Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

B XX ADI 19-03-11 14:15

Re: my tuning r5
 
Cred ca ar trebui mutat topicul la masina mea tiuning, nu aici'sa...aici'sa nu are ce sa caute , aici'sa sunt masini dastea urate stock..aici'sa:) totusi are mai multe de 10000 de vizionari topicul:)), cred ca fiecare user care a postat aici s-a uitat de cel putin 3 ori pe zi la topic:))

andy_wpo 19-03-11 16:04

Re: my tuning r5
 
:???: deci concluzia este,daca vrei sa fii popular da-o in kitch-uri????
De luni ma apuc si eu :D:D:D

johnsonxxl 20-03-11 00:40

Re: my tuning r5
 
:)):)) esti genial omule..ne binedispui pe toti ..incredbil..bravo si tine-o tot asa,dar unde e BLANA ??? de ce nu imbraci si scaunele in blana sa fii pimp style ;)

cRbL 20-03-11 00:47

Re: my tuning r5
 
Merita sticky topic-ul insa din cu totul alte motive. Ar merita pus chiar pe prima pagina, cu articol cu tot, intitulat "Cum sa iti bati joc de o masina, tzuNNing."

madutz2006 20-03-11 12:52

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 4183827)
Merita sticky topic-ul insa din cu totul alte motive. Ar merita pus chiar pe prima pagina, cu articol cu tot, intitulat "Cum sa iti bati joc de o masina, tzuNNing."


fa-l sticky !!!

toti cerem asta.... :)

johnsonxxl 20-03-11 13:28

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by madutz2006 (Post 4184813)
fa-l sticky !!!

toti cerem asta.... :)

da..chiar merita vazut de toata lumea

Cartmaneu87 20-03-11 16:21

Re: my tuning r5
 
Habemus cazanus cu blanas de vulpesss :lol::lol::lol: prea tare omu sincer as vrea sa-l cunosc personal sa mai schimb 2 3 vorbe despre "tunning"

VladM 20-03-11 19:45

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by Cartmaneu87 (Post 4185324)
Habemus cazanus cu blanas de vulpesss :lol::lol::lol: prea tare omu sincer as vrea sa-l cunosc personal sa mai schimb 2 3 vorbe despre "tunning"

:)))) +1 pentru sticky

miliady 20-03-11 22:54

Re: my tuning r5
 
hai sa facem un thread de votare :D

ne ajuta si pe noi un moderator?

fazekasnfs 21-03-11 18:32

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
la un prieten

Japo 21-03-11 18:53

Re: my tuning r5
 
Nu pot sa cred... ai scris corect !!!

app. oglinda dreapta e optional ?

sincer. pacat de ea...

Cartmaneu87 21-03-11 19:01

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4188605)
la un prieten

l-ai ajutat si pe el cu interioru de vulpe? mai zii ce-ai mai prelucrat la vulpe...a pardon vroiam sa zic la bolid, nu ne tine in suspans

fazekasnfs 21-03-11 19:02

Re: my tuning r5
 
o rupt oglinda dreapta

Cartmaneu87 21-03-11 19:05

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4188719)
o rupt oglinda dreapta

cine o rupt sereche oglenda?

vladpvs 21-03-11 19:08

Re: my tuning r5
 
Arata bestial masina! Succes in continuare - parerea mea este ca niste jante "spinnere" ar da bine pe masina


All times are GMT +2. The time now is 17:17.

- Copyright 2026 4Tuning