Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Evo-Jr 24-02-10 09:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si nu doar lui...si noua pasionatilor!

kidu2006 24-02-10 09:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Luciane,sa fim seriosi,esti un om cerebral care ai admiratia mea sa stii(uneori:P),cati au venit pe forumul asta si s-au laudat ca or sa faca si etc,plus de asta mi se pare suspect ca dintr-o data sa vina tocmai aici in miezul distractiei,dc nu ia legatura pur si simplu cu cei de la 4tuning?sau dc nu vine la 4tuning days unde vin toti racerii si sa ceara pareri de acolo
In fine ... eu daca as face ceva nu as mai avea timp de forum .. corect?!

Lucian_GXZ 24-02-10 09:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Desi nu cred treaba asta...
Totusi, e posibil sa fie vreun investitor, sau fiul unuia, nu prea familiarizat cu fenomenu si care vrea sa vada fezabilitatea afacerii.

GopPo 24-02-10 10:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3112520)
ai poza si scrie si Member OFF : [Fiat] :shock:

nu-i problema ca si la tine scrie....dar nu-i adevarat nimic
avandu-te pe tine ca exemplu...eu nu mai cred nimic din ce scrie la avatare
sparly


Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3113170)
PS: nu am dat edit sa nu sufar de moderator.

:lol::lol::lol::lol: prea tarziu!!!

cozo 24-02-10 17:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
moama!!!!! au terminat unii....s-au trezit altii. ce imi place mie la goppo este k atunci cand da o duma...o da frate!!!!!! le coace ca o closca!!!!

cozo 24-02-10 17:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bobby_hnt (Post 3117189)
Am vrea sa stim cam care ar fi doleantele voastre, a celor care ar participa?Care ar fi tariful pe care l-ati platii pt o cursa sau pt o ora, cum preferati?

thanks

un tarif de 50-100 ron ar fi acceptabil avand in vedere ca nu toata lumea va avea benzina sa se dea toata ziua.... la o masina cu turbo consumul este imens si ca sa iti dau un exemplu, intr-o ora de drift hai-ul a consumat benzina de 350 ron. nu toti se vor da cu rezervoarele pline, ar trebui sa fie si o statie de benzina in apropiere, un padoc unde sa isi tina omul masina sa isi mai faca niste reglaje... etc

johnny325 24-02-10 20:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca tot veni vorba de evenimente si de pista de drag(poate cand o sa iesim la pensie)
pregatiri pentru sezonul cald:D
https://www.youtube.com/watch?v=khbnIvNDrRU
https://www.youtube.com/watch?v=COzI24Or1FM

ghiszmo 24-02-10 20:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
acum sa pun si eu niste poze cu noua mea achizitie un opel astra f din 94 1.8 gsi!am ceva de munca la el dar o sa fac ceva frumos din el!

johnny325 24-02-10 20:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa-l stapanesti sanatos

Evo-Jr 24-02-10 21:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa o turezi cu placere :)

ghiszmo 24-02-10 21:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms ms sper sa ma pot apuca de ea cat mai repede!:D

87MTX 24-02-10 21:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
care vrea popcorn ??? :))
lumea se intreaba ce e cu intrebarea asta :))

daffy duck™ 24-02-10 22:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
intradevar.....o portie mica la baiatu' va rog :lol::lol::lol::lol::lol:

dar totusi....vrea cineva popcorn????:lol::lol::lol::lol:

Evo-Jr 24-02-10 23:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
care e treaba cu popcornu ca eu sunt mai blond :))
aveti bani de film sau e cu subinteles?:D

Lucian_GXZ 24-02-10 23:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si film si cafele? pff =)))


All times are GMT +2. The time now is 14:26.

- Copyright 2026 4Tuning