Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

Magos 23-06-07 02:40

Re: interior oltcit
 
la mine in spate nu mai intra nimeni :)) ca scaunul soferului nu se mai muta nici sa ii dai foc =))

bodyspeed 23-06-07 10:56

Re: interior oltcit
 
sa ii dai foc..poate.. dar numai sa arda si scheletul metalic
..mai si nu pui alte scaune..

Magos 26-06-07 02:07

Re: interior oltcit
 
...habar nu am... o sa vad ce gasesc... pana una alta am alte lucruri mai importante ca scaunele alea blestemate!!!

DJ-01-CEW 03-09-07 07:05

Re: interior oltcit
 
daca e sudat cum trebuie se rabateaza dar nu mai merge reglaju de la rotitza de pe lateal in fatza si in spate....magos daca te deranjeaza ca nu se mai misca scaunu soferului poti sa le inversezi....dar eu zic ca e mai bine asa....cand se urca cineva in spate nu te deranjeaza pe tine ci pe cel din dreapta.:lol:

valib 03-09-07 10:56

Re: interior oltcit
 
a vandut masina...nu mai vrea sa ii modifice interiorul
:)

DJ-01-CEW 05-09-07 20:59

Re: interior oltcit
 
eu vruiam sa il ajut.....:lol:

Ja_Rule 06-09-07 01:29

Re: interior oltcit
 
si totusi Magos este o "ea"

DJ-01-CEW 06-09-07 06:49

Re: interior oltcit
 
greseala mea ..........scuze magos:lol:

Magos 06-09-07 16:28

Re: interior oltcit
 
:)) primesc ajutor cand nu mai am nevoie... =))
niceeeeee :D

Magos 06-09-07 16:29

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by DJ-01-CEW (Post 1084298)
greseala mea ..........scuze magos:lol:

nici o problema :))

bodyspeed 06-09-07 21:29

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1085265)
nici o problema :))

cum sa nu fie magos, las ca il trag eu de urechi :-P

DJ-01-CEW 06-09-07 21:30

Re: interior oltcit
 
:lol: body da id-ul de mess....scuze de off
cine eu, sau :?:
last edit bodyspeed

Ja_Rule 07-09-07 00:53

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 1085263)
:)) primesc ajutor cand nu mai am nevoie... =))
niceeeeee :D

câtă răutate :(

Magos 07-09-07 02:13

Re: interior oltcit
 
Nu era rautate...
Era pur si simplu adresare la ideea ca inca ma mai ajuta lumea , cand nu mai am nevoie sau nu mai este cazul..
Stim cu totii ca tu m-ai ajutat de cate ori am cerut ceva... :D
:*
Tre' sa iti dau berea aia...
Dar o tot aman, vezi si tu..

Ja_Rule 07-09-07 11:32

Re: interior oltcit
 
inca astept ;)


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning