![]() |
Re: E60 - 535d
mersi :D
|
Re: E60 - 535d
4 Attachment(s)
RUN :rolleyes2
|
Re: E60 - 535d
mersi CEV!!
|
Re: E60 - 535d
da , da , da , chiar RUN`ul :-P
frumoasa man ... cu oglinzile de M5 ai rezolvat ceva ? |
Re: E60 - 535d
caut ceva oglinzi.chiar daca nu sunt noi sa fie originale.daca shtie cineva va rog dati un pm.imi pare bine ca iti place:D
|
Re: E60 - 535d
poi imi place din toate pct'ele de vedere ..am vb'it si pe mess` desi tu intrii cam rar ... :-P
|
Re: E60 - 535d
super arata cu stopurile asa.daca erau o idee mai deschise cred ca era mai bn dpdv al vizibilitatii:lol:
|
Re: E60 - 535d
pai eu oricum am si stopu de dupa luneta care nu ii fumuriu.si noaptea se vad bine si pozitile.inca nu am avut nici un incident :D
|
Re: E60 - 535d
rog un moderator sa inchida topicu.multumesc
|
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
vreau si eu volan ca al tau daka sti pe cineva sa daka stie cineva id meu anduclau
|
Re: E60 - 535d
foarte misto...are neveoie de multa atentie...negru..:))
|
Re: E60 - 535d
stopurile alea au iesit mortale....negru ala lucios...sunt curios cum se vad aprinse...
|
Re: E60 - 535d
foarte frumos e60 impresionant si suparat ai grija de el mult noroc la el colegu si spor la modificat.BMW placerea de a conduce:-P
|
Re: E60 - 535d
Sa tot ai o masina asa la 18-19 ani :)) , bine macar ca nu asculti manele cum era articolu ala si ca iti faci ceva pe la ea , nu o tii doar pt plimbat , respect :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning