Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Matiz Oradean (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/31813-matiz-oradean.html)

~Ada~ 20-09-07 19:07

Re: Un Matiz Oradean
 
Sa-ti traiask;) Sa nu ai parte de evenimente neplacute:-) Dragutze jantele :peace:

Geo_ZGA 20-09-07 19:11

Re: Un Matiz Oradean
 
Bravo, arata f bine... sa o stapanesti sanatos si fara incidente.
bafta la "tunareala", ca banuiesc ca nici pe asta nu o s-o ierti.

aXeL.ZeY 20-09-07 19:48

Re: Un Matiz Oradean
 
Sa il stapanesti sanatos si da-ne si noua niste informatzii despre el, eventual primele modificari pe care le ai in cap :D
p.s. i-ar sade bine cu niste slick`uri 8)

Cristy_mat 26-09-07 11:46

Re: Un Matiz Oradean
 
ce faci tavisor?mai si eu tot un leon mi-am luat exact aceasi culoare:lol: :lol: de la matiz am plecat si uite ca merem pe aceasi unda

suciuciprian 06-10-07 13:01

Re: Un Matiz Oradean
 
super masinuta cea noua si matizul la fel team zarit prin oradea cu el nu puteam sa nu vad asa frumusete.am o intrebare modificarile aduse masini trebuie trecute si la R.A.R?

tavisor 06-10-07 15:28

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by suciuciprian (Post 1135382)
super masinuta cea noua si matizul la fel team zarit prin oradea cu el nu puteam sa nu vad asa frumusete.am o intrebare modificarile aduse masini trebuie trecute si la R.A.R?

sincer sa fiu ce era trecut in talon era desenul de pe masina , dar nu sa legat nimeni de mine in legatura cu modificarile , nu prea are treaba .

stefancosq 13-10-07 17:48

Re: Un Matiz Oradean
 
super taree!!!frumos matizu!!!

tavisor 11-11-07 16:08

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by stefancosq (Post 1147616)
super taree!!!frumos matizu!!!

a fost frumos dar va ramane mereu in amintirea mea.

Most_Wanted 13-11-07 03:08

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 1110474)
niste poze cu noua mea masinutza :)

...sal stapanesti sanatos ......e o alegere buna ...nu e matiz...e o masina mai resistenta asta...ai ami mare incredere in ea.....jantele frumoase daca erau mai mari

Most_Wanted 13-11-07 03:14

Re: Un Matiz Oradean
 
1 Attachment(s)
..uitate aici ....da mai bine ....banuiesc ca stiai ..

tavisor 13-11-07 15:08

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted (Post 1196829)
..uitate aici ....da mai bine ....banuiesc ca stiai ..

stiu man dar nu am vrut sa am probleme iar cu politia pt jante.

~Ada~ 13-11-07 16:56

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 1197248)
stiu man dar nu am vrut sa am probleme iar cu politia pt jante.

Ce probleme ai avut Tavi daca nu sunt prea indiscreta:?: Te intreb pentru ca si eu vreau sa-mi pun ceva mai mare...:rolleyes2

TZN 85 BUB 06-05-08 14:02

Re: Un Matiz Oradean
 
super tare matizu' pacat ca l'ai dat.... stii cumva daca cel care l-a cumparat de la tine vre sa vanda jetile... as fi vrut sa le cumpar cu tot cu gumy. daca afli ceva tavisor despre niste jenti de matiz, sau daca afli cumva dela noul stapan ca vrea sa le vanda da si mie un msj. multam si fara incidente cu noul tau "leu"

tavisor 09-05-08 11:47

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by TZN 85 BUB (Post 1517802)
super tare matizu' pacat ca l'ai dat.... stii cumva daca cel care l-a cumparat de la tine vre sa vanda jetile... as fi vrut sa le cumpar cu tot cu gumy. daca afli ceva tavisor despre niste jenti de matiz, sau daca afli cumva dela noul stapan ca vrea sa le vanda da si mie un msj. multam si fara incidente cu noul tau "leu"

ms mult , daca stiu ceva de jentii te anunt , k , ceau si bafta la modificat ;)


All times are GMT +2. The time now is 18:04.

- Copyright 2026 4Tuning