Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11 - VL 02 ABU (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html)

alxxdarkot20all 12-02-11 19:47

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
dr.dre tot respectul pentru tine daca ai nevoie de ceva piese ce pot iti donez.respect mult spor

Dr.Dre 13-02-11 16:12

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
1 Attachment(s)
ms alex,daca am nevoie de ceva piese te anunt ;)

TEASER !!! :twisted:

alxxdarkot20all 13-02-11 16:59

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
hopaaaa... angel? din poze pe zi nu s-a vazut . acu variaza ori achmed ori terminator. enyway : cool:peace:

Dr.Dre 13-02-11 17:17

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alxxdarkot20all (Post 4081106)
hopaaaa... angel? din poze pe zi nu s-a vazut . acu variaza ori achmed ori terminator. enyway : cool:peace:

:D pai da,pe zi e ahmed,iar seara terminator :D .angel-urile le-am montat aseara provizoriu sa vad cum dau,mai am de lucru la faruri

alxxdarkot20all 13-02-11 17:31

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
=)) ha ha ha ha ha foarte tare dre

privat4u2 13-02-11 17:36

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
bv bv...keep it real:P

minimal.madness 13-02-11 18:16

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
ok deci i'ai pus led in lupa ? mai mlte poze :X

Dr.Dre 21-02-11 21:22

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
2 Attachment(s)
masina va primi set motor 1.3 nou (multumesc donatorului) si amortizoare pe gaz monroe pe fata ca noi,si pe spate amortizoare tot monroe dar pe ulei noi noute :D

alxxdarkot20all 21-02-11 22:36

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
nu incerci sa le scurtezi? par cam lungi. in fine nici nu am mai schimbat de mult poate nu mai stiu dimensiunile. pe la caroserie ai mai facut ceva ? vezi sa ii dai ulei bun la motor .

jimmy_rph 21-02-11 22:45

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
eu zic ca ar fi pacat sa umble la ele, mai ales ca unele sunt noi, si celelalte aproape noi. o pereche va veni pusa pe fata, si un astfel de amortizor de spate comprimat la maxim e mai scurt decat unul de fata. asa ca nu vad de ce ar trebui sa le scurteze.
felicitari pt achizitii, era cat pe ce sa iti 'fur' setul motor :D
bafta in continuare cu masina! ;)

alxxdarkot20all 21-02-11 22:54

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
ziceam ca daca masina e coborata si telescoapele mai lungi o sa sara rau in sus de nas . eu o am coborata si telescoape normale la deivelari sare mult de fata. in fine ca dre nu o sa sara asa des prin gropi ca e nevoit sa le ocoleasca pe toate:D

Dr.Dre 21-02-11 23:20

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
telescoapele de fata sun pe gaz si sunt cele mai scurte ptr oltcit.asa par ele lungi.le-a avut moro pe al lui,si o avea jos la blana.cele de spate sun normale dar noi.o sa pun si bare de cs pe spate ca sa fie tun :twisted:

minimal.madness 21-02-11 23:24

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
cum sunt barele alea de counter strike ? :))) sunt tun ? eu vreau sa fie awp :rolleyes2 :lol:

Dr.Dre 22-02-11 00:27

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
ma te ti de mistouri.sunt bari de torsiune mai groase.de oltcit camioneta adica cs (counter strike) ;) .te cam oftici ca tu nu ai suspensie reglabila :D

minimal.madness 22-02-11 00:40

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
eat my ass :))
ms pt explicatie.o sa ii iau si eu suspensie reglabila in curand si punte spate cu discuri cu bara de torsiune de astra gsi.nu ma oftic :))
chiar ma bucur ca am prieteni pasionati ca mine....8) :*


All times are GMT +2. The time now is 16:21.

- Copyright 2026 4Tuning