![]() |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
asa pleaca masina ! :twisted: ma uitam in ceasu de boost cand am plecat pentru ca mi se parea ca nu am presiune ! Geamurile le-am foliat la caro glass, nu stiu daca mai exista dar la Sdesign fac treaba foarte buna
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
broscuta UEC sarind peste liniile din baza 3 in seara asta, si apoi pe la gara am vazut-o. salutari.
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Nu va puneti SolarZone ca nici macar nu e ceea ce scrie..
Si daca nu ma credeti, veti vedea dupa. ;) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
dar ce are Solarzone ?
eu am de asta(pe fata) si e chiar foarte OK ! ma rog ... eu am pus'o acum aproximativ 2 ani. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
si eu tot solarzone toata masina ....cam de 1 an...nicio problema pan acum :)
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Vazut azi Mnezo in zimbru , ti-am dat un claxon scurt dar nu cred ca imi cunosti masina :) (loganul albastru).
In legatura cu SolarZone , mi-am pus si eu ieri folie pe luneta si laterale spate, folie este foarte OK si baietii au montat-o bine si fara probleme. Pentru logan mi-au cerut 3 mil , service-ul este in Spate la OMV pacurari , langa kaufland fostul RAR |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Acum 1-2 ani puneau folia pe care spun ca o pun, dar acum nu. E chinezeasca. Dar sunt convins ca la una din intalniri va puteti compara foliile, vedeti diferente dintre una pusa acum si una pusa acum 2 ani.
BTW, eu stiu de la cineva care chiar le punea. |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Sunt topicuri dedicate FOLIEI AUTO!
8) |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Quote:
|
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Intalnit Mnezo in seara asta in rond la Agronomie cu golfuletul lui frumos foc.
Salut si aici. PS:Data viitoare te opresc sa te salut |
Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
Mnezo asta e cam peste tot..:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:27. |
- Copyright 2026 4Tuning