![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
si nu doar lui...si noua pasionatilor!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Luciane,sa fim seriosi,esti un om cerebral care ai admiratia mea sa stii(uneori:P),cati au venit pe forumul asta si s-au laudat ca or sa faca si etc,plus de asta mi se pare suspect ca dintr-o data sa vina tocmai aici in miezul distractiei,dc nu ia legatura pur si simplu cu cei de la 4tuning?sau dc nu vine la 4tuning days unde vin toti racerii si sa ceara pareri de acolo
In fine ... eu daca as face ceva nu as mai avea timp de forum .. corect?! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Desi nu cred treaba asta...
Totusi, e posibil sa fie vreun investitor, sau fiul unuia, nu prea familiarizat cu fenomenu si care vrea sa vada fezabilitatea afacerii. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
avandu-te pe tine ca exemplu...eu nu mai cred nimic din ce scrie la avatare sparly Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
moama!!!!! au terminat unii....s-au trezit altii. ce imi place mie la goppo este k atunci cand da o duma...o da frate!!!!!! le coace ca o closca!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca tot veni vorba de evenimente si de pista de drag(poate cand o sa iesim la pensie)
pregatiri pentru sezonul cald:D https://www.youtube.com/watch?v=khbnIvNDrRU https://www.youtube.com/watch?v=COzI24Or1FM |
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
acum sa pun si eu niste poze cu noua mea achizitie un opel astra f din 94 1.8 gsi!am ceva de munca la el dar o sa fac ceva frumos din el!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa-l stapanesti sanatos
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa o turezi cu placere :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms ms sper sa ma pot apuca de ea cat mai repede!:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
care vrea popcorn ??? :))
lumea se intreaba ce e cu intrebarea asta :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
intradevar.....o portie mica la baiatu' va rog :lol::lol::lol::lol::lol:
dar totusi....vrea cineva popcorn????:lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
care e treaba cu popcornu ca eu sunt mai blond :))
aveti bani de film sau e cu subinteles?:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
si film si cafele? pff =)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:26. |
- Copyright 2026 4Tuning