Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

NONE 19-12-08 23:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
toata baza ramane Clau' :???:
hai mai Clau' te rasplatesc eu in naturä :lol:
1 kg morcovi , 1 kg ceapä , 1 kg cartofi...doar nu te-ai gandit la prostii ? :lol:

Spark 19-12-08 23:42

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
probabil ca nu.
dar daca zicea MDB sau alta de pe aici statea altfel situatia ;)

NONE 19-12-08 23:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
S-ar putea sa fac maine rost de sv 8)
nu primit nimic...
oricum daca vreti sa jucati acum ca ma bag si eu...
sv public...
Cs.cellnet.ro
86.106.85.243:27015

DTH 20-12-08 01:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hmm ...None ...ti-am zis , pana mea , eu nu pot lua decizii in locul lui Andy :) imi este prieten dar pana la urma el este Sefu ! Este decizia lui , tu trebuia sa dai pozele , pe loc + 6 poze...nu 3 !!! stii foarte bine , ca fiecare server/forum , fiecare are niste reguli ! nu putem juca asa anapoda...daca toti am face ce am vrea noi ar devenii totul un mare HAOS ...asa ca nu stiu ce sa zic...eu joc mai non-stop la mine pe srv...dar mai am momente cand mai joc si pe PGN sau altele...daca nu vrea andy sa ne deschida un server tot din partea "gemenii" o sa vorbesc cu baietii de pe PGN poate imi lasa serveru sa dam meci daca voi nu faceti rost ;) !

HF !

Later edit @ reclama : pcp.gemenii.ro !!!!

NONE 20-12-08 03:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1932087)
Later edit @ reclama : pcp.gemenii.ro !!!!

aaa faci reclama la sv-ul ala ?
ca sa intre pe ala si la mine nu ?:twisted:
Clau' vrei sa ne batem ? :twisted:
am glumit...cānd intra andy pe mess poate il conving eu :rolleyes2

DTH 20-12-08 04:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 1932171)
aaa faci reclama la sv-ul ala ?
ca sa intre pe ala si la mine nu ?:twisted:
Clau' vrei sa ne batem ? :twisted:
am glumit...cānd intra andy pe mess poate il conving eu :rolleyes2

shhhht , i`m a girl asa ca , lady`s first :> !

Pfff pana mea ...vezi cum faci ;) mai bine cauti si dai toate pozele ...adica 6 nu 3 :) ...in fine...CAND E MECIU cu userii 4 tuning? huh ? :D nu de alta dar eu de craciun sunt plecata...tocmai undeva pe munte suuuuuus si nu cred ca o sa gasesc vre-o sala de net =)) sau imi iau calculatorul si-l conectez la vre-un copac :)) ma joc in padure cu veveritze cs :)) , ce imaginatie bogata pot sa am :lol::lol::lol::lol::lol:

NONE 20-12-08 05:02

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1932184)
shhhht , i`m a girl asa ca , lady`s first :> !

Pfff pana mea ...vezi cum faci ;) mai bine cauti si dai toate pozele ...adica 6 nu 3 :) ...in fine...CAND E MECIU cu userii 4 tuning? huh ? :D nu de alta dar eu de craciun sunt plecata...tocmai undeva pe munte suuuuuus si nu cred ca o sa gasesc vre-o sala de net =)) sau imi iau calculatorul si-l conectez la vre-un copac :)) ma joc in padure cu veveritze cs :)) , ce imaginatie bogata pot sa am :lol::lol::lol::lol::lol:

tu inca nu dormi ?:lol:
vezi ca s-au impartit pijamalele...sau tie nu ti-au dat ? :lol:
hai noapte buna si vise placute tuturor care va uitati cum las eu mesaje de nebun la ora asta :lol::lol:

sm01tomi 20-12-08 18:10

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Datimi un steam id unu care joaca si pe pcp.gemenii.ro

DTH 20-12-08 19:32

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Nu joaca nimeni de aici pe pcp.gemenii.ro , eu sunt singura care joaca :) , nu am steam joc de pe valve...ce probleme ai ?

NONE 20-12-08 19:33

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1933248)
Nu joaca nimeni de aici pe pcp.gemenii.ro , eu sunt singura care joaca :) , nu am steam joc de pe valve...ce probleme ai ?

jucam si eu pe gemenii dar am ban :lol:
si am formatat pc-ul si am pierdut tot..acum am alt cs :rolleyes2
cum ramane cu banul :evil::evil:

sm01tomi 20-12-08 19:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
o man' da numa non-steam pot juca acolo :rolleyes2:rolleyes2

NONE 20-12-08 20:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sm01tomi (Post 1933275)
o man' da numa non-steam pot juca acolo :rolleyes2:rolleyes2

http://games.gmb.ro/
vezi in stanga scrie DOWNLOAD si sub el scrie CS v1.6 Full
descarca-l si joaca :)
are doar 300-400 MB...cs-ul meu are 3 GB :lol:

sm01tomi 20-12-08 20:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
frate numi trebe non-steam raman la steam si ma joc pe alte servere

NONE 20-12-08 20:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sm01tomi (Post 1933340)
frate numi trebe non-steam raman la steam si ma joc pe alte servere

pe steam sunt mai multe coduri decat pe non-steam ;)
si eu daca vreau sa intru pe steam ori intru pe originalu' meu...sau pe PacSteam ::-)

sm01tomi 20-12-08 21:54

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am steam original frate:shock:
si ce coduri ma?:rolleyes2coduri pe steam wai ma codurilesunt mai ales pe non-steam :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 11:07.

- Copyright 2026 4Tuning