![]() |
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
:D mdea... Persoanele care au alergie la nuci.. au alergie si la nucile de cocos?!?
|
Re: Diverse discutii
taz sa-mi zici daca ai nevoie de ajutor :P
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
vedeti poate confundati masina :))
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
dj vibe te vazui de la balcon cand ai pus frana aia, esti nebun rau frate!
|
Re: Diverse discutii
care frana.. unde cand??? :)... singura e aia din centru de la hotel care o tin minte :)
|
Re: Diverse discutii
de la hotel...deci tre era la hotel, nuh?
intrebarea e, ce cauta el la hotel, cand el sta in ploiesti? :???: si de la ce balcon priveai tre scena? blonda?bruneta?roscata?... |
Re: Diverse discutii
pai de aia zic. era supt control situatia sau nu prea? ca deja incepuse lumea sa se care de la semafor. :)
deci el era in fata hotelului, se deplasa cu scartait prin fata hotelului... n-am fost la nici un hotel frate, n-are treaba hotelu in povestire! tng offtopic! |
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
..............masina mea maine dimineatza pleaca la stilist
|
Re: Diverse discutii
Oricum era under control totul :) .... ca doar nu ne jucam aici :))
|
Re: Diverse discutii
ghidusii in fata la hotel :mrgreen:
|
Re: Diverse discutii
Dj...merci de salut aseara..te vazusem mai devreme...si tocmai vb cu Don la telef ca si pe el il vazusem..
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:56. |
|
- Copyright 2026 4Tuning