![]() |
prea multe polemici ...etc...etc...
pentru unii bmw e tot...pentru altii calibra...e tot.....dar dupa cum zicea mai demult aici pe forum cineva.....CAND ZICI BMW ZICI BMW.... :)) :D :lol: |
Re:
Quote:
|
ar99bmw... sincer nu cred ca tu ai spus ceva inteligent in viatza ta... tot o tii ca dodoaca ... bemveu e tot bemveu... ba baiatule... ce ar fi sa aduci si argumente ?!? ar fi si asta o idee, nu?.. si daca nu mai ai alte argumente in afara de alea de la \"inceputurile\" tipicului... nu este neaparata nevoie sa dai tu cu subsemnatul la fiecare pagina noua!
ai avut si tu curiozitatea sa te uiti la \"poza\" aia pe care am atasat-o eu la pagina 17 ? ce mai zici de bemveu tau VS calibra turbo? no comment banuiesc... inteleg ca masina ta este viata ta, ca ai bagat foarte multi bani in ea, si sincer te respect mult de tot pentru asta! dar iti mai spun ca nu castigi nimic continuand sa \"calci in picoare\" calibra ... pentru ca suntem multi si avem argumente serioase ! |
multe date de la bmw-uri (la opel nu cunosc deci nu zic nimic) din poza sunt gresite.. cum sa ia suta in aproape 9 un 325 e30 ??? sau 11.2 320...
sa fim seriosi. |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
sa fim seriosi si un motor de 1.6 16v, oricare ar fi el de la orice producator, scoate cam 9 sec / 100 kmh |
Re:
Quote:
Mie nu imi place calibra...si gata....cand aveam 18 ani....dupa 2 luni am vandut un espero de tot ***u ce l-am avut....si aveam sansa sa-mi iau calibra nu turbo.....dar calibra super eftina...si nici nu m-am gandit sa-mi iau...mi-am luat un e36..... :lol: |
datele respective sunt cat se poate de corecte ! incep sa realizez totusi ca nu prea am cu cine vorbi pe topicul asta... priceperea voastra la automobile este de-a dreptul impresionanta... mi-a dat o lacrima cand am citit ultimele posturi...
ar99bmw mai nou spui ca bemveu tau e mai tare pentru ca e mai scump ?.. asta da argument ! Bravo bah baiatule... m-ai convins! |
cred ca in 18 pagini ati decis cine e mai frumos !
nenea cu bmw u , vrei sa ne lasi cu argumentele a mea e mai tare ca e mai scumpa ?!?!?! :evil: |
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning