![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
10:51 mananc si stau pe forum
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
10.53 : fumez....beau cafea ...aranjez niste poze....ma gandesc ori sa dorm ...ori sa fac niste dosare...ori sa stau pe pc...mda...grea decizie :|
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:27 Fac replica mangacars a masinilor din inferno.....!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:36 ma joc table..
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
22.18 : ma bag la un poker :| fukin drug :x
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
22:10 - Caut exercitii pentru partea de jos a abdomenului :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
22:31 > am venit de la sanius :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17:00 vorbesc la telefon
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18: 35 Caut prin lista de mess o urata sa mi tina de urat
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Ma pregatesc sa ies afara,sa ma duc in mall :rolleyes2..adica in locul unde e cea mai mare concentratie de "fite" pe metrul patrat.
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18.58 : Beau cola , tocmai am terminat de aranjat totul prin pc , si ma bag la un cs , care vrea sa ma join ...pcp.gemenii.ro :)) !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Ragai.
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19:57 - Mananc prune uscate/afumate :lol: :lol: :lol:
E grav tare cu topicul asta |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
Quote:
Sincer acel mall chiar nu mi sa parut fitos fata de alte mall uri de prin tara sau bucuresti ,dar daca te apuci sa ragai pe acolo normal ca cei din juru tau par fitosi . |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:00 citesc acest topic ;))
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning