lol: de la matiz am plecat si uite ca merem pe aceasi unda
|
Re: Un Matiz Oradean
super masinuta cea noua si matizul la fel team zarit prin oradea cu el nu puteam sa nu vad asa frumusete.am o intrebare modificarile aduse masini trebuie trecute si la R.A.R?
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
super taree!!!frumos matizu!!!
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
1 Attachment(s)
..uitate aici ....da mai bine ....banuiesc ca stiai ..
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
super tare matizu' pacat ca l'ai dat.... stii cumva daca cel care l-a cumparat de la tine vre sa vanda jetile... as fi vrut sa le cumpar cu tot cu gumy. daca afli ceva tavisor despre niste jenti de matiz, sau daca afli cumva dela noul stapan ca vrea sa le vanda da si mie un msj. multam si fara incidente cu noul tau "leu"
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:19. |
- Copyright 2026 4Tuning