![]() |
Re: E36 - M43B18
Quote:
Ms mult sef.Cu arcurile sa vedem acum cum se aseaza. Bafta la tunat, sa fie in continuare fortza E36 tau! |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
auzi pai cum sa nu iasa ceva din ea la sfarsit.....cand la mijloc e vb de ffffff multa pasiune si dorinta de a iesi ceva mumos....am dreptate? |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
Am incerca si eu azi sa fiu mecanic dar nu am reusit am amanat schimbarea placutelor de frana pe maine :lol::lol:
Am si eu o intrebare la voi daca stiti si puteti sa ma ajutati,de cand am lasat masina pe burta si pana m-am obisnuit am luat cateva denivelari zdravene si de atunci de cate ori merg mai tare cu masina imi bate ceva in podea dar nu stiu ce ar putea fi si cu cat accelerez mai tare cu atata bate mai rau,sa fie cardanu? daca aveti idee ce ar fi spuneti-mi si mie ms mult .....:sad: |
Re: E36 - M43B18
Quote:
tu si mecanica.....baba si mitraliera :P |
Re: E36 - M43B18
Quote:
Dupa cateva telefoane date si intrebari in stanga si dreapta, pana la urma a venit cineva si sa uitat se pare ca sa rupt tija care tine cardanu sau ceva de genu asta am inteles , asa ca masina intra mai repede la hibernat decat crede-am ,va urma sa ii fac un dus si voi pune prelata pe ea :sad::sad::sad: , pentru o perioada am sa pun punct cu lucrarile la ea :sad: |
Re: E36 - M43B18
Portbagaju cand il bagi la vopsit? Mie imi place si sunt curios cat de bine arata vopsit:)
|
Re: E36 - M43B18
la primavara isi mai vopseste portabgajul....i s-a pus pata sa puna prelata pe ea.....offf.....:(
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
mda......bv;).....pana la urma e treaba ta... |
Re: E36 - M43B18
14 Attachment(s)
acum am ajuns acasa neamtzule, cum am promis, am urcat pozele
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning