Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

TYGER1985 27-01-10 09:51

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
10:51 mananc si stau pe forum

DTH 27-01-10 09:53

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
10.53 : fumez....beau cafea ...aranjez niste poze....ma gandesc ori sa dorm ...ori sa fac niste dosare...ori sa stau pe pc...mda...grea decizie :|

green_e30 27-01-10 19:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:27 Fac replica mangacars a masinilor din inferno.....!!!

Babutz 27-01-10 19:36

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:36 ma joc table..

DTH 27-01-10 21:18

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
22.18 : ma bag la un poker :| fukin drug :x

D0ryN 27-01-10 21:20

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
22:10 - Caut exercitii pentru partea de jos a abdomenului :lol:

RAZvan15 27-01-10 21:31

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
22:31 > am venit de la sanius :D

TYGER1985 28-01-10 16:01

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17:00 vorbesc la telefon

KAY_ 28-01-10 17:35

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18: 35 Caut prin lista de mess o urata sa mi tina de urat

StreetStyle22 28-01-10 17:57

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Ma pregatesc sa ies afara,sa ma duc in mall :rolleyes2..adica in locul unde e cea mai mare concentratie de "fite" pe metrul patrat.

DTH 28-01-10 17:58

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18.58 : Beau cola , tocmai am terminat de aranjat totul prin pc , si ma bag la un cs , care vrea sa ma join ...pcp.gemenii.ro :)) !

StreetStyle22 28-01-10 18:01

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Ragai.

D0ryN 28-01-10 18:57

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:57 - Mananc prune uscate/afumate :lol: :lol: :lol:

E grav tare cu topicul asta

KAY_ 28-01-10 18:58

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 3025081)
Ma pregatesc sa ies afara,sa ma duc in mall :rolleyes2..adica in locul unde e cea mai mare concentratie de "fite" pe metrul patrat.

Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 3025096)
Ragai.

19:55 fac educatie sociala

Sincer acel mall chiar nu mi sa parut fitos fata de alte mall uri de prin tara sau bucuresti ,dar daca te apuci sa ragai pe acolo normal ca cei din juru tau par fitosi .

FLAME 28-01-10 19:01

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:00 citesc acest topic ;))


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning