Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

demonul 07-02-10 18:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
poi nu stiu ce sa spun voi cred ca va referiti la golf ? dar cu tractiune pe spate la golf merge bine pe lighthouse bine inteles ca asta merge online nu am incercat quake race:D dar pentru sd2 zic ca cele cu tractiune spate merge bine cum ar fi evo eclipse supra subaru wrx

R3chin 07-02-10 19:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu mai fa dublu post DEMONULE ....

si mi-a crescut inima:joy::joy::joy: cand am vazut ca vorbiti aici pe forum:)))
bafta all la nfs u2 la drift si fara accidente!:D8)

Hai sa-i dam pe coaja :chainsaw::chainsaw::chainsaw:

JunKer_hP 07-02-10 21:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
si eu ma bag in campionat

Ingerasul99 07-02-10 21:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
Demonul – Adelin
Emh – Mihai
R3chin- Adi
World_cars – Mihai Gantza
Pitiku13- Andrei
Kenzor- Andrei
Craxy – Alex
GT’s – George
D_v_D – David (ala cu bananelele)
Ingerasul99 - Sergiu
RomanianDK - Alex
cT10aLn - Alin
Junker_hp - Raul

Daca mai vrea cineva sa continue lista!
Am observat ca acest campionat atrage lumea pe topic si e mai populat, mai agitat ca niciodata!

world cars 07-02-10 21:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
A fost frumos cat ne-am dat oleaca asta seara e un inceput si asta bafta.

eMH 07-02-10 21:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pe mine ma seaca ca sunt multi care isi fac user pe forum doar pentru asta,si nici macar nu citesc regulile de postare. Acum imi dau seama cat de enervant eram eu la inceput...

JunKer_hP 07-02-10 22:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
eMH asa eram si eu la inceput :)) , m-am uitat acum de ceva timp la posturile din 07 , parca eram un copil de 9 ani:))

R3chin 07-02-10 22:13

Re: NFS UG2 Drifters
 
Cel mai mult i plac pe cei ce recunosc cum sunt sau cum au fost :))
Toti trecem prin asta :D...
A fost frumos in seara asta ....
Si vad ca se inmultesc jucatorii :D

Ingerasul99 07-02-10 22:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Daca o tinem asa o perioada buna de timp, poate ajungem sa facem topicul sticky .
Referitor la ce a fost in seara asta , a fost prea bine , ma bucur ca am reusit sa strang atata lume pana acuma!

GT'S 07-02-10 22:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
care sunt aia* rai la drift u2???sa stiu si eu :D

demonul 07-02-10 22:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
a fost frumoasa seara asta neam dat drift de nu mai pot degetele :)) misto seara sper sa mai dam

GT'S 07-02-10 22:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
sunteti cei mai buni :|siless

si scz pentru postarile in plus;

demonul 07-02-10 22:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
da mia placut foarte muuuult sa ma dau in seara asta cine mai stie? poate ne mai dam toti :)) o data

R3chin 07-02-10 23:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
Si mie mi-a placut:> cu voi ma simt bine baieti;)

demonul 07-02-10 23:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
o poza cat am facut in 5 ture:D


All times are GMT +2. The time now is 16:27.

- Copyright 2026 4Tuning