![]() |
Re: interior oltcit
la mine in spate nu mai intra nimeni :)) ca scaunul soferului nu se mai muta nici sa ii dai foc =))
|
Re: interior oltcit
sa ii dai foc..poate.. dar numai sa arda si scheletul metalic
..mai si nu pui alte scaune.. |
Re: interior oltcit
...habar nu am... o sa vad ce gasesc... pana una alta am alte lucruri mai importante ca scaunele alea blestemate!!!
|
Re: interior oltcit
daca e sudat cum trebuie se rabateaza dar nu mai merge reglaju de la rotitza de pe lateal in fatza si in spate....magos daca te deranjeaza ca nu se mai misca scaunu soferului poti sa le inversezi....dar eu zic ca e mai bine asa....cand se urca cineva in spate nu te deranjeaza pe tine ci pe cel din dreapta.:lol:
|
Re: interior oltcit
a vandut masina...nu mai vrea sa ii modifice interiorul
:) |
Re: interior oltcit
eu vruiam sa il ajut.....:lol:
|
Re: interior oltcit
si totusi Magos este o "ea"
|
Re: interior oltcit
greseala mea ..........scuze magos:lol:
|
Re: interior oltcit
:)) primesc ajutor cand nu mai am nevoie... =))
niceeeeee :D |
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
:lol: body da id-ul de mess....scuze de off
cine eu, sau :?: last edit bodyspeed |
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
Nu era rautate...
Era pur si simplu adresare la ideea ca inca ma mai ajuta lumea , cand nu mai am nevoie sau nu mai este cazul.. Stim cu totii ca tu m-ai ajutat de cate ori am cerut ceva... :D :* Tre' sa iti dau berea aia... Dar o tot aman, vezi si tu.. |
Re: interior oltcit
inca astept ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning