Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

MnezO 17-05-11 22:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
asa pleaca masina ! :twisted: ma uitam in ceasu de boost cand am plecat pentru ca mi se parea ca nu am presiune ! Geamurile le-am foliat la caro glass, nu stiu daca mai exista dar la Sdesign fac treaba foarte buna

aalex691 17-05-11 22:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
broscuta UEC sarind peste liniile din baza 3 in seara asta, si apoi pe la gara am vazut-o. salutari.

grg_92 18-05-11 14:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4332418)
asa pleaca masina ! :twisted: ma uitam in ceasu de boost cand am plecat pentru ca mi se parea ca nu am presiune ! Geamurile le-am foliat la caro glass, nu stiu daca mai exista dar la Sdesign fac treaba foarte buna

la Sdesign am foliat eu...foarte de treaba baietii si fac treaba buna

SeRee 18-05-11 19:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4333845)
la Sdesign am foliat eu...foarte de treaba baietii si fac treaba buna

grg si cam cat ajunge? ca vreau si eu .. dar nu am vazut nici un site.. nimik de la ei .. :rolleyes2

grg_92 18-05-11 19:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4334293)
grg si cam cat ajunge? ca vreau si eu .. dar nu am vazut nici un site.. nimik de la ei .. :rolleyes2

400 lei cu tot cu geamurile fata, 320 lei doar luneta si spate

Victor VRE 18-05-11 20:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu va puneti SolarZone ca nici macar nu e ceea ce scrie..

Si daca nu ma credeti, veti vedea dupa. ;)

ocaruntu 18-05-11 20:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
dar ce are Solarzone ?

eu am de asta(pe fata) si e chiar foarte OK ! ma rog ... eu am pus'o acum aproximativ 2 ani.

grg_92 18-05-11 20:35

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
si eu tot solarzone toata masina ....cam de 1 an...nicio problema pan acum :)

BoxeR.RGA 18-05-11 22:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi Mnezo in zimbru , ti-am dat un claxon scurt dar nu cred ca imi cunosti masina :) (loganul albastru).

In legatura cu SolarZone , mi-am pus si eu ieri folie pe luneta si laterale spate, folie este foarte OK si baietii au montat-o bine si fara probleme. Pentru logan mi-au cerut 3 mil , service-ul este in Spate la OMV pacurari , langa kaufland fostul RAR

MnezO 18-05-11 22:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by BoxeR.RGA (Post 4334904)
Vazut azi Mnezo in zimbru , ti-am dat un claxon scurt dar nu cred ca imi cunosti masina :) (loganul albastru).

In legatura cu SolarZone , mi-am pus si eu ieri folie pe luneta si laterale spate, folie este foarte OK si baietii au montat-o bine si fara probleme. Pentru logan mi-au cerut 3 mil , service-ul este in Spate la OMV pacurari , langa kaufland fostul RAR

Te-am vazut ti-am dat flash pentru ca nu aveam contactul pus si nu am putut claxona :P !Salut

Victor VRE 18-05-11 23:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Acum 1-2 ani puneau folia pe care spun ca o pun, dar acum nu. E chinezeasca. Dar sunt convins ca la una din intalniri va puteti compara foliile, vedeti diferente dintre una pusa acum si una pusa acum 2 ani.

BTW, eu stiu de la cineva care chiar le punea.

CRyS` 19-05-11 08:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Sunt topicuri dedicate FOLIEI AUTO!
8)

Bondellu 19-05-11 19:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 4331453)
daca ai da si tu un semnal ceva ... m'as prinde, sigur eram eu ? :)
nu'mi aduc aminte sa fi trecut pe podul de la nicolina.

Personal nu te cunosc nici eu sa stiu exact cum arati, dar in orice caz era masina ta si cel de la volan dansa sau ceva, era foarte bine dispus :))

fokerix 19-05-11 21:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit Mnezo in seara asta in rond la Agronomie cu golfuletul lui frumos foc.
Salut si aici.
PS:Data viitoare te opresc sa te salut

vinyl 20-05-11 00:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Mnezo asta e cam peste tot..:lol:


All times are GMT +2. The time now is 16:27.

- Copyright 2026 4Tuning