![]() |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Duud40 daca tot ai incercat sa bagi raca intre cei doi posesori (Cupra si Ford Rs)... am vazut ca vrei sa il provoci pe BYG ce zici ...
Te astept la start cu rs4 ... ti se pare ok? Si vedem ce si cum sta Revo ... Ca doar nu are rost sa te dai cu o masina mai usoara ,nu? |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
oricand
ma dau cu dudu de pe loc dar te rog adu televiziune sa vada cum mananca bataie cu rabanisti nu ma mai dau decat filmat p.s. Mariuns te rog sa nu uiti de canistra de benzina |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
https://www.youtube.com/watch?v=-2A8M...eature=channel
banuiesc ca aste e bmw 320 turbo nu? Ce cinstit esti!! :)) Ma dau oricum ca e 328 sau 320 ... Ps: vrei sa imi arat din nou calitatile de medium ? |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Fetelor nu mai generalizati.
Imi termin si eu treburile care le am de rezolvat si ne dam cum vreti voi. Si o sa filmez eu. Si filmuletele tot eu am sa le postez. Si daca o sa ma bati si daca nu tot aia o sa se intample. Fix nimica. Stii dece? Pt ca eu nu consider masina ta ca etalon pt performantele masinii mele. Este posibil sa ma bati ? Bineinteles, dar e o chestie pe care ti-o asumi in momentul in care te bagi in "cocina". Crezi ca ar fii o performanta extraordinara sa ma bati? Daca tu faci din a bate un rs4 un tel, iti voi acorda aceasta mica placere a vietii si chiar daca o sa fim in cazul in care eu am sa castig o sa facem cateva filmulete in care sa castigi tu. Crezi ca imi fac iluzii ca un 2l cu turbina mare sau alte modificari substantiale nu ma poate depasi? Am renuntat la astfel de convingeri de prin liceu. Tu chiar crezi ca eu am orgoliul atat de mare incat sa dau foc la masina daca ma faci tu? Prietene nu esti nici primu si nici ultimul care ma intrece :) . Zic toate chestiile astea pt ca pt mine chiar nu are importanta daca castig sau nu, pentru mine chestia asta nu are decat valoare dedusa prin importanta pe care o acordati voi. |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Ma asteptam la un raspuns strict la obiect , mai exact afirmativ sau negativ...
Nici unul din noi nu are momentan upgrade de turbo.... Prin mica ta poveste nu prea ne arati ca ai terminat de mult viata de liceu ... :) Dar in fine.... vorba lui Rbn hai sa terminam cu frustrarile .... PS: Tu chiar crezi k eu sau BYG luam ca etalon un rs4?? |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Tu acum joci dur? :))
Ti-am zis ca da, sunt deschis propunerilor si ca le accept. Vrei sa iti desenez? Am zis eu ca tu sau el aveti turbina mai mare? Am zis ca nu imi fac iluzii ca un 2l cu turbina mare ma poate depasi. Generic . Ti se pare ca de la 22 de ani la 24 e distanta asa lunga? Ai ceva cu care sa sustii asa afirmatie? Dar daca mie-mi place la liceu? Habar n-am ce luati voi ca etalon . Poti sa-ti iei si un metronom ca etalon. Nu ma intereseaza. |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Daca iti place sa desenezi iti fac pe plac si accept o schita din partea ta...
Ce legatura are metronom-ul cu noi?? PS: ce-ti mai place sa fi agitator :) |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
ce danseaza lumea aici :) @ andrei - e momentul sa faci o discoteca - vad ca sunt multi dornici sa danseze pe ringul tau =)))
si pana la urma care e concluzia? traieste elodia? |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
Cu soft Superchips in prima intalnire la care avea mici probleme la evacuare a stat undeva la usa mea din spate (se vede si pe filmuletz).... dupa ce si-a remediat problema la evacuare pe treptele 2-3 suntem egali pe 4 ma duc eu iar pe 5 ma egaleaza si mergem asa pana la 200-210 unde Rs-u intodeauna franeaza, am sa atasez si filmuletzele de la sesiunea 2. PS: In sesiunea 2 RS-u a venit cu rotzi mai mici, nu stiu dak sunt sau nu mai usoare dr trebuie mentzionat. |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
|
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
MOMENTAN MASINA LUI RBN ESTE 328 TURBO SI INTRADEVAR A FOST SI 320 TURBO....
|
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
@ duud40 ...inteleg ca ai un rs4, ce zici te dai pe bani cu un batran clio RS ? |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
copyright MPA
in Romania, la momentul de fata, exista 2 feluri de dat cu masinile: datul mic, pe strazi, si datul mare, pe forum. Dragos |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
|
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning