Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E60 - 535d (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/174790-e60-535d.html)

cristi_tecar_30 28-06-10 18:19

Re: E60 - 535d
 
mersi :D

haralex 29-06-10 10:20

Re: E60 - 535d
 
4 Attachment(s)
RUN :rolleyes2

cristi_tecar_30 29-06-10 10:22

Re: E60 - 535d
 
mersi CEV!!

M.y.k.e 29-06-10 18:20

Re: E60 - 535d
 
da , da , da , chiar RUN`ul :-P
frumoasa man ... cu oglinzile de M5 ai rezolvat ceva ?

cristi_tecar_30 29-06-10 22:32

Re: E60 - 535d
 
caut ceva oglinzi.chiar daca nu sunt noi sa fie originale.daca shtie cineva va rog dati un pm.imi pare bine ca iti place:D

M.y.k.e 29-06-10 23:26

Re: E60 - 535d
 
poi imi place din toate pct'ele de vedere ..am vb'it si pe mess` desi tu intrii cam rar ... :-P

JusT_SaY_BoBo 30-06-10 14:56

Re: E60 - 535d
 
super arata cu stopurile asa.daca erau o idee mai deschise cred ca era mai bn dpdv al vizibilitatii:lol:

cristi_tecar_30 30-06-10 20:07

Re: E60 - 535d
 
pai eu oricum am si stopu de dupa luneta care nu ii fumuriu.si noaptea se vad bine si pozitile.inca nu am avut nici un incident :D

cristi_tecar_30 08-07-10 02:28

Re: E60 - 535d
 
rog un moderator sa inchida topicu.multumesc

BMnWA 08-07-10 08:33

Re: E60 - 535d
 
Quote:

Originally Posted by cristi_tecar_30 (Post 3501462)
rog un moderator sa inchida topicu.multumesc

unde pleci ? :)

Claudius25 11-11-10 18:21

Re: E60 - 535d
 
vreau si eu volan ca al tau daka sti pe cineva sa daka stie cineva id meu anduclau

stel_i79 15-11-10 07:27

Re: E60 - 535d
 
foarte misto...are neveoie de multa atentie...negru..:))

Alex4u 18-11-10 18:53

Re: E60 - 535d
 
stopurile alea au iesit mortale....negru ala lucios...sunt curios cum se vad aprinse...

Adryanbmw 24-11-10 20:13

Re: E60 - 535d
 
foarte frumos e60 impresionant si suparat ai grija de el mult noroc la el colegu si spor la modificat.BMW placerea de a conduce:-P

sRn- 25-02-11 15:30

Re: E60 - 535d
 
Sa tot ai o masina asa la 18-19 ani :)) , bine macar ca nu asculti manele cum era articolu ala si ca iti faci ceva pe la ea , nu o tii doar pt plimbat , respect :))


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning