Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

tupeu 21-07-11 21:27

Re: E46 - Stanced
 
Inca ceva...

https://www.youtube.com/watch?v=etvgW...e_gdata_player

haralex 21-07-11 22:23

Re: E46 - Stanced
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4479626)

foarte tare :shock:

FAST&FURIOUS 21-07-11 22:25

Re: E46 - Stanced
 
Visul incepe sa devina realitate.
Felicitari !!!

tupeu 21-07-11 22:42

Re: E46 - Stanced
 
Da, mersi :)

bujuKYL 21-07-11 22:51

Re: E46 - Stanced
 
ma lasi fara cuvinte!

Nosfer 21-07-11 23:51

Re: E46 - Stanced
 
NE-BU-NI-EEE suspensia.

plictisit 22-07-11 00:29

Re: E46 - Stanced
 
ce marca e suspensia si cat te-a dus ? foarte tare ;) felicitari

tupeu 22-07-11 06:12

Re: E46 - Stanced
 
1 Attachment(s)
am uitat de bordul foarte original :))))

bujuKYL 22-07-11 10:25

Re: E46 - Stanced
 
cu putine munca iti va iesi super si bordu! timp si rabdare sa ai;)

tupeu 22-07-11 10:32

Re: E46 - Stanced
 
Cu siguranta, momentan e provizoriu :) vreau sa cobor pe rand fara sa ma grabesc, fac rama la dvd prima data, apoi ceasurile, si tot asa
O sa fac totul sa fie cat mai oem, tot va fi modoficat pe o tema, sa se potriveasca cu restul interiorului

marius_WDI 24-07-11 16:57

Re: E46 - Stanced
 
Salut, daca ai niste poze cu evacuare gen M, cum este pe dedesubt...si daca are loc de roata de rezerva.

tupeu 24-07-11 17:45

Re: E46 - Stanced
 
3 Attachment(s)
da, am gasit ceva, sper sa te ajute pozele

traseul e la fel si la tine sigur (328i), vine cu 2 tevi de la motor pana in spate nu ai probleme cu despartirea lor pe 2 parti, a fost greu doar in partea cu diferentialul, am trecut foarte aproape pe langa el

acuma nu stiu ce bara spate ai tu, eu am lasat bara spate mai jos exact cat a fost nevoie pentru evacuare, altfel nu ai loc sa tragi tevile in bara...

marius_WDI 24-07-11 19:32

Re: E46 - Stanced
 
Prima poza ma ajutat mult, exact asta vroiam sa vad cum vine acolo la roata de rezerva. Evacuarea da asa vine si la mine,de la motor 2 tevi si pe urma tobe de mijloc (sau ce sunt alea). Cat despre bara cred ca o sa o las si eu mai jos, maine o duc la refacut si sa imi faca si difuzorul de M. Inca o intrebare ce diametru are teava din poze?

Mersi mult, o seara buna.

tupeu 24-07-11 19:37

Re: E46 - Stanced
 
60...

andrei44 25-07-11 12:41

Re: E46 - Stanced
 
Cat a costat suspensia si ce marca este?


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning