![]() |
buick ii , baga poza .
|
Ba, voi aveti o baza de date de dati raspunsurile astea ... si folositi TOTI aceeasi baza de date!
... Cheateres allways win !!! ... |
ursu.. daca am avea o baza de date... nu ne-am mai cacai atat sa ghicim o masina ( uitate in mesaje mai bine....) si in plus... unii cunosc masinile, le-au vazut pe strada, sau pe net... si le-au ramas in minte.....
so... nu vad care ar fii problema .... |
lasati palavrageala si bagati odata poza
|
1 Attachment(s)
Ursule, buickul il vad relativ des pe strada, si l-am vazut de aproape, pipaitm suit in el la Salonul auto, de ala l-am recunoscut usor
stati sa caut o poza |
Nissan 200SX/Silvia modelul S12, aduce foarte mult cu masina aia
|
:x Fara poze intregi!!!! :?
|
pai e intreaga poza si tot n-a ghicit nimeni
200SX - nu e S13, chiar departe :) (aduce putin caroseria insa) |
Buick Reatta
|
3,8l, de la sf anilor 80 ... 89 chiar, daca nu mma insel!
Imi plac mainile americane! |
Re:
Quote:
poate o fi: pontiac firebird (nu cred dar incercarea moarte nare) |
a ghicito URSU
baga poza PS: e din 90 |
Re:
Quote:
|
Intreaga, de state ...
1 Attachment(s)
Ce masini faceau si astia!
|
ford ?? :roll:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning