![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Toate ca toate dar observati ca , Kimi o tine tot sa ne vedem TOTI INTR-O CAMERA?:))))))))))) asta are ganduri neCURate clar :)))
VROOOM chiar ca ce amintiri ;) Daffy,daca vrei video-chat iti aranjez,dar intai tre sa dai proba orala,k tot esti prescolar :)))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
dubiosilor ;))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
va pregatesc ceva pentru diseara! e treaba...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@lucian: faci clatite?
@kimi: nu vad ca pe alte thread-uri cauti de alea mici. sa inteleg ca esti mai tot timpul la noi din cauza ca aici gasesti numai de alea mari....:lol: cred ca cel mai bine este sa va bagam pe toti intr-o camera si sa aruncam dreaq cheia!!!!! :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@kidu: pai am vazut ca invitatia este pentru voi astia vechi in de astea si versati.... voi vorbiti de ale voastre.... noi stam afara la un suc intr-un bar. cand ramineti fara iarba dati un telefon si va mai aducem niste legale!!!!!!! :lol:
@matrix: sper ca asta seara nu vii singur!!!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ehe vdm...oricum nu pot sa stau mult
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:33. |
|
- Copyright 2026 4Tuning