![]() |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Daca vrei un service unde sa o repari poti sa o aduci la Service Omega de pe strada raului Nr.216 (vis-a-vis) de poligon.Avem si masa de tras caorserii, aparat de sudura in puncte cabina de vopsit pt vopsea pe baza de apa.
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
cat e la voi sa pun masina pe masa de tras....da'mi un pm
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
daca vrei am si eu un prieten aici in bucuresti care are service cu cal de tras sasiu si cabina cu cuptor si tinichigeri.Daca te intereseaza poti sa imi spui sa ma interesez cat e la ei
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Am si eu o intrebare? Aveai omologat motorul nou la rar? Daca da spune-mi si mie ce ai facut ca sa il omologhezi. Si vreau sa fac un transplant similar de la 1.8 M42 la 2.5 M50.
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
nu apucasem sa trec cu motorul la rar....insa nu e mare smecherie pt k e considerat piesa de schimb...platesti o taxa rar...si dupa ce t mai costa la politie k sa ti'l treca in certificat...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Esti sigur de treaba cu piesa de schimb? Sunt curios daca sunt cumva regelmentari noi cu intratul in UE. cand te-ai interesat ultima oara de treaba asta?
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
nu postam aiurea...
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Nu am spus nimic ca postezi aiurea ci pur si simplu am multe informatii contradictorii. Ce acte am nevoie ca sa fac trecerea motorului in carte?
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
mie nu mi'au cerut nici un act de provenienta...da' cel mai bine du'te si convinge'te singur
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Daca nu ai vreun aranjament e bataie mare de cap!La Rar treci imediat daca e acelasi tip de motor,doar ti-l trece in carte!Daca e alt tip de motor trbuie sa ii faca test dinamic!Eu am patit-o!In certificat nu iti trece nimic la politie!Nu mai e de mult serie motor trecuta in talon!Bafta!
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
daca s'a pun tipul de motor pe masina....nu e atata bataie de cap....da' daca vrei sa pui 2500 24v pe urs am inteles k iti trebuie un anumit proiect..si normal...frane si toate cele....
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
A mai cazut o stea!!! imi pare rau sincer foarte rau pt masina ta!!!!:((((((
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
mihai...am si o veste buna totusi...am gasit prezoane...daca vrei..call me!
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
pai vreau k azi ma apuc de masina...daca e treci si u pe la garaj...ma gasesti cat e lumina
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning