Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Lunaticu 05-10-04 11:29

buick ii , baga poza .

U R S U 05-10-04 18:44

Ba, voi aveti o baza de date de dati raspunsurile astea ... si folositi TOTI aceeasi baza de date!

... Cheateres allways win !!! ...

R-NOS15 05-10-04 20:10

ursu.. daca am avea o baza de date... nu ne-am mai cacai atat sa ghicim o masina ( uitate in mesaje mai bine....) si in plus... unii cunosc masinile, le-au vazut pe strada, sau pe net... si le-au ramas in minte.....

so... nu vad care ar fii problema ....

g-spott 05-10-04 23:09

lasati palavrageala si bagati odata poza

pimp_lex 06-10-04 07:39

1 Attachment(s)
Ursule, buickul il vad relativ des pe strada, si l-am vazut de aproape, pipaitm suit in el la Salonul auto, de ala l-am recunoscut usor

stati sa caut o poza

200SX 06-10-04 11:00

Nissan 200SX/Silvia modelul S12, aduce foarte mult cu masina aia

CT-87-ADY 06-10-04 15:25

:x Fara poze intregi!!!! :?

pimp_lex 06-10-04 18:51

pai e intreaga poza si tot n-a ghicit nimeni

200SX - nu e S13, chiar departe :) (aduce putin caroseria insa)

U R S U 06-10-04 21:00

Buick Reatta

U R S U 06-10-04 21:02

3,8l, de la sf anilor 80 ... 89 chiar, daca nu mma insel!

Imi plac mainile americane!

200SX 06-10-04 21:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"pimp_lex\"
pai e intreaga poza si tot n-a ghicit nimeni

200SX - nu e S13, chiar departe :) (aduce putin caroseria insa)

cu S13 nu aduce nici pe departe, io ziceam de S12 in fine nu conteaza


poate o fi:
pontiac firebird

(nu cred dar incercarea moarte nare)

pimp_lex 06-10-04 22:05

a ghicito URSU

baga poza

PS: e din 90

PYT 07-10-04 12:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"pimp_lex\"
pai e intreaga poza si tot n-a ghicit nimeni

200SX - nu e S13, chiar departe :) (aduce putin caroseria insa)

inseamna k n-ai inteles ideea.. nu tre sa bagi masini cat mai grele si atunci sa compensezi punand poza intreaga, ci tre sa fie bucati din masini ultra-cunoscute la kre sa iti coci putin mintea cu ce aduce (dak ai cultura) si nu sa cauti rpd pe google sau mai stiu eu ce :roll:

U R S U 07-10-04 12:20

Intreaga, de state ...
 
1 Attachment(s)
Ce masini faceau si astia!

Speedy 07-10-04 12:24

ford ?? :roll:


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning