Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

T@zMania 19-08-06 18:57

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by twwety
taz te am vazut la obor , te ai dus sa ti iei pragurii sau parasolar cu boss ?
:))

mi-ai dat o idee....:)itzi pun intr-o seara in parcare la tine,pe masina ta,parasolare bos si pe fatza si pe spate si vreo 10 semne de nike.....maine ma duc in obor sa le cumpar si sa mor de nu tzio fac,sa nu mai imi zici tu mie taz daca nu itzi fac o poza dupa ce itzi pun alea si o pun la ''kichiuri din ploiesti'':)

Vibe 19-08-06 18:57

Re: Diverse discutii
 
:D mdea... Persoanele care au alergie la nuci.. au alergie si la nucile de cocos?!?

Vibe 20-08-06 10:22

Re: Diverse discutii
 
taz sa-mi zici daca ai nevoie de ajutor :P

T@zMania 20-08-06 16:29

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by djvibe (Post 525651)
taz sa-mi zici daca ai nevoie de ajutor :P

azi am fost plecat cu treaba dar cu prima ocazie.....;)

Pitu 20-08-06 17:23

Re: Diverse discutii
 
vedeti poate confundati masina :))

T@zMania 20-08-06 18:50

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by twwety (Post 526029)
vedeti poate confundati masina :))

ai vrea tu....:)

tre 20-08-06 21:53

Re: Diverse discutii
 
dj vibe te vazui de la balcon cand ai pus frana aia, esti nebun rau frate!

Vibe 20-08-06 23:39

Re: Diverse discutii
 
care frana.. unde cand??? :)... singura e aia din centru de la hotel care o tin minte :)

tng 21-08-06 00:09

Re: Diverse discutii
 
de la hotel...deci tre era la hotel, nuh?
intrebarea e, ce cauta el la hotel, cand el sta in ploiesti? :???:

si de la ce balcon priveai tre scena?
blonda?bruneta?roscata?...

tre 21-08-06 00:15

Re: Diverse discutii
 
pai de aia zic. era supt control situatia sau nu prea? ca deja incepuse lumea sa se care de la semafor. :)

deci el era in fata hotelului, se deplasa cu scartait prin fata hotelului... n-am fost la nici un hotel frate, n-are treaba hotelu in povestire! tng offtopic!

MasterK 21-08-06 02:09

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tre (Post 526396)
pai de aia zic. era supt control situatia sau nu prea? ca deja incepuse lumea sa se care de la semafor. :)

deci el era in fata hotelului, se deplasa cu scartait prin fata hotelului... n-am fost la nici un hotel frate, n-are treaba hotelu in povestire! tng offtopic!

Tare era "Supt" :)) NO OFFENCE DUDE! =)))

alex2see 21-08-06 10:04

Re: Diverse discutii
 
..............masina mea maine dimineatza pleaca la stilist

Vibe 21-08-06 10:17

Re: Diverse discutii
 
Oricum era under control totul :) .... ca doar nu ne jucam aici :))

shantzu 21-08-06 10:23

Re: Diverse discutii
 
ghidusii in fata la hotel :mrgreen:

bogdan_wrc 21-08-06 11:01

Re: Diverse discutii
 
Dj...merci de salut aseara..te vazusem mai devreme...si tocmai vb cu Don la telef ca si pe el il vazusem..


All times are GMT +2. The time now is 23:56.

- Copyright 2026 4Tuning