![]() |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
l-am intrebat pe baiatu cu REX si zicea ca cel cu fordu a venit tare in curba aceea de la intrare si la luat din plin...el era oprit "REX"
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
|
Re: 2 Faster More Show
f naspa organizarea cu parere d rau o spun.cat am stat la show& shine nu ne-a intrebat nimeni ce facem..deci f aiurea a fost.chiar am vb cu niste baieti care au venit din AB si au fost f dezamagiti de ce a fost akolo si au zis ca nu o sa mai vina.chiar daca a plouat a putu sa iasa mai bine.la fel si puya era anuntat sa concerteze la 3-4 si a venit dupa nush cat timp k nu am mai stat..AIUREA TOTAL
|
Re: 2 Faster More Show
multi sariti in sus pentru organizare.dece nu organizati voi ceva mai frumos.toti sariti in sus. a fost nasol din cauza ca a plouat. sa amanat concertu tot din aceea cauza.sonorizarea a fost nasoala din cauza ca sau bagat uni care nu aveau treaba soundul.asa ca nu mai acuzati ca nu a iesit pt ca totusi sa incercat sa fie dar daca nu a iesit nu e vina organizatorului.in prim plan e vina vremi.
|
Re: 2 Faster More Show
Organizarea ca organizare...dar vremea a fost inamicul principal (de la ora 8 si un pic din sm am fost prezente 3 masini - 1 la Dbdrag si 2 la liniutze, ploua torential pana cand pe la ora 2 a iesit soarele si s-a dat drumul la show..) si prea multe curse vip...parerea mea... asta este...
Timpi ii va posta cineva ? ..un tip de la "semafor" imi spunea ca vor fi pusi ... Accidente = eroi... ca altfel nu`i pot numi... cel cu motoreta o cauta cu lumanarea, tare smecher era el pe partea stanga a pistei... Fordul... "imi place viteza" in loc sa participe la liniutze si a avut de suferit Golful alb, ce era superb.... A mai fost un vento si inca vreo 3 golf`uri 3 ce se dadeau in spectacol de cine`s ei in afara liniutzelor, cred ca 2 erau vr6.... politia se uita la ei ca la felul 5 in loc sa`i calmeze... Publicul... dezastru... daca macar atata respect nu au sa stea dupa linie macar sa nu zgarie masinile altora sau sa indoaie oglinzi... asta e viata..omul cat traieste invata dar pacat..putea fi mult mai reusit... Daca cineva are timpi / poze / filmuletze va rog postati un thread cu ele... Numai bine! asta e.... |
Re: 2 Faster More Show
Daca era vremea buna totul era "ok"... (parerea mea). De la ora 2 a fost "ok" vremea, daca continua asa era super. Nu s-a inceput nimic cand trebuie din vina vremii.
|
Re: 2 Faster More Show
cind vremea a fost buna baieti cu cablul de masurare a timpilor au fost nevoiti sa relege cablul ca uni de ciuda ca au pierdut au mai trecut si peste cablu si l-au rupt .In rest ok .
|
Re: 2 Faster More Show
intr-adevar, intotdeauna cind e vremea naspa se strica tot cheful (indiferent ca mergi la un show , concert sau un simplu gratar).
de "vitejii" de pe margine ce sa mai zic, tine de materia cenusie a fiecaruia. sint destui care rup masinile pe stradutele dintre blocuri si cind se organizeaza ceva se dau la fund. intrebare pentru IonutzMFF: oare nu s-ar putea negocia inchiderea unui tronson din independentei (de ex de la dacia la opel) si sa organizezi acolo? pretul cerut de cei de la aeroport e chiar "nesimtit" . |
Re: 2 Faster More Show
a fost OK pt spectatori nu pt cei care au participat la curse......nush daca iti convine sa stai de la 10 pana la 14 si apoi sa te dai de 2 ori si gata...si sa stai acolo in ploaie si pe unde ai putut cu gandu ca se face finala si ca te mai dai....si nici macar nu a venit cineva sa iti zica timpi...sa zica ma..astea is masinile care se dau in finala restu gata...nu..am stat toti acolo gramada sperand fiecare sa se mai dea macar 1 data...si pe la 7 dupa vipuri...se anunta finalu...ultima cursa
si chestia asta cu organizeaza tu daca te tine ....mai lasa-ne oricum ...se putea si mai rau....:) speram la mai bine |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
U esti cu golfu 3 din SM ? tie ti-a agata grasutu ala oglinda ? pe mine m-a bufnit rasu de prostia lui . . . |
Re: 2 Faster More Show
apoi din poze vad ca a fost fain. si data trecuta , din punctul de vedere al simplului spectator a fost superb, chiar daca pentru participanti nu a fost perfect.
au fost masini faine. mie chiar imi pare rau ca nu am ajuns la timp, sincer. |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:10. |
- Copyright 2026 4Tuning