![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
m-am interesat si atata ma costa...la mai multe persoane, nu doar la unul singur
si lucian, nu te-a luat nimeni de fraier sau ceva de genu asta ..si scz daca a sunat aiurea cum m-am exprimat..... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
PS: nu am dat edit sa nu sufar de moderator. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mersi mersi, chiar nu am observat .
stii ca nu am zis nimica niciodata in legatura cu editul facut de catre moderatori :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ kid : Automobilul Citroen C2 VTS este o masina destul de rara, mai ales in bucuresti unde sunt 5 modele. piesele costa destul de mult si ca exemplu iti dau axele cu came care costa 850e si nu am inclus montajul.
@ mtx : incearca sa explici la intalniri ceea ce ti-am zis, legat si de masina si de prezente..... @ robynet : stim cu totii ca vrei sa suferi....nu mai incerca sa te scoti :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
zici ca e mai rara decat Koenigsegg :X:X:X:X :))
ce prezenta mah ? ca am lipsit de 2 ori in juma de an |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da....stiu asta....dar eu te inteleg, stiu care e treaba...tre sa le explici si lor ce si cum...ca atunci cand cineva stie cam tot de tine....nu are ce sa iti reproseze ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce *** sa explic esti idiot ???? ca de ce nu am venit de 2 ori sau ce plm vrei sa explic ? ca deja devii idiot.... cand o sa fie bani atunci o sa fie altceva ....\
e bine asa ? ce altceva sa explic mai mult ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
offff matrixe....faci ce ti-am zis sa nu faci.....nu mai zic nimic la nimeni....va las
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
MTX nu te lasa impresionat de Lucian,nu e asa batran cum pare sa stii .. cu toate ca stiu ca el va cere sa ii spuneti Dl Lucian,sa vorbiti cu DVS cu el samd ..
E un pusti cordit :)))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hai poate va alinieaza Daffy pe toti,unde mai pui ca am auzit ca a facut si jujitzu cand era mic:shock:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hai sa intervin si eu un pic.
Este un topic de off topic dar totusi v-as ruga sa lasati toate intepaturile pentru momentul in care veti fi fata in fata. puteti gasi destule subiecte de barfa! am rugamintea ca cei care au ceva de impartit cu un alt membru inferno sa o faca la intinire cand suntem toti. aici nu se pot spune anumite lucruri de aceea am rugamintea sa va comportati civilizat si sa adoptati un limbaj profi si sa nu uitati cei 7 ani de acasa. multumesc, Sorin T. |
| All times are GMT +2. The time now is 14:26. |
|
- Copyright 2026 4Tuning