![]() |
B 64 M V P
3 Attachment(s)
INCA 3 POZE CU JANTELE ! ! !
|
Re: B 64 M V P
mai mergea lasata vreo 2-3 cm :D:D:D
|
Re: B 64 M V P
daa...inca 2-3 cm si o sa atingi baia de ulei la orice mica denivelare=))
|
Re: B 64 M V P
S-a le invarti cu placere MVP-ule:) te-am zis sunt bestiale:)....ai grija la borduri
|
Re: B 64 M V P
mai mult de atat nu o las mariane. Multumesc baieti pentru aprecieri ! ! !
|
Re: B 64 M V P
arata foarte bine cu rotile astea!!! ;)
ce dimensiune ai la cauciucuri si cat te-au costat cu totul? |
Re: B 64 M V P
la anvelope am pe fata 205/45/17 si pe spate 215/45/17 si cu totul au fost cam 2600 ron ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Arată bine de tot. Completează frumos locul ăla la roţi.
Să le īnvārţi cu plăcere şi stai departe de borduri. |
Re: B 64 M V P
multumesc mult andi pentru apreciere ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Urmeaza sa pregatesc farurile pentru montaj :D ! ! !
|
B 64 M V P
9 Attachment(s)
Poze mai noi cu masina de la intalnirile cu baieti din club ! ! !
|
Re: B 64 M V P
frumos :X, si ceilalti golani la fel
|
B 64 M V P
multumesc pentru apreciere ! ! ! multumesc si in numele celorlalti baieti din club ! ! !
|
B 64 M V P
18 Attachment(s)
Cateva poze de la intalnirea "loganarilor" de la sibiu ! ! !
|
Re: B 64 M V P
3 Attachment(s)
Under Construction ! ! ! Bara fata mcv, daca ma ajuta baietii de la Ghetto, scot si emblema (badge-less) si caut pe cineva sa-mi vopseasca bara pe urma ! ! !
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:58. |
- Copyright 2026 4Tuning