Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

Vyk 18-04-11 23:00

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Eh, radeti, radeti insa dupa alta zi de 12 ore de munca mie asa mi s-a parut. Prima imagine are un aer de NFS...dat de iluminare, unghi si tuningul masinii. Cea cu janta prima data mi s-a parut ca atinge bara insa nu era asa. Si VW tot mi se pare...mai special...farurile alea mi se pare ca au au aer aparte.

Trebuia sa fiu insa mai atent la detalii - noroiul de pe roata si picaturile de apa de pe VW tradeaza realitatea...

cRbL 18-04-11 23:09

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
E vb de blitz si atat. Nimic SF.

Rares_CRM 19-04-11 00:04

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Vyk (Post 4266838)
E virtualtuning sau e real? Mi se par suprarealiste masinile... Oricum imi plac janta din prim plan si farurile VWului...mai putin "R"-ul.

Tot ce vezi, e real, in afara de poza cu golfu 6, in care am facut alb negru background-ul si am scos numarul, atat... nici macar foto edit nu au pozele, asa au iesit din aparat. ;)
Prima poza, 2 blitzuri.
A 2-a si a 3-a poza, filtru de polarizare. ;)

Rares_CRM 26-04-11 00:47

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
:arrow:

maD_angel 26-04-11 11:22

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4281661)
:arrow:

Superbe... Felicitari!;)

mareo 26-04-11 14:37

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
S-a terminat cu smecheria!
Cel mai bun set al tau!
Dupa parerea mea!
8)

Rares_CRM 27-04-11 00:04

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
Mersi!
Golf 6 GTI :arrow:

Rares_CRM 29-04-11 02:13

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
Audi S3

Rares_CRM 03-05-11 10:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
1 Mai, Arad

andreycbr 03-05-11 19:13

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Este bestiala foto cu golanu` :D

ANDR31 07-05-11 19:23

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Ai niste poze superbe!!

Rares_CRM 08-05-11 15:22

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
Dia&Ale

Rares_CRM 15-05-11 00:19

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
:pistoles:

Carnacior 15-05-11 03:47

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Superbe culori la a2a :X Pacat ca a iesit prea puternic blitzul pe fata :(

Rares_CRM 19-05-11 00:19

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Audi A7


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning