Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

JusT_SaY_BoBo 05-03-11 14:36

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4144102)
i'ai amestecat gandurile cu bulgaru ala :lol: se crede salam

o poza cu jantele??:lol:

kox_24 05-03-11 16:00

re: E46 - TM 77 EEE
 
da boss o poza cu rotile.

john88_sbk 05-03-11 17:34

re: E46 - TM 77 EEE
 
scz k iti poluez topicul .... cat costa sa iti roluiesti aripile??? ms mult si multa bafta cu proiectul

TM 77 ADF 05-03-11 19:08

re: E46 - TM 77 EEE
 
ahahaha tiganiiiiiiiiii ....:)) aiai e , adf e numai unu... caius cand vi sa punem alea pe 19 cu 11j? :>

SAX1987 05-03-11 19:18

re: E46 - TM 77 EEE
 
M-ai facut curios :shock::shock:

Ce jante pe 19 ??

P A K E 05-03-11 20:09

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4144954)
ahahaha tiganiiiiiiiiii ....:)) aiai e , adf e numai unu... caius cand vi sa punem alea pe 19 cu 11j? :>

Va implor uimiti-ma!!! :twisted:

laurentiu_tim 06-03-11 00:30

re: E46 - TM 77 EEE
 
top secret...adevaru ca la ADF gasesti cam de toate pentru toti :lol:

ce ti si cu baciu asta cu bulgarii are tinta buna :lol:

rotile is ce trebeee8)

Caius TM 06-03-11 06:34

re: E46 - TM 77 EEE
 
n'am poze... o sa incerc sa fac 2..3.. zilele astea. nici n'am urcat jantele pe masina ..
jantele nu sunt wow... doar ca imi plac mie cum arata. sunt 9j cu 10j pe 19.

TM 77 ADF 06-03-11 12:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4145836)
n'am poze... o sa incerc sa fac 2..3.. zilele astea. nici n'am urcat jantele pe masina ..
jantele nu sunt wow... doar ca imi plac mie cum arata. sunt 9j cu 10j pe 19.

ai dat repede din casa k is 9j cu 10j :|... trebuia sa lasi treaba sa fiarba :)) as pune eu o poza, dar te las pe tine :))

kox_24 06-03-11 13:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
chiar asa nu ne mai tine in suspans.poze ceva?!!!!

und_Alexx 06-03-11 21:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
cautaaaaaaaaa cablulllllll sa vedem ce si cum sta treaba....ce zice publicul etc...


adf .... vezi ca sunt cu luneta pe tine ! si caius o luat o torpila in aceeasi zi....PAZEAAA

TM 77 ADF 06-03-11 23:52

re: E46 - TM 77 EEE
 
e topicu lu caius, il lasam pe el... nu ne bagam :)) asteptam :))

Caius TM 07-03-11 11:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
8 Attachment(s)
gata, am reusit sa iau pozele ...
este vorba de style 95 .. 9j cu 10j ... 19"
pozele au fost facute in graba.. si masina statea pe cauciuc.. o sa mai trag de aripi sa vad cat coboara..
revin cu detalii .... :D

B-99-SAA 07-03-11 11:06

re: E46 - TM 77 EEE
 
Imi place cum dau jantele :D Sa le invarti sanatos :)

dr_pricop 07-03-11 11:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
Mister jantele dau f bine sa stii si daca mai tragi un pic de aripioare o sa fie ok.spor la treaba


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning