![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
Lam vaz Pe Razvan la Antena1 . Ce figura avea shauu. Bv XCE bv EPR.
|
Re: Xtreme Club Emotion
MA baietzi sa-mi stergetzi ala de la usergrups ...ca doar nu mai sunt in xce....
|
Re: Xtreme Club Emotion
poti sa dai si tuh leave usergroup
|
Re: Xtreme Club Emotion
felicitari celor care au participat ....shi anu viitor poate o sa fie mai bine;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
cine a avut urechi sa auda in seara de 29 apr XCE cred ca a mers prin toata constanta in convoi...
a fost super tare...la cursa la fel...dar pana s-a intamplat ce s-a intamplat si de acolo mi s-a taiat firul de nervi... am aparut si eu si cel cu gsi-ul mov si razvan la televizor... |
Re: Xtreme Club Emotion
nu am auzit nimik .. sicner ... despre convoaie alea alea ...
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
despre convoi ne-am invartit destul...prin constanta... |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
m-a sunat matusi-mea sa-mi spuna :D :lol: :lol: :lol: |
Re: Xtreme Club Emotion
Si nevasta-mea a aparut ...era cu nasha ....la start :) ..... am aparut si eu dar eram in masina (IN SUBARU)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
trebuia sa vii k oricum eram obosit plm d`aia aveam fatza aia .. |
Re: Xtreme Club Emotion
da mah...da' de data asta nu mai mancai ca spartu' 8 hamburgeri :lol:
ne era frica ... daca nu erai cu mancarea in glanda ca ne omori :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: Xtreme Club Emotion
tot imi era foame stai calm .. am plecat dupa aia in neptun ne`am ashezat la 2 terase pana la urma am plecat in ctza am mancat si ne`am intors la costineshti:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
.....knd mam uitat dupa tine? :shock: ....vezi ce zici k imi iau omoru :lol: :lol: :lol: :lol: ....soryy da eu chiar nu stiu kum aratzi :twisted: |
| All times are GMT +2. The time now is 20:06. |
- Copyright 2026 4Tuning