Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

norbi_bidi 31-05-09 19:49

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by ditza v8 (Post 2368361)
da intr'un ford escort il stiu pe ala :lol:...

Si eu il stiu bine pe cel din ford ;)

huber_bm 31-05-09 19:59

Re: 2 Faster More Show
 
l-am intrebat pe baiatu cu REX si zicea ca cel cu fordu a venit tare in curba aceea de la intrare si la luat din plin...el era oprit "REX"

norbi_bidi 31-05-09 20:05

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 2368394)
l-am intrebat pe baiatu cu REX si zicea ca cel cu fordu a venit tare in curba aceea de la intrare si la luat din plin...el era oprit "REX"

asa a si fost ;)

lanciahf 31-05-09 20:33

Re: 2 Faster More Show
 
Urat:(

https://img37.imageshack.us/img37/5645/img3252a.jpg
https://img36.imageshack.us/img36/3690/img3251x.jpg

junior07c 31-05-09 20:55

Re: 2 Faster More Show
 
f naspa organizarea cu parere d rau o spun.cat am stat la show& shine nu ne-a intrebat nimeni ce facem..deci f aiurea a fost.chiar am vb cu niste baieti care au venit din AB si au fost f dezamagiti de ce a fost akolo si au zis ca nu o sa mai vina.chiar daca a plouat a putu sa iasa mai bine.la fel si puya era anuntat sa concerteze la 3-4 si a venit dupa nush cat timp k nu am mai stat..AIUREA TOTAL

Paco4golf 31-05-09 21:04

Re: 2 Faster More Show
 
multi sariti in sus pentru organizare.dece nu organizati voi ceva mai frumos.toti sariti in sus. a fost nasol din cauza ca a plouat. sa amanat concertu tot din aceea cauza.sonorizarea a fost nasoala din cauza ca sau bagat uni care nu aveau treaba soundul.asa ca nu mai acuzati ca nu a iesit pt ca totusi sa incercat sa fie dar daca nu a iesit nu e vina organizatorului.in prim plan e vina vremi.

W35T 31-05-09 21:06

Re: 2 Faster More Show
 
Organizarea ca organizare...dar vremea a fost inamicul principal (de la ora 8 si un pic din sm am fost prezente 3 masini - 1 la Dbdrag si 2 la liniutze, ploua torential pana cand pe la ora 2 a iesit soarele si s-a dat drumul la show..) si prea multe curse vip...parerea mea... asta este...

Timpi ii va posta cineva ? ..un tip de la "semafor" imi spunea ca vor fi pusi ...

Accidente = eroi... ca altfel nu`i pot numi... cel cu motoreta o cauta cu lumanarea, tare smecher era el pe partea stanga a pistei...

Fordul... "imi place viteza" in loc sa participe la liniutze si a avut de suferit Golful alb, ce era superb....
A mai fost un vento si inca vreo 3 golf`uri 3 ce se dadeau in spectacol de cine`s ei in afara liniutzelor, cred ca 2 erau vr6.... politia se uita la ei ca la felul 5 in loc sa`i calmeze...

Publicul... dezastru... daca macar atata respect nu au sa stea dupa linie macar sa nu zgarie masinile altora sau sa indoaie oglinzi...

asta e viata..omul cat traieste invata dar pacat..putea fi mult mai reusit...

Daca cineva are timpi / poze / filmuletze va rog postati un thread cu ele...
Numai bine!
asta e....

norbi_bidi 31-05-09 21:11

Re: 2 Faster More Show
 
Daca era vremea buna totul era "ok"... (parerea mea). De la ora 2 a fost "ok" vremea, daca continua asa era super. Nu s-a inceput nimic cand trebuie din vina vremii.

VG30DETT 31-05-09 21:14

Re: 2 Faster More Show
 
cind vremea a fost buna baieti cu cablul de masurare a timpilor au fost nevoiti sa relege cablul ca uni de ciuda ca au pierdut au mai trecut si peste cablu si l-au rupt .In rest ok .

Brabus 31-05-09 21:21

Re: 2 Faster More Show
 
intr-adevar, intotdeauna cind e vremea naspa se strica tot cheful (indiferent ca mergi la un show , concert sau un simplu gratar).
de "vitejii" de pe margine ce sa mai zic, tine de materia cenusie a fiecaruia. sint destui care rup masinile pe stradutele dintre blocuri si cind se organizeaza ceva se dau la fund.

intrebare pentru IonutzMFF: oare nu s-ar putea negocia inchiderea unui tronson din independentei (de ex de la dacia la opel) si sa organizezi acolo? pretul cerut de cei de la aeroport e chiar "nesimtit" .

huber_bm 31-05-09 21:21

Re: 2 Faster More Show
 
a fost OK pt spectatori nu pt cei care au participat la curse......nush daca iti convine sa stai de la 10 pana la 14 si apoi sa te dai de 2 ori si gata...si sa stai acolo in ploaie si pe unde ai putut cu gandu ca se face finala si ca te mai dai....si nici macar nu a venit cineva sa iti zica timpi...sa zica ma..astea is masinile care se dau in finala restu gata...nu..am stat toti acolo gramada sperand fiecare sa se mai dea macar 1 data...si pe la 7 dupa vipuri...se anunta finalu...ultima cursa
si chestia asta cu organizeaza tu daca te tine ....mai lasa-ne
oricum ...se putea si mai rau....:)
speram la mai bine

kony00 31-05-09 21:24

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by W35T (Post 2368555)
Organizarea ca organizare...dar vremea a fost inamicul principal (de la ora 8 si un pic din sm am fost prezente 3 masini - 1 la Dbdrag si 2 la liniutze, ploua torential pana cand pe la ora 2 a iesit soarele si s-a dat drumul la show..) si prea multe curse vip...parerea mea... asta este...

Timpi ii va posta cineva ? ..un tip de la "semafor" imi spunea ca vor fi pusi ...

Accidente = eroi... ca altfel nu`i pot numi... cel cu motoreta o cauta cu lumanarea, tare smecher era el pe partea stanga a pistei...

Fordul... "imi place viteza" in loc sa participe la liniutze si a avut de suferit Golful alb, ce era superb....
A mai fost un vento si inca vreo 3 golf`uri 3 ce se dadeau in spectacol de cine`s ei in afara liniutzelor, cred ca 2 erau vr6.... politia se uita la ei ca la felul 5 in loc sa`i calmeze...

Publicul... dezastru... daca macar atata respect nu au sa stea dupa linie macar sa nu zgarie masinile altora sau sa indoaie oglinzi...

asta e viata..omul cat traieste invata dar pacat..putea fi mult mai reusit...

Daca cineva are timpi / poze / filmuletze va rog postati un thread cu ele...
Numai bine!
asta e....



U esti cu golfu 3 din SM ?
tie ti-a agata grasutu ala oglinda ? pe mine m-a bufnit rasu de prostia lui . . .

lanciahf 31-05-09 21:25

Re: 2 Faster More Show
 
Ceva poze
https://img132.imageshack.us/img132/6789/img2997s.jpg
https://img195.imageshack.us/img195/6946/img3179z.jpg
https://img194.imageshack.us/img194/7926/img3182.jpg
https://img193.imageshack.us/img193/7035/img3219a.jpg
https://img192.imageshack.us/img192/9500/img3221.jpg
https://img190.imageshack.us/img190/6228/img3224.jpg
https://img40.imageshack.us/img40/8264/img3225q.jpg
https://img39.imageshack.us/img39/6738/img3236w.jpg
https://img192.imageshack.us/img192/6096/img3242.jpg
https://img190.imageshack.us/img190/6759/img3247d.jpg
https://img195.imageshack.us/img195/1197/img3248.jpg
https://img194.imageshack.us/img194/1355/img3256.jpg
https://img193.imageshack.us/img193/9513/img3273.jpg
https://img132.imageshack.us/img132/3117/img3276c.jpg
https://img268.imageshack.us/img268/3594/img3279.jpg
https://img40.imageshack.us/img40/6025/img3284i.jpg
https://img39.imageshack.us/img39/2963/img3286q.jpg
https://img192.imageshack.us/img192/6655/img3290.jpg
https://img190.imageshack.us/img190/755/img3291.jpg
https://img194.imageshack.us/img194/6994/img3296b.jpg
https://img193.imageshack.us/img193/3736/img3297c.jpg
https://img190.imageshack.us/img190/1330/img3309.jpg
https://img132.imageshack.us/img132/1751/img3314y.jpg
https://img268.imageshack.us/img268/9062/img3318g.jpg
https://img37.imageshack.us/img37/885/img3319h.jpg
https://img33.imageshack.us/img33/9615/img3332.jpg

Brabus 31-05-09 21:28

Re: 2 Faster More Show
 
apoi din poze vad ca a fost fain. si data trecuta , din punctul de vedere al simplului spectator a fost superb, chiar daca pentru participanti nu a fost perfect.
au fost masini faine. mie chiar imi pare rau ca nu am ajuns la timp, sincer.

W35T 31-05-09 21:30

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by kony00 (Post 2368613)
U esti cu golfu 3 din SM ?
tie ti-a agata grasutu ala oglinda ? pe mine m-a bufnit rasu de prostia lui . . .

da domnu... macar mi-a dat 20 de euro sa imi iau alta carcasa...da nu de mine era vb in principal... ci de masinile unor prieteni.. care erau "scaune/garduri"


All times are GMT +2. The time now is 10:10.

- Copyright 2026 4Tuning