Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Toyota SUPRA vs Audi RS4 ...... (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/1607-toyota-supra-vs-audi-rs4.html)

EvLSant0S 20-02-05 22:44

ce caterink de topic .. atzi dat-o in mijtouri ..

one :) eu am zis ca apare rs4 in 3f3f :) :) m-a auzit regizoru ? :) :) nu imi vine sa cred :) :)

so... supra is still pe primu loc :)

P.S: dak apare rs4 in 3f3f , e clar ca o sa castige batalia pe topicul asta ..

btw , lexus / akimoto ... am ras... cu lacrimi ,sunteti haiosi rau de tot :lol:

LEXUS 20-02-05 22:46

merci santos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: macar cineva apreciaza comediile de buna calitate:))))..ce zici am sanse la hollywood:)))?

EvLSant0S 20-02-05 23:33

VIN DIESEL ( tdi , vr6 sau gti ) E un mucos pe langa tine frate, deci - ai mari sanse la hollywood

NA ca atzi aflat si cine-i actorul principal in 3f3f.....

:lol: :lol: :lol: iubesc ironia - si simtul umorului bine dezvoltat

LEXUS 20-02-05 23:34

in fine..nu conteaza...tu TOT la supra ta ramai...tocmai de aceea certurile astea nu-si au locul aici pt omul este subiect totdeauna...SAU in 99la suta..

EvLSant0S 20-02-05 23:39

n-ai inteles mesajul meu ....chiar te-ai atacat un piculetz.. si nu inteleg de ce ... anyway ... nu asta conteaza...

ai grija ce faci in 3f3f , vrem sa te vedem rupand masini .. nu gluma ..

peace

LEXUS 20-02-05 23:43

n-am vrut ...dar la ora asta-s cam irascibil :oops:

teddy 21-02-05 00:11

aleg RS4, am vazut cam tarziu topicul nu? :lol:

Gsx_18 21-02-05 01:30

Aici dupa parerea mea ar trebui comparate numa performantele masiniilor, eventual aspectul asa ca .... zic ca functionalitatea , si prostii din astea nu conteaza .... deci is pe parte Suprei (ii masina mea pref. :) )
Daca chiar vreti ceva si performant, sportin da sa poti duce si televizorul cu ea sau inca 4 pers sau sa mergi la schii sau la sat atunci va recomand Impreza. E si 4x4, e si destul de spatioasa, arata si bine si si motorul e performant

Turbo110 21-02-05 02:26

:D
 
deci din 18 pagini nu am inteles decat atat !
daca vreau sa car frigider sau televizor sau sa bag 5 persoane in masina atunci imi iau RS4 !
Daca vreau sa agata 5 fete si sa le pun pe eleron atunci iau Supra !
Dar mai bine nu iau nici una ca nu am service in romania dupa cum se intelege
aaaaaaa era sa uit si am mai invatat ceva...........Garantia cica tine si daca nu te ducie la revizii ce chestie bestiala !

catalin rs4 21-02-05 03:39

vai fratilor va rog nu mai aberati atata.... :) ii doar un topic simplu si am mai spuso sunt 2 masini total diferite...nu prea se pot compara..posibilitati de tuning normal ca sunt la amandoua la supra se pot face mai multe..si cine isi ia rs4 nu isi ia sa mearga la tara sau sa care frigidere ma rog :D cel putin eu nu cunosc pe nimeni...care sa faca asa ceva..

dj05dpx 21-02-05 04:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
vai fratilor va rog nu mai aberati atata.... :) ii doar un topic simplu si am mai spuso sunt 2 masini total diferite...nu prea se pot compara..posibilitati de tuning normal ca sunt la amandoua la supra se pot face mai multe..si cine isi ia rs4 nu isi ia sa mearga la tara sau sa care frigidere ma rog :D cel putin eu nu cunosc pe nimeni...care sa faca asa ceva..

eu aleg rs4-ul , e exact asa cum imi place mie, lupul in blana oii , o masina cu un motor puternic + sistem de ambreiaj performant care-i permite plecari violente

cine da cateva zeci de mii de E pe un rs4 nu cara televizoare cu el,are banii sa plateasca pe altii :wink:

Turbo110 21-02-05 10:16

:D
 
Pai am zis ce am inteles Ce vina am eu ca oameni vb despre tel frigidere si viseaza femei pe eleroane !

LEXUS 21-02-05 10:21

nu era vorba ca visam una si alta....dar akimoto a dk-o tot tinea p-a lui cu supra ca-i cea mai buna..mi-a sarit tandara:)) putea s-o spuna altfel, incat sa nu dea impreasia ca TOT ce zice EL ESTE CORECT..putea sa expuna ca pe o alegere personala..iar tre sa repet ca in astfel de topicuri parerile sunt subiective...si treba cu caratul nu vad care-i problema..intervine ceva urgent....tre sa care ceva..si nare timp sa astepte pana vine alta masina..
dar nu mai scriu nimic....

Turbo110 21-02-05 10:58

=))
 
Lexus nu te poti kk in gustul omului eu sunt topit dupa BMW cred ca daca deschidem o discutie iti fac capul patrat cu BMW de la stema pana la directie iti dau o mie si unu de motive dece e mai bun zic si eu decat Honda nu ca ar fi am dat un ex !
Fiecare isi spune pnctul de vedere si atat !
Dar cred ca sa ajuns prea departe La carat TV si fete pe eleroane !
Repet nu te poti kk in gastul omului !

aleks 21-02-05 11:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LEXUS\"
nu era vorba ca visam una si alta....dar akimoto a dk-o tot tinea p-a lui cu supra ca-i cea mai buna..mi-a sarit tandara:)) putea s-o spuna altfel, incat sa nu dea impreasia ca TOT ce zice EL ESTE CORECT..putea sa expuna ca pe o alegere personala..iar tre sa repet ca in astfel de topicuri parerile sunt subiective...si treba cu caratul nu vad care-i problema..intervine ceva urgent....tre sa care ceva..si nare timp sa astepte pana vine alta masina..
dar nu mai scriu nimic....

eu am inteles ce ai vrut sa spui si ai dreptate. trebuie sa fii realist. daca ti-ai cumparat o masina din segmentul break-urilor, nu inseamna ca nu trebuie sa-i folosesti capacitatile specifice, doar pentru ca are un motor super-potent.
Probabil ca daca pleci in concediu o ei cu tine, ca doar nu ai luat-o sa o tii in fata casei, si atunci vei fi foarte multumit de capacitatea ei de incarcare. In momentul in care audi a motorizat asa tocmai versiunea avant al a4-lui, s-a gandit la acel segment de soferi cu abilitati sportive, dispusi sa plateasca banii pe ea, dar care au orizont ce merge mai departe de \"furios si iute\", si care e posibil sa fie - ce blasfemie!!! - chiar familist, si sa aiba nevoie in anumite momente si de ceva mai mult spatiu decat 2+2 locuri si portbagaj de 20 l


All times are GMT +2. The time now is 11:45.

- Copyright 2026 4Tuning