![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Pentru efortu depus nu primi si noi o invitatie gratuita pt 4tuning day
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Poate se gandeste cineva si la ideea asta :D
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Scrie clar, nu? :)
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
da mah dar cui le predam?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ce panarama adik dak eu le-am terminat si le-am dat lu topart sau zoliart nu mai particip :??
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Nu cred ca i-ai aratat lucrarea ta vreunuia dintre cei numiti si, chiar daca ai facut-o, oricum noua (mie, lui ZoliaT, TopArt si RoSonic) trebuie sa ne predati lucrarile.
Participantii de la ADVANCED TUNING imi vor trimite mie lucrarile, cei de la BEGGINER TUNING lui ZoliaT, cei de la HIGH-END TUNING lui TopArt si cei de la FREEHAND TUNING lui RoSonic. NU UITATI!!! Lucrarile se predau impreuna cu screenshotul cerut! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
shi noi la advanced vom da in total 6 poze?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Da, te-ai prins !
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
MA RETRAG...cer scuze dar nu am timp sa termin... g_unit OUT
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cati se retrag .. imi pare rau pt dadi (desigur si pt ceilalti), kiar vreiam sa vad c face , dar intr-un fel e mai bine , k acum nu se mai stie castigatoru' :))
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
timpu` ne mananca ...io unu n`am apucat sa termin nici masina din fatza ...sper sa am timp si chef sa le termin ...macar e bine ca am terminat la freehand ..
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Ma retrag :( am avut niste probleme si nu mai am timp sa termin ...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nasol k t retragi nightdevil.... bafta in continuare
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mare pacat k s-au retras atatia concurenti:sad: ...si eu abia ma chinui la ea....mai am o groaza de muncit si timp cam putin dar asta e o trimit cum iese...urata frumoasa e a mea:rolleyes2 ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning