![]() |
Re: my tuning r5
Cred ca ar trebui mutat topicul la masina mea tiuning, nu aici'sa...aici'sa nu are ce sa caute , aici'sa sunt masini dastea urate stock..aici'sa:) totusi are mai multe de 10000 de vizionari topicul:)), cred ca fiecare user care a postat aici s-a uitat de cel putin 3 ori pe zi la topic:))
|
Re: my tuning r5
:???: deci concluzia este,daca vrei sa fii popular da-o in kitch-uri????
De luni ma apuc si eu :D:D:D |
Re: my tuning r5
:)):)) esti genial omule..ne binedispui pe toti ..incredbil..bravo si tine-o tot asa,dar unde e BLANA ??? de ce nu imbraci si scaunele in blana sa fii pimp style ;)
|
Re: my tuning r5
Merita sticky topic-ul insa din cu totul alte motive. Ar merita pus chiar pe prima pagina, cu articol cu tot, intitulat "Cum sa iti bati joc de o masina, tzuNNing."
|
Re: my tuning r5
Quote:
fa-l sticky !!! toti cerem asta.... :) |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Habemus cazanus cu blanas de vulpesss :lol::lol::lol: prea tare omu sincer as vrea sa-l cunosc personal sa mai schimb 2 3 vorbe despre "tunning"
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
hai sa facem un thread de votare :D
ne ajuta si pe noi un moderator? |
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
la un prieten
|
Re: my tuning r5
Nu pot sa cred... ai scris corect !!!
app. oglinda dreapta e optional ? sincer. pacat de ea... |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
o rupt oglinda dreapta
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Arata bestial masina! Succes in continuare - parerea mea este ca niste jante "spinnere" ar da bine pe masina
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:17. |
- Copyright 2026 4Tuning