Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/113424-oltcit-12-trs-dj-05-pmd.html)

Laure2fast 22-03-10 19:08

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
1 Attachment(s)
.....

Danutz Bratosin 22-03-10 19:36

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Cine-i ala de la volanu lu' 22 PMD? parca era masina lu' al lui Dany da nu-l vad la volan:???:

Laure2fast 22-03-10 19:39

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Danutz Bratosin (Post 3209685)
Cine-i ala de la volanu lu' 22 PMD? parca era masina lu' al lui Dany da nu-l vad la volan:???:

e mitza ..si o poza cu soferu lu 05 pmd :lol: :lol:

Danutz Bratosin 22-03-10 19:43

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Laure2fast (Post 3209696)
e mitza ..si o poza cu soferu lu 05 pmd :lol: :lol:

Si cine castiga dintre tine si mitza?

ps: pun pariu ca micul sofer ti-a dat cateva masini pana la final...asa-i?:lol:

Laure2fast 22-03-10 19:46

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Danutz Bratosin (Post 3209718)
Si cine castiga dintre tine si mitza?

ps: pun pariu ca micul sofer ti-a dat cateva masini pana la final...asa-i?:lol:

eu am castigat ;)

Al3xInn0 23-03-10 14:54

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
bine laure , felicitari pentru masina si imi place sa vad cum o masina de 20 si de ani face unele noi ;) bafta

XtreZz 24-03-10 15:31

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
scuze de offtopic...dar eu stiam un dj 21 pmd...cu acela ce s-a intamplat? ca nu am mai auzit de el nimic...:|

Danutz Bratosin 24-03-10 15:33

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
DJ 21 PMD este al lui Dany, este tras pe bara deocamdata din cauza motorului care il reface:)
DJ 22 PMD este tot al lui Dany da il va tine doar pt curse (din cate vad mai merge si frate-su' cu el:))

robisavage 30-05-10 20:35

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
5 Attachment(s)
cateva poze dupa un weekend frumos , masina merge , face victime pe linie dreaptã , dar si in curbe sta bine rau ..

https://www.youtube.com/watch?v=FUeA3sLvJRI

data viitoare sper sa fie mai bine :)

Danutz Bratosin 30-05-10 20:36

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
A revenit unde ii e locu, la VTM. bravo!

myky99 30-05-10 20:48

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Danutz Bratosin (Post 3402293)
A revenit unde ii e locu, la VTM. bravo!

usor usor invata Savage si va avea o evolutie si mai buna ca ieri !;)
Bravo Savageeeeee
ps: rog a observa casca nebunului=)

Al3xInn0 30-05-10 21:01

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by myky99 (Post 3402326)
usor usor invata Savage si va avea o evolutie si mai buna ca ieri !;)
Bravo Savageeeeee
ps: rog a observa casca nebunului=)

cea mai tare casca =)))) si felicitari pentru prestatia de azi la prima urcare cronometrata ai intrat foarte bine in a II-a curba la parapete (am auzit ca ai avut ceva probleme la I`a :)) da asta e )

robisavage 30-05-10 21:06

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
am avut mici probleme la prima urcare ( a fugit un pic ) , de recunoastere , deci nu a fost mare lucru , si in ultima urcare conometrata ( in care am scos cel mai bun timp 1.23 nu mai aveam benzina si imi taia )

masina poate , mai tre sa ma impac eu cu ea

dRR-XWX 30-05-10 21:58

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Bravo ba. Chiar nu ma asteptam sa urci asa de bine. Bravo.

myky99 30-05-10 22:08

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 3402398)
am avut mici probleme la prima urcare ( a fugit un pic ) , de recunoastere , deci nu a fost mare lucru , si in ultima urcare conometrata ( in care am scos cel mai bun timp 1.23 nu mai aveam benzina si imi taia )

masina poate , mai tre sa ma impac eu cu ea

eheeee...
savage, daca nu te vad la toate vtm-urile .....te tund la 0 :)):))


All times are GMT +2. The time now is 15:45.

- Copyright 2026 4Tuning