![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daca faceai vreo aluzie la mine sa stii ca eu nu am nimic cu nimeni la voi ma,eu doar glumesc si imi sunteti simpatici!
Si daca voi nu ma vreti o sa ma vreti cu japca pana la urma :))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
kidule stai flexat :)) se referea la noi :)
|
CIRCUIT de DRAG in Bucuresti
Salutare tuturor!As vrea sa stiu daca se poate cam cata lume ar fi interesata de un circuit de DRAG???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
circuit de drag ? pai ... ori circuit ... ori drag ? sunt doua lucruri total diferite.
Si ATENTIE ... aici te afli pe un thread al unui club auto. Exista sectiuni speciale pentru astfel de intrebari. Ai un search acolo sus pe banda albastra. O seara buna. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
[QUOTE=RoByNeT;3116827]circuit de drag ? pai ... ori circuit ... ori drag ? sunt doua lucruri total diferite.
Scuza-ma probabil k nu sunt obisnuit cu termenii dar cand am spus circuit stiu bine la ce m-am referit.Un loc special amenajat pentru DRAG si nu numai. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tataie respect! Lasa fetele sa faca atmosfera aici ca daca nu iei atunci cine ? Daffy e inca copilaros si Robynet este ofticos si orice ii spui se aprinde ca benzina :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Salut!Am postat mai sus o intrebare daca ii pot spune asa ai putea sa imi spui o parere sau daca nu am nimerit bine aici,unde ar trebui sa intru pentru a afla pareri referitoare la problema mea?Mersi
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu unu sunt de acord
si banuiesc ca toata lumea ar fi de acord, ca toti zic ca vor |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Care e faza? Construiesti tu pista ?? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Suntem pe drumul cel bun doar k inainte de a incepe pregatirile vroiam sa afla parerile celor care indragesc LINIUTELE!!!:-)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
thanks |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
singura doleanta este sa ne dam intr un cadru legal,nu cu politia dupa fundu nostru.
si eu abia astept o pista de drag...dar vb lu kidu...multi au zis ca fac..:???: [vorbesc in numele meu]altii poate au alte doleante :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daca chiar se va face treaba asta, desi sunt sceptic, cred ca va avea un real succes.... Poti cauta poze de pe la evenimente organizate prin tara, ca sa-ti faci o idee cam cata lume ar fi interesata..
...ba mai mult... Cuiva, acolo sus, i se va implinii un vis... |
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning