![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
da boss o poza cu rotile.
|
re: E46 - TM 77 EEE
scz k iti poluez topicul .... cat costa sa iti roluiesti aripile??? ms mult si multa bafta cu proiectul
|
re: E46 - TM 77 EEE
ahahaha tiganiiiiiiiiii ....:)) aiai e , adf e numai unu... caius cand vi sa punem alea pe 19 cu 11j? :>
|
re: E46 - TM 77 EEE
M-ai facut curios :shock::shock:
Ce jante pe 19 ?? |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
top secret...adevaru ca la ADF gasesti cam de toate pentru toti :lol:
ce ti si cu baciu asta cu bulgarii are tinta buna :lol: rotile is ce trebeee8) |
re: E46 - TM 77 EEE
n'am poze... o sa incerc sa fac 2..3.. zilele astea. nici n'am urcat jantele pe masina ..
jantele nu sunt wow... doar ca imi plac mie cum arata. sunt 9j cu 10j pe 19. |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
chiar asa nu ne mai tine in suspans.poze ceva?!!!!
|
re: E46 - TM 77 EEE
cautaaaaaaaaa cablulllllll sa vedem ce si cum sta treaba....ce zice publicul etc...
adf .... vezi ca sunt cu luneta pe tine ! si caius o luat o torpila in aceeasi zi....PAZEAAA |
re: E46 - TM 77 EEE
e topicu lu caius, il lasam pe el... nu ne bagam :)) asteptam :))
|
re: E46 - TM 77 EEE
8 Attachment(s)
gata, am reusit sa iau pozele ...
este vorba de style 95 .. 9j cu 10j ... 19" pozele au fost facute in graba.. si masina statea pe cauciuc.. o sa mai trag de aripi sa vad cat coboara.. revin cu detalii .... :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Imi place cum dau jantele :D Sa le invarti sanatos :)
|
re: E46 - TM 77 EEE
Mister jantele dau f bine sa stii si daca mai tragi un pic de aripioare o sa fie ok.spor la treaba
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning