Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

2fast4you 23-03-06 06:44

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Pentru efortu depus nu primi si noi o invitatie gratuita pt 4tuning day

2fast4you 23-03-06 06:46

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Poate se gandeste cineva si la ideea asta :D

mihai134 23-03-06 19:59

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by alex_maxx
cand este ultima zi cand trebuie sa trimit lucrarea + screenshotu(doar unu sau mai multe? ) ...si cui ...pls!

subscriu. cand trebuie predate lucrarile?

Gabi 25-03-06 07:09

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Scrie clar, nu? :)
Quote:

Reguli:

1. Nu veti face publice lucrarile decat la final, pe 27-28-29 martie 2006. Autorii care isi declara lucrarile inainte de votarea castigatorilor vor fi descalificati din start si nu vor putea participa la votare/premiere.


frost_dani 25-03-06 11:30

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
da mah dar cui le predam?

L33L00 25-03-06 11:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ce panarama adik dak eu le-am terminat si le-am dat lu topart sau zoliart nu mai particip :??

Gabi 25-03-06 12:57

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Nu cred ca i-ai aratat lucrarea ta vreunuia dintre cei numiti si, chiar daca ai facut-o, oricum noua (mie, lui ZoliaT, TopArt si RoSonic) trebuie sa ne predati lucrarile.

Participantii de la ADVANCED TUNING imi vor trimite mie lucrarile, cei de la BEGGINER TUNING lui ZoliaT, cei de la HIGH-END TUNING lui TopArt si cei de la FREEHAND TUNING lui RoSonic.

NU UITATI!!! Lucrarile se predau impreuna cu screenshotul cerut!

frost_dani 25-03-06 15:37

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
shi noi la advanced vom da in total 6 poze?

Gabi 25-03-06 16:09

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Da, te-ai prins !

g_unit 25-03-06 17:35

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
MA RETRAG...cer scuze dar nu am timp sa termin... g_unit OUT

ranek 25-03-06 17:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cati se retrag .. imi pare rau pt dadi (desigur si pt ceilalti), kiar vreiam sa vad c face , dar intr-un fel e mai bine , k acum nu se mai stie castigatoru' :))

LKS 25-03-06 18:40

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
timpu` ne mananca ...io unu n`am apucat sa termin nici masina din fatza ...sper sa am timp si chef sa le termin ...macar e bine ca am terminat la freehand ..

NightDevil 25-03-06 19:40

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Ma retrag :( am avut niste probleme si nu mai am timp sa termin ...

Ace Axel 25-03-06 19:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nasol k t retragi nightdevil.... bafta in continuare

metal_militia 25-03-06 22:22

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mare pacat k s-au retras atatia concurenti:sad: ...si eu abia ma chinui la ea....mai am o groaza de muncit si timp cam putin dar asta e o trimit cum iese...urata frumoasa e a mea:rolleyes2 ;)


All times are GMT +2. The time now is 04:13.

- Copyright 2026 4Tuning