Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Honda - Acura (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura.html)
-   -   '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!! (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura/117034-00-integra-dc2-type-rx-1-8-vtec-b18c-new-pics.html)

yulasinio 11-01-10 19:38

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Multumesc mult :mrhappy:

A inceput sa se topeasca zapada dar e tot frig si eu vreau sa o spal de sare neaparat :evil:

yulasinio 15-01-10 10:13

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
1 Attachment(s)
Hint, hint :D

luvdog 15-01-10 23:01

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
8) me knows ;)

milad 15-01-10 23:25

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
me 2 :P :)...ai pus numa un teaser asa sa ne lasi sa ne macinam unpik :P ! sa le invarti sanatos..de pe acum iti zic! :) g choice

yulasinio 16-01-10 01:49

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Acuma toata lumea stie ca m-a intrebat pe mess :-P Multumesc, dar trebuie sa mai astept sa fac bani si de gume.

O poza cu ele...

http://1.bp.blogspot.com/_Dr3MGdUlba...sprintHart.jpg

sergiu_evo 16-01-10 16:33

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
blana rotile;)sa le invarti sanatos:D

yulasinio 16-01-10 16:42

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by sergiu_evo (Post 2983415)
blana rotile;)sa le invarti sanatos:D

Mersi mult man :D

fanete 16-01-10 17:53

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
adevarat... sa ai grija de ele

giany_TM 16-01-10 21:33

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Superbe :D.......sa ai grija de ele, si ele de tine si de masina .Sunt 16?.

yulasinio 16-01-10 22:15

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Multumesc, multumesc,

Da sunt 16x7 fata si 16x8 spate pt ca or fost pe un S2k acum sa vedem ce si cum poate am sa pun alea de 8J pe fata si alea de 7 pe spate, sa vedem ce loc o sa am.

yulasinio 18-01-10 22:21

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
5 Attachment(s)
Ieri a iesit si pe aici soarele si am tasnit repede la benzinarie sa spal masina de sare, dupa care am revenit acasa si i-am dat un pic luciu cu ceva alifie de la Poorboys.
Cate poze alaturi de ITR-ul unui prieten.

Nebunul_89 18-01-10 22:30

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Nebunie curata :D

milad 18-01-10 22:58

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
e mai lasata a ta! arata bine amandoua nebunele :)

yulasinio 18-01-10 23:03

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
A lui e pe suspensia standard iar pragurile si buza de pe fata o fac pe a mea sa arate foarte joasa.

yulasinio 21-02-10 21:03

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
4 Attachment(s)
Am reusit saptamana trecuta sa schimb ambreiajul, desi mai avea ferodo pe el era ars de jumate. Acum intra foarte lejer in viteze iar pedala de ambreiaj e la fel de moale ca cea de acc.
Ieri am schimbat si teava intermediara ca am facut cu capul de atata zgomot :-) acum e liniste pana la 5600 de ture :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning