![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Şi îţi convine să îţi vină un reisăr din ăsta nebun?I-aş tăia picioarele pisamash pe ei de inapţi....
|
Re: DreamWorks
Quote:
Glumeam...poate... |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Nu frate da nu mai există loc în care să stai şi tu potolit la o vorbă că vine vreun "reisăr nebun" să îşi arate el caii putere...
TOT LA SUN LA ACEEAŞI ORĂ 20:00 MOMENTAN NESCHIMBATĂ LOCAŢIA NESCHIMBATĂ ORA !:chainsaw::chainsaw::chainsaw::censored::censored ::censored: |
Re: DreamWorks
si nu se stie culoarea sau numarul masinii????
P.S mai DEV, M3 vrei sa spui nu? :lol: :p |
Re: DreamWorks
M3, M5, ce pana mea mai conteaza.... eu sunt de acord sa le rupem picioarele :lol: (glumesc). Desi daca l-as vedea pe unu d-asta in parcare l-as intreba asa cu frumosu: "prietene, te simti bine? te doare capu? vrei ajutor?". Propun ca vinerea aceasta sa ne intalnim in acelasi loc, la aceiasi ora. Daca vom avea parte si de bodygarzi, vom discuta amabil cu ei, asa cum am facuto si data trecuta. Nu avem nimic de ascuns, si nici n-am facut nimic rau pana acum. O sa stabilim si un alt loc de intalnire daca va fi cazul, desi aici e perfect.... Tinem legatura aici pe topic, daca e ceva dati un PM, eu sunt online pana dupa-masa de obicei. Va rog inca odata sa aduceti banii pentru parasolare vineri (30 lei)!
PS: Pe YM! ma gasiti mai greu, mai repede la telefon 076 89 00 86 (Liviu). |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
poate trec vineri si io...sa-ti vad mecla aia |
Re: DreamWorks
Asteptam un nou membru ...
|
Re: DreamWorks
cluburile de aia sunt, sa participe la evenimente legale, d-aia se scot si acte & shit, nu zic sa nu existe o ilegala mica cand vor ei, dar trebuie rezultate pe plan legal
|
Re: DreamWorks
Imi cer scz ca ma bag si eu dar cred ca cel mai bne ar fii sa nu se mai raspunda la aceia care cauta cearta,se poate discuta foarte simplu pe PM sau Messenger.
Nu de altceva dar strica imaginea clubului,de cand a fost infiintat clubul s`a spus ca este o gasca de prieteni nu de "reisari" care vor sa incerce sa infiinteze clubul asta si in viitor sa ajunga undeva mai sus. Nimeni nu s`a laudat ca are vreun x6..vreun passat cc..sau vreun Porsche de ultima fita. Mai bne un "cazan" decat vreo trotineta cu care sa te dai mare smecher prin oras sa treci la 1 cm de oglinzile altora sau vreun Bemve' inmatriculat in Bg sau in alta parte.. Fiecare sa fie mandru de "cazanul" lui! ;) Bafta clubului in continuare si fara cearta ! |
Re: DreamWorks
Quote:
Am discutat cu Aleks, ii multumesc pe aceasta cale pentru ajutorul acordat.De vineri...sambata, se va produce o schimbare a topicului DreamWorks.Inca odata multumesc. |
Re: DreamWorks
usor cu bemve inmatriculat pe bulgaria :)) ca pdv are P AK la nr
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning