![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
poi nu stiu ce sa spun voi cred ca va referiti la golf ? dar cu tractiune pe spate la golf merge bine pe lighthouse bine inteles ca asta merge online nu am incercat quake race:D dar pentru sd2 zic ca cele cu tractiune spate merge bine cum ar fi evo eclipse supra subaru wrx
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu mai fa dublu post DEMONULE ....
si mi-a crescut inima:joy::joy::joy: cand am vazut ca vorbiti aici pe forum:))) bafta all la nfs u2 la drift si fara accidente!:D8) Hai sa-i dam pe coaja :chainsaw::chainsaw::chainsaw: |
Re: NFS UG2 Drifters
si eu ma bag in campionat
|
Re: NFS UG2 Drifters
Demonul – Adelin
Emh – Mihai R3chin- Adi World_cars – Mihai Gantza Pitiku13- Andrei Kenzor- Andrei Craxy – Alex GT’s – George D_v_D – David (ala cu bananelele) Ingerasul99 - Sergiu RomanianDK - Alex cT10aLn - Alin Junker_hp - Raul Daca mai vrea cineva sa continue lista! Am observat ca acest campionat atrage lumea pe topic si e mai populat, mai agitat ca niciodata! |
Re: NFS UG2 Drifters
A fost frumos cat ne-am dat oleaca asta seara e un inceput si asta bafta.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Pe mine ma seaca ca sunt multi care isi fac user pe forum doar pentru asta,si nici macar nu citesc regulile de postare. Acum imi dau seama cat de enervant eram eu la inceput...
|
Re: NFS UG2 Drifters
eMH asa eram si eu la inceput :)) , m-am uitat acum de ceva timp la posturile din 07 , parca eram un copil de 9 ani:))
|
Re: NFS UG2 Drifters
Cel mai mult i plac pe cei ce recunosc cum sunt sau cum au fost :))
Toti trecem prin asta :D... A fost frumos in seara asta .... Si vad ca se inmultesc jucatorii :D |
Re: NFS UG2 Drifters
Daca o tinem asa o perioada buna de timp, poate ajungem sa facem topicul sticky .
Referitor la ce a fost in seara asta , a fost prea bine , ma bucur ca am reusit sa strang atata lume pana acuma! |
Re: NFS UG2 Drifters
care sunt aia* rai la drift u2???sa stiu si eu :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
a fost frumoasa seara asta neam dat drift de nu mai pot degetele :)) misto seara sper sa mai dam
|
Re: NFS UG2 Drifters
sunteti cei mai buni :|siless
si scz pentru postarile in plus; |
Re: NFS UG2 Drifters
da mia placut foarte muuuult sa ma dau in seara asta cine mai stie? poate ne mai dam toti :)) o data
|
Re: NFS UG2 Drifters
Si mie mi-a placut:> cu voi ma simt bine baieti;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
o poza cat am facut in 5 ture:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:27. |
- Copyright 2026 4Tuning