Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 22-02-10 11:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce? asa mult consuma fabia? :))

bogdy.ghetto 22-02-10 12:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu ca nu merg cu ea :D dar consum eu :D
Ba luciane am fost si m-am tuns la tanti coca acolo la tine a zis sa treci pe la ea sa-ti faca niste perciuni BO$$ daia ascutiti cum iti palc tie!

Lucian_GXZ 22-02-10 12:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mama nu am pomenit ma asa om... imi fura ideile, imi fura stilul acum si hair stylistul.... incredibil...

BTW: TANTI COCA RULZZZZ - ocazie cu care tin sa-i si multumesc pentru intreaga contributie asupra imaginii mele perfecte de-altfel. :twisted:

87MTX 22-02-10 14:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3111626)
ai putea sa te iei de mana cu DRK si el o arde pe dorobantzi... daca eram club de ars pe dorobantzi cred ca eram pe primu loc... dar cum suntem de ce suntem... e trist sa vad asa raspuns... :???:

si ce raspuns ai vrea sa iti dau ? ti-am zis pur si simplu realitatea.... avand motoru aspirat nu am ce sa fii fac foarte multe......ca sa il duc in 180 cp imi trebuie undeva la 1500eu....

si dc sa ma iau de mana cu DRK ? care e problema daca mie imi place sa stau la o cafea "pe dorobanti" ? lume buna, nu te deranjeaza nimeni, nu te umplii de fum si de miros de mancare...

daffy duck™ 22-02-10 14:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3109659)
cafelele pe dorobanti costa 200 de mii....sa fac ceva costa cateva mii

cateva mii de euro vrei sa zici....

Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3111626)
ai putea sa te iei de mana cu DRK si el o arde pe dorobantzi... daca eram club de ars pe dorobantzi cred ca eram pe primu loc... dar cum suntem de ce suntem... e trist sa vad asa raspuns... :???:

nu e o comparatie buna zic io....daca punem in balanta, se observa din start care a bagat bani in masina si care a ars-o pe dorobanti mai mult.....matrix ca sa isi modifice VTS-ul...are nevoie de ceva hartii...asta e dezavantajul la el....

terminati cu intepaturile astea ca numai aveti 12 ani

babone 22-02-10 14:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
MTX eu zic ca merita 1500 euro pentru 180 cp

87MTX 22-02-10 14:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merita da nu ii am si nici nu mai lucrez

daffy duck™ 22-02-10 14:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merita in momentul cand o sa ai si LSD si slick-uri si 900kg max.....pana atunci....ramanem asa

RoByNeT 22-02-10 14:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3112412)
merita in momentul cand o sa ai si LSD si slick-uri si 900kg max.....pana atunci....ramanem asa

pai ce face ma mtx`ul ? slabeste - 250 kg ? :lol: ca nu vad ce sa dea jos de "gramajul" ala

87MTX 22-02-10 14:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau pun telecomanda :))))))

babone 22-02-10 14:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eh atunci cand o sa lucrezi ai putea face un mic efort parerea mea.daca stai prin berceni sau prin apropiere se deschide sun plaza acum pe 25 daca nu ai foarte mari pretentii ai putea incerca acolo...decat nimic

87MTX 22-02-10 14:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stau la lia manoliu....
si am lucrat...si din 15-18 mil pe luna ce dreaq sa strangi ? ca se duc imediat

babone 22-02-10 14:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eeeee paia lasa cafelele atunci :)),cand o sa-mi iau numere la cea verde te bagi la un VS?:D

87MTX 22-02-10 14:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
VS ????
sa nu mai ies la cafele, asta inseamna sa nu mai ies din casa nu ?sa nu mai am si eu viata , sa nu mai ies cu prietena, cu prietenii ?

babone 22-02-10 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eh as vrea sa vad ce poate buburuza mea pe langa una de talia ei :)


All times are GMT +2. The time now is 20:05.

- Copyright 2026 4Tuning