![]() |
Re: Femeile la volan
aleks... cred (sper\) ca glumesti... :D
toyo... misto semnatura :D a, si-a luat si asta tricou din ala? restul textului nu se vede ( "I <3 IASI_" in spate si "ER" sub parul ala din partea stanga a ei) :lol: :lol: :lol: kidding... :D |
Re: Femeile la volan
|
Re: Femeile la volan
D-l...te rog din suflet,daca ai drum la oradea..sa ma anunti!!!!:D :D :D U ai un fix am impresia.Nu te speria nu vreau sa-ti fac nici un rau,doar as vrea sa te rog sa stai linga vreo 3 prietene d-ale mele in masina lor ;)
|
Re: Femeile la volan
ieri intamplator umblam aiurea pe youtube si am dat cautare la "worst driver"; sincer cand am dat cautarea nu ma gandeam la un sex sau altul. asa s-a nimerit sa gasesc asta. da si tu o cautare si o sa vezi ce gasesti ;)
n-am nici un fix mai fac si eu caterinca nu te enerva :D oricum uitandu-ma mai atent prin trafic mi-am mai schimbat parerea pt. ca sunt multe soferite si comparativ cu nr lor incidentele par mai putin importante. iar in Oradea la gagici as veni cu cea mai mare placere. oradencele mi se par cele mai dezinhibate din tara, cel putin din ce am cunoscut eu. se vede ca sunteti langa Ungaria :D. pacat ca e cam departe Oradea ca as veni, chiar ma gandisem la chestia asta. poate in vara asta nu ma mai duc la mare si vin in Oradea ca eu si asa cand ma duc la mare nu ma duc sa ma balacesc in apa si sa stau la plaja. daca sunt si bune soferite, ma mut :lol: . Poate prind si Budapest Parade cu ocazia asta, ca tot vroiam sa ajung si la ala :D edit: de fapt am in plan sa-mi aduc o masina de afara la anu' si cred ca vin oricum :D. asa ca antrenati-va :lol: |
Re: Femeile la volan
Quote:
|
Re: Femeile la volan
vezi si tu cu limbajul ala ....
|
Re: Femeile la volan
da ce am zis?scz dak am spus ceva nepotrivit, chiar nu am realizat...trebuie sa ne cenzuram sau ceva..eu sunt cam nou si nu stiu regulile pe aici...
|
Re: Femeile la volan
nici nu stiam ca nu se autocenzureaza "pizde" (oops) pe forum :)
singularul ( ***** ) apare asa cineva cred ca a uitat sa adauge ceva intr-o lista :D |
Re: Femeile la volan
Chestia asta cu blondele si neuronul si samburele de adevar...eu cred k toate femeile sunt invidioase pe blonde pt k sunt mai frumoase, mai atragatoare si mai dorite...oricum chiar dak sunt ele ,hai sa ii spunem mai dezorientate, compenseaza prin altele..
p.s. k soferite sunt la fel de praf k toate:twisted: |
Re: Femeile la volan
ma si mie imi plac in principiu cel mai mult blondele dar pollul asta spune altceva despre preferinte :)
|
Re: Femeile la volan
Quote:
ciudat, degustibus non discutandum..de fapt mie imi plac femeile indiferent de culoarea parului (de ex. prietena mea e satena ,vezi poza), ma enerveaza discriminarea blondelor asa aiurea..pana la urma toti avem doza noastra de prostie si de black-out in anumite momente...:sad: |
Re: Femeile la volan
:D :D :D frateeeee...ink mult timp vei fi d vinzare !!!!!;)
|
Re: Femeile la volan
PT k fetele nu isi pot permite sa ma aiba..da ink mult timp.ai dreptate frumoaso...
|
Re: Femeile la volan
bai don juan mai usurel ca esti deja langa prapastie...n-ai vechime nu te intrece cu gluma ce draq! fi baiat
|
Re: Femeile la volan
daca u asa interpretezi..sa fii sanatos ;) ...dar eu ti-as recomanda sa mai citesti p aici inainte sa postezi aiurea...k dupa aia nu stii dc sare lumea p capu' tau..;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:56. |
- Copyright 2026 4Tuning