Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

bmw_fear 11-02-07 16:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da team vazut de o gramada d ori...mai ales pe sanatati..pacolo ii dai talpa :D...si mai ales cand aud sunetu..apoi intorc capu`:D:P

juana_man 13-02-07 12:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 743831)
da team vazut de o gramada d ori...mai ales pe sanatati..pacolo ii dai talpa :D...si mai ales cand aud sunetu..apoi intorc capu`:D:P


DAK TE ROG EU FRUMOS,NU MAI PUNE POZE LUATE DP FORUM SAU DP SITEUL NLR! MULTUMESC

bmw_fear 13-02-07 14:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ok...scz ...nu o sa mai pun...da alea facute de mine pot sa le pun?

juana_man 13-02-07 15:41

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 747500)
ok...scz ...nu o sa mai pun...da alea facute de mine pot sa le pun?

sigur k poti,chiar t rugam sa pui poze

raul_rebelul2005 13-02-07 18:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ii fain ursuletu ala verde inchis ZZL...ii din carei,suna bine toba si merge si fain....o sa fac si eu poza la a mea,am facut mici modificari la design....;)

bmw_fear 13-02-07 21:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 747843)
ii fain ursuletu ala verde inchis ZZL...ii din carei,suna bine toba si merge si fain....o sa fac si eu poza la a mea,am facut mici modificari la design....;)

io nush cum suna...am fo la strand... era acoolo parcat...io de mult nu mai vazut ursuletzu tau...pune poze recente :D

szambi77 14-02-07 12:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Am vazut in oras, mai precis pe Lucian Blaga dupa Unio, un ursulet alb cu genti faine, parcat pe partea dreapta cum iesim din oras. Arata super misto masina dar nu stiu ce motor are ??? Are insa suspensii sport si vopseaua ii sta bine pe ea. Nu stiti a cui este ?

bmw_fear 14-02-07 13:36

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 749319)
Am vazut in oras, mai precis pe Lucian Blaga dupa Unio, un ursulet alb cu genti faine, parcat pe partea dreapta cum iesim din oras. Arata super misto masina dar nu stiu ce motor are ??? Are insa suspensii sport si vopseaua ii sta bine pe ea. Nu stiti a cui este ?

Daca te referi la asta...are motor de 1.8 si ii in ficare duminica in piata de masini...cere pe el 4000 si ceva...

raul_rebelul2005 14-02-07 15:41

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
ii fain ursu,asta ii ala cu nr.de Bucuresti daca bine stiu,dar sub capota cam zero barat.....si niste poze cum am promis cu masina mea,am schimbat gentile cu buza,ochelarii i-am pus pe negru ca arata mai nervoasa asa,am lasat-o mai jos,spatele mai trebe un pic,telescoape Bilstein-galbene si discuri pe spate.....

juana_man 14-02-07 15:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
felicitari maistre pt masina.zic k e momentu sa t apuci un pic d ext k la motor esti boier.

raul_rebelul2005 14-02-07 17:22

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 749550)
felicitari maistre pt masina.zic k e momentu sa t apuci un pic d ext k la motor esti boier.

mersi fain...exteriorul un pic mai incolo o sa fie,trebe sa strang niste malai inca ca acuma is la zero:)...

raul_rebelul2005 14-02-07 17:23

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 749605)
da acuma ce motor ai p ea? pisica 2.5 ? ink un ursuletz din sm

da de 2.5 am de pisicuta...cunosc ursu asta,cred ca are ceva si asta sub capota...daca nu ma insel

bmw_fear 14-02-07 20:52

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
mai nou vad destul de des masina asta pe strazile orasului nostru....oare a cumparato cine din sm?

holdo 15-02-07 21:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ursuletu ala alb arata fainut, dar eu am vazut acum nu demult cum pornea tipu motoru, era nevoie sa deschida capota si sa scormoneasca p-acolo.: (

raul_rebelul2005 15-02-07 21:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by holdo (Post 751999)
ursuletu ala alb arata fainut, dar eu am vazut acum nu demult cum pornea tipu motoru, era nevoie sa deschida capota si sa scormoneasca p-acolo.: (

de aia ziceam si eu holdo ca ii cam praf sub capota,am mai vb cu inca un prieten care a vazut si el aceeasi faza cum a pornit-o asa ca....il provoc la o liniuta:):)


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning