Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Buzau (https://forum.4tuning.ro/192-buzau.html)
-   -   Diverse Discutii (https://forum.4tuning.ro/192-buzau/16804-diverse-discutii.html)

slay3rexe 28-06-06 18:08

Re: Diverse Discutii
 
aha... acum am vazut.. la electromotoare ma pricep... aprox....
pe al meu l-am facut singur ;)

AnduGTR 29-06-06 07:53

Re: Diverse Discutii
 
Pentru SaintDick: mesaj cu intarziere,scuze, aku am intrat si io ca n-am avut timp. Daca ii schimb culoarea,tre sa cshimb certificatu si cine stie ce alte acte, si stii cum e la noi cu umblatu hartiilor pe la militie. deocamdata vreau sa-i dau o vopsea, tot roshu ferrari.(pe langa segmentare,amortizoare+arcuri,jante - astea mi-au omorat directia). Da` mi-ar place un albastru aqua sau ceva d genu` asta.:-)

giubau_v8 29-06-06 08:12

Re: Diverse Discutii
 
cat ai dat pe renaultul ala? stiu ca cerea vreo 2000 de euro

AnduGTR 29-06-06 14:00

Re: Diverse Discutii
 
2000 de euroi am dat pe ea

AnduGTR 29-06-06 14:02

Re: Diverse Discutii
 
La banii astia, in noiembrie,cand am luat-o nu prea aveam alta varianta, in afara de o dacie bunicica. :sad: Sau un kadett, dar nici macar un GSI.

siadimet 29-06-06 16:53

Re: Diverse Discutii
 
pt giubau si slay.va provoc la o liniuta,cu scuterul.cand sunteti hotarati,ma cautati.daca totusi se intampla ceva si ma faceti,va astept cu papucul.

slay3rexe 29-06-06 18:56

Re: Diverse Discutii
 
Quote:

Originally Posted by siadimet
pt giubau si slay.va provoc la o liniuta,cu scuterul.cand sunteti hotarati,ma cautati.daca totusi se intampla ceva si ma faceti,va astept cu papucul.


stiam ca esti glumetz.... dar cu asta m-ai dat gata. eu fac liniute .. pe jos. intelegi. cu masina nu ma dau pt ca stiu ca nu poate. nu trebuie sa imi aduci aminte ca este varza. merci oricum ;)

DragosT 29-06-06 19:16

Re: Diverse Discutii
 
el inca e cursant nebun asa ca trebuie sa-l intelegeti. adi, indemanare iti recomand noaptea in dragaica, ca este deschis, ptr cursa de pe 1 sept. macar sa ai avantajul terenului propriu.

siadimet 29-06-06 21:49

Re: Diverse Discutii
 
ai marcat traseul in dragaica?eu merg.acolo chiar am sanse.hai sa ne vedem in week-end sa-mi arati si mie traseul si ma mut acolo,abandonez varianta.

DragosT 29-06-06 21:52

Re: Diverse Discutii
 
credeam ca -mi zici sa ne intanlim sa-ti zic de club:). maine seara sunt disponibil. e un traseu de aproape un km, deloc usor dar spectaculos. ai sa vezi

DragosT 29-06-06 22:03

Re: Diverse Discutii
 
1 Attachment(s)
traseul. desluseste-l si apuca-te din seara asta daca nu ai rabdare:). culorile sunt invers la explicatie (graba) :

siadimet 29-06-06 22:07

Re: Diverse Discutii
 
de care club dragos?nu am vorbit clar ca unii din club nu ma accepta acolo?m-am obisnuit cu ideea si imi vad de curse linistit,pe cont propriu,ca si pana acum.

siadimet 29-06-06 22:10

Re: Diverse Discutii
 
periculos in dragaica,noaptea.daca vine politia,pe unde fug?

DragosT 29-06-06 22:12

Re: Diverse Discutii
 
asa e. am uitat. pai nu te mai duce in dragaica decat daca vrei sa te distrezi, ca de antrenat nu are rost

slay3rexe 04-07-06 08:41

Re: Diverse Discutii
 
o murit forumu fratzilor


All times are GMT +2. The time now is 13:05.

- Copyright 2024 4Tuning